Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ввечері випадково заїхав в Фуршет купити дрібничку. Машин на стоянці мало і я підїхав майже до входу. Припаркувася, дивлюся- а в бутіках що навпроти фуршету відкрився магазинчик (другий, якщо йти зі сторони Датагруп) з рекламою - ЖИВЕ ПИВО!

Зайшов і був приємно здивований 11 СОРТІВ ЖИВОГО РОЗЛИВНОГО ПИВА, і 1 сорт квасу smile.gif , і ще десь 5-7 вільних місць для розширення асортименту.

Сказали що відкрилися вчора.

Є і Рівненське "Рівень", декілька сортів Микулинецького, Павлівське, Аверс,Земан і мабуть ще якісь.

Можна прийти як зі своїми пляшками, так і взяти їхні (без етикеток що зараз дуже актуальноsmile.gifsmile.gifsmile.gif)

я взяв "Тернове Поле" (Микулинецьке), і "Павліське" - свіже. класне

кажуть що працюють з 10:00 до 22:00 без вихідних

Якщо якість пива і асортимент будуть тримати нарівні я думаю що цей магазинчик буде дуже багато мати клієнтів smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за актуальну інформацію!

До пивзавда їздити кожен раз не дуже зручно, а щодо Павлівки, то там взагалі окрема історія. Дилери казали, що зараз на регіон виділяється дуже мало, нова лінія і майже весь завод працює по контракту на Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за актуальну інформацію!

До пивзавда їздити кожен раз не дуже зручно, а щодо Павлівки, то там взагалі окрема історія. Дилери казали, що зараз на регіон виділяється дуже мало, нова лінія і майже весь завод працює по контракту на Крим.

Сьогодні в "Сові" біля Гостинця купив "Павлівське". Там продають і "Жигулівське"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити Павлівське можна, але не завжди. Дуже часто перебої з постачанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без етикеток що зараз дуже актуально

вони повинні ліпити бірку із часом розливу.

мені більше усього подобаються ціни на тару: пляшка 1л = 1 грн., 1,5 л = 1,20 грн. о_О Я за кілька років викидаю тисячі гривень порожніми пластиковими пляшками, якщо брати по ціні цих пивоналивайків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пила "Lemberg" живе пиво на розлив. В "ТАМ ТАМі" купувала. Там при вході, той що біля ресторану "Брама", стоїть установка, розливають у фірменні пляшки 1 л. Коштує десь 20 грн, але воно того варте. Смачне, добре газоване і холодне. Можете спробувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що такий магазинчик відкривіся вчасно і якщо там сидять недурні бізнесмени то вони найдуть альтернативу Павлівському :0

Я б з задоволенням випив Лідське розливне (Білорусь), або Янтар розливне тільки ЖИВЕ :)

З.І. Я останнім часом стараюсь пити тільки ЖИВЕ пиво!

А я пила "Lemberg" живе пиво на розлив. В "ТАМ ТАМі" купувала. Там при вході, той що біля ресторану "Брама", стоїть установка, розливають у фірменні пляшки 1 л. Коштує десь 20 грн, але воно того варте. Смачне, добре газоване і холодне. Можете спробувати. smile.gif

Якщо я непомиляюсь то найдорожче пиво з тих 11 сотів - 11грн 10коп за 1літр без вартості пляшки

літрова пляшка коштує 1грн їхня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все БІДА :) закінчилось живе пиво!

треба завтра завітати до них і накатати скаргу в книзі "Скарг та пропозицій", що вони так рано закриваються :)

Але якщо серйозно то вони молодці!!!

Згадалось колись Задорнов прикалувався нарахунок кефірів:"А что сегодня из кефиров вы мне порекомендуете?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Що хочу сказати... Приємно читати і гарні відгуки і критика сприймається як заклик до дій )))

Спробую по-порядку.

Відкрився магазин "Пивний запас" 30го після обіду. Пиво приїхало свіженьке. Розливається охолодженим (пишу так, бо один клієнт був цим фактом для себе приємно здивований).

Можна прийти як зі своїми пляшками....

можна, але обов"язково мають бути з тонким горлом. Хоча... один клієнт прийшов з 6ти літровим бутликом і з двохлітрової пляшки сам собі за три рази перелив - так що - варіанти є.

кажуть що працюють з 10:00 до 22:00 без вихідних

саме так!!!

вони повинні ліпити бірку із часом розливу

можна спитати, де це написано???

Етикетка клеїться, але на ній лише назва пива (причому без слова "пиво") - це для того, щоб коли купляються різні види - не треба було потім гадати по кольору що і де.

якщо там сидять недурні бізнесмени то вони найдуть альтернативу Павлівському

Мої куми, наприклад, сьогодні знайшли в магазині таку - Микулинецьке...

мені більше усього подобаються ціни на тару: пляшка 1л = 1 грн., 1,5 л = 1,20 грн

Ми купуємо літрову пляшку за 87коп + 8коп корок + 5коп ручка - от і пора[censored]те. Пляшки в нас - тара, а не засіб заробітку. А от півторачок наразі немає.

Але якщо серйозно то вони молодці!!!

ДЯКУЮ від імені свого чоловіка (він тут просто не зареєстрований).

Похвала і критика будуть сприйматись адекватно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні брав Павлівське- свіженьке, холодненьке - клас!

Хотілось б в асортименті бачити Микулинецьке медове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий магазинчик і в центрі є =)

на вул. Парковій біля кахфе мармелад, а точніше під ним (там де колись були ігрові афтомати)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купуємо літрову пляшку за 87коп + 8коп корок + 5коп ручка - от і порахуйте. Пляшки в нас - тара, а не засіб заробітку. А от півторачок наразі немає.

Ви хочете сказати шо я ото відсортовую пластикові пляшки від решти сміття, впресовую щоб більше їх в пакет влізло і викидаю їх в призначені для пластику сміттєві контейнери ДАРМА? :sq_ye: Краще нести їх до вас за 95 копочок за літрову пляшку, так? :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий магазинчик і в центрі є =)

на вул. Парковій біля кахфе мармелад, а точніше під ним (там де колись були ігрові афтомати)!

От блін, кожен день хожу повз нього по кілька разів і не помічав. Завтра постараюсь обов'язково зайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тенденція помітина - люди масово переходять на ЖИВЕ пиво :)

..за такими темпами Оболонь та Чернігівське скоро остануться ні з цим - це радує :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби ЖИВЕ не здохло від тої радості... :/

ПиСи і оффтоп: Не знаю як там з почуттям гумору в тих, хто мінусує, але точно не все гаразд. :/

ПиПиСи: згадалось (особливо мнітєльним по лінку прошу не переходити =) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий магазинчик і в центрі є =)

на вул. Парковій біля кахфе мармелад, а точніше під ним (там де колись були ігрові афтомати)!

От блін, кожен день хожу повз нього по кілька разів і не помічав. Завтра постараюсь обов'язково зайти.

і я про магазинчик в центрі перший раз чую... Цікаво чи власник той самий? Класно буде в центрі в кінці дня взяти пива свіжого, живого і ним з друзями в парку посмакувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось б в асортименті бачити Микулинецьке медове!

Було... - закінчилось. БУДЕ!

Краще нести їх до вас за 95 копочок за літрову пляшку, так?

:naezd:

Ні, не так. Бо в нас нові пляшки. Але Ви, з ціллю економії, можете приходити до нас зі своїми пляшками!

Якщо це питання буде цікавити - виставлю накладну.

Цікаво чи власник той самий?

Ні, не той самий. В нас один магазинчик.

Наскільки я знаю в тому магазині інший асортимент.

Можливо хтось знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде на днях завітати за живим пивом, ато останнім часом ніде неможу найти улюбленого павлівського :( Замісь нього купив сьогодні "Оболонь Живе", але виявилось що це звичайне пойло... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, вітаю з відкриттям магазину :smile-zachot: Був одним з найперших клієнтів. Удачі Вам бажаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, вітаю з відкриттям магазину :smile-zachot: Був одним з найперших клієнтів. Удачі Вам бажаю!

Дякую Вітя! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде на днях завітати за живим пивом, ато останнім часом ніде неможу найти улюбленого павлівського :(

Вчора купив собі 2 літри живого павлівського на волі біля станції переливання крові. Там магазинчик з двома входами.

Треба буде перевірити, що то за магазин біля мармеладу. Можливо сьогодні заскочу - відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарчике 33-го 40го тоже есть такой магазинчик (если ехать к Адреналину от кольца ДАЙ, то по левой стороне в первом ряду лицом к дороге "Пиво Люкс")около 9 видов пива + один квас, таже тема с бутылками (новые,чистые). Постоянно берём там "Дубовый Гай", т.к. любители тёмного мягкого пива, брал в субботу для супруги светлое "Медовое" - тоже зачёт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарчике 33-го тоже есть такой магазинчик (если ехать к Адреналину от кольца ДАЙ, то по левой стороне в первом ряду лицом к дороге "Пиво Люкс")около 9 видов пива + один квас, таже тема с бутылками (новые,чистые). Постоянно берём там "Дубовый Гай", т.к. любители тёмного мягкого пива, брал в субботу для супруги светлое "Медовое" - тоже зачёт!

"На базарчике 33-го" 40-го!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...