Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

От дарма ти так. Я з закритими очима можу вгадати купу сортів пива ,яке продають в Луцьку. І смак "живого" відчувається одразу. Там солод більш виразно чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Я з закритими очима можу вгадати купу сортів пива ,яке продають в Луцьку.

Ну, тоді вітаю, ти той 1 із 10. Хоча зараз набіжить унікалів )) Хоча, як на мене, то дріжжі там виразно чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема викликали шалений ажіотаж:)) -

в prg, який створив тему - 14 плюсів.

мене також зацікавило: тре буде зайти

От дарма ти так. Я з закритими очима можу вгадати купу сортів пива ,яке продають в Луцьку. І смак "живого" відчувається одразу. Там солод більш виразно чути.

молодца))

пашті самельє ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував якось на 40-му пиво "Шале". Взяв здуру 2 л. Виявилось настільки гірке, що хотілось вилити, але якось допили.

Ось згадав рекламу "Гіннеса". Як на мене зачотна.Реклама тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу хоча б на складові частини "живого пива" і "мертвого" ... питання відпаде одразу ...

Шось нічо не відпало. Розкажи, що додають в "живе" пиво чого нема в звичайному? Майже впевнений, 9 з 10 із заплющенеми очима, на смак не відрізнять живе від свіжого неживого. А маркетинг рулить, ага, живе зараз модне.

звичайне пиво - стрьомна газіровка з смаком пива (аля сухарики зі смаком ікри)

живе пиво - ароматний, насичений напій классу пиво (аля справжня ікра)

Після Павлівського інакше пиво я не купляюЮ бо просто не можу пити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є знайомий, який живе в с. Маяки. Після появи таких "точок" з розливним пивом зовсім відмовився від пляшкового чи баночного. Їздить спеціятєльно у Луцьк за нормальним продуктом.

Зачинщикам розширення продажу розливного живого - респект і уважуха!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім форумчанам !

Мдааа... живе пиво це супер, І як будь-яке має тенденцію зпоганитися...

А вот на рахунок павлівського, чув від одного продавця, що торгує пивом (доречі з "хмільної бочки") казав що, павлівське пиво почнуть варити з порошка, нібито проблеми з ячмінем... І думаєш собі... невже така неродюча земля в Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заходив в магазинчик, той що в центрі - "Хмільна бочка".

D@ve (03 мая 2010 - 22:30) писав:

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

:blink: :blink: :blink:

Так як же він насправді називається???

"Пивная бочка"

Был тока что там, взял на вечер литрушку Тёмного Kozela, весма приятная цена 1л - 29 грн. после "Честера" о,5л - 29 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergiuS писав:

Сьогодні заходив в магазинчик, той що в центрі - "Хмільна бочка".

D@ve писав:

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

blink.gifblink.gifblink.gif

Так як же він насправді називається???

"Пивная бочка"

Все забрендовано під "Хмільну бочку".

Напевно треба буде самій туди сходити та глянути як же все-таки він називається. smile.gif

А може їх там ДВА? wink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також прикупили тут в честь тяпниці трішки пивка на цілий офіс = ))

Ммм, ща заценим :) .Холодненьке.. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пивная бочка"

Заради цікавості порився в карманах і знайшов вчорашній чек звідти. Все таки "Хмільна бочка".

Також на пляшки вони ліплять етикетки зі своїм логотипом. Хотів відклеїти і відсканувати, але рветься.

Ну або як варіант ми говоримо про різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці приїхало 7 кег павлівського. Вистачить smile.gif

Оксано булоб непогано до широкого асортименту живого пива добавити ще асортимент живого Квасу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в центрі, доречі, квас є. Вчора купляв, смак просто бомба.

Квас продають але один тип , а як би було круто 12 видів пива, 5 видів квасу наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви хочете як мед, то вже ложкою.

Добре й так, що з'явилась хоч якась альтернатива розбавленому пойлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував вчора біля Фуршету Медове Микулинецьке і Павлівське. Не знаю, але після Медового Павлівське було як гіркувата вода.

Здалось, що в пляшках Павлівське смачніше.

Потім купував пиво в Хмільній бочці, та що в центрі біля Мармеладки. Вибір там гамняний.. всяке Оболонь Живе і Чернігівське не дуже хочеться там бачити :)

Пляшки там включені в ціну пива. На питання чому, пояснили: "Якщо прийде хтось з пляшкою з сифілісом, наприклад, і ми підключимо пляшку, щоб налити пива, то є шанс, що інфекція залишиться на кранику. Потім у всі пляшки буде потрапляти.. Тому ми тільки зі своїх пляшок розливаємо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...купував пиво в Хмільній бочці, та що в центрі біля Мармеладки. Вибір там гамняний.. всяке Оболонь Живе і Чернігівське не дуже хочеться там бачити :)

Чесно кажучи, спочатку теж була така сама реакція, допоки не спробував сам. Брали на офіс Чернігівське Біле. То те що ми звикли пити в пляшках і на розлив в барах та палатках навіть поряд не стоїть із тим що пропонують в Хмільній бочці. Смак такий яким він був коли це пиво тіль з'явилось.

Пляшки там включені в ціну пива. На питання чому, пояснили: "Якщо прийде хтось з пляшкою з сифілісом, наприклад, і ми підключимо пляшку, щоб налити пива, то є шанс, що інфекція залишиться на кранику. Потім у всі пляшки буде потрапляти.. Тому ми тільки зі своїх пляшок розливаємо"

З одного боку це правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy (07 мая 2010 - 20:47) писал:Пляшки там включені в ціну пива. На питання чому, пояснили: "Якщо прийде хтось з пляшкою з сифілісом, наприклад, і ми підключимо пляшку, щоб налити пива, то є шанс, що інфекція залишиться на кранику. Потім у всі пляшки буде потрапляти.. Тому ми тільки зі своїх пляшок розливаємо"

З одного боку це правильно.

з будь-якого боку! ну, шо любителі живого, стройся в чергу в КВД )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Відносно попередніх постів. На жаль, чи на радість в нас також пиво в приносні пляшки розливатись не буде, навіть якщо вони "наші". Одному з бордовців (правда не знаю хто саме це був :blush: )я навіть сказала це особисто. Просто вже були скарги від клієнтів. :glare:

2.Ходила сьогодні в той магазин, який "Хмільна бочка".

BARAKUDA

Я вчора купив у Вас 1 пляшку "Павлівського" (1л) і заплатив 8 + 1грн = 9грн. Тепер залишилося взнати скільки це мені обійдеться в них (сьогодні "Павлівського" в них не було - завіз завтра)... і порівняти... От і все...

Якщо брати до уваги саме Павлівське "(сьогодні "Павлівського" в них не було - завіз напевно :D завтра)"

то ціна на нього 9 грн за літр. Якщо купувати літру - різниці ніякої. Але якщо купити в нас як на фото зверху ;) - то математика така:

9грн*10л=90грн в центрі

8грн*10л+5шт*1,20грн=86грн в нас

"От і все..."

Квас між іншим там також дорожчий.

3. Відносно асортименту квасу. Той що є в нас - живий і смачний. І термін в нього всього 48 год. Якщо розширити асортимент - він буде застоюватись і прокисати.

4.Планується розширення асортименту пива (всі ж бачили там незадіяні крани) дорогими сортами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пляшки там включені в ціну пива. На питання чому, пояснили: "Якщо прийде хтось з пляшкою з сифілісом, наприклад, і ми підключимо пляшку, щоб налити пива, то є шанс, що інфекція залишиться на кранику. Потім у всі пляшки буде потрапляти.. Тому ми тільки зі своїх пляшок розливаємо"

Інфекція то так - але математика (в попередньому повідомленні) - наука строга ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На питання чому, пояснили: "Якщо прийде хтось з пляшкою з сифілісом, наприклад, і ми підключимо пляшку, щоб налити пива, то є шанс, що інфекція залишиться на кранику. Потім у всі пляшки буде потрапляти.. Тому ми тільки зі своїх пляшок розливаємо"

То ж треба було таку маячню придумати. Сказали би чесно - хочемо додатково заробити на продажі пластикових пляшок. І вчили би краще матчастину. Бліда трепонема живе поза організмом ду-у-у-же недовго. Побутовим шляхом заражається тільки близько 3% людей. Напевно багато хто пам'ятає, як за часів СРСР квас розливали в як-небудь промиті бокали "загального користування", народ пив - і як не дивно, пів міста сифілісом та іншими "радостями" від цього аж ніяк не страждало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам та гривня вже аж так не впирається. А береженого Бог береже, не даремно люди кажуть. Так що зайвий раз можна і перестрахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі до "лєтніка" з тим пивом я подумав: "А хіба в барах добре промивають бокали?!"

Але я не знавець в цій сфері.. тому цікава ваша думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Відносно попередніх постів. На жаль, чи на радість в нас також пиво в приносні пляшки розливатись не буде, навіть якщо вони "наші". Одному з бордовців (правда не знаю хто саме це був )я навіть сказала це особисто. Просто вже були скарги від клієнтів.

Вчора вечором то був я )

Доречі, пиво дійсно супер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...