Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

На автостанції по вул. Конякіна при виїзді автобусів є дерев'яний генделик там Павлівське постійно є на розлив (крім випадків коли стоїть завод)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Купил пива....Жаль Павлiвського не было, взял Бершлосс черный (люблю его) и действительно свежее и вкусное) Завтра завезут Павлiвське, мб и заеду :)

Молодцы, вовремя открыли! Как раз перед жарой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував сьогодні на 40-му кварталі "Дубовий гай" і "Земан" (темні сорти). Земан більше сподобався: менше гіркоти і має приємний смак карамелі. Взагалі, у нас, чомусь, більшість пива має гіркуватий присмак. В Європі пиво набагато м'якіше і приємніше на смак.

Купував сьогодні на 40-му кварталі "Дубовий гай" і "Земан" (темні сорти). Земан більше сподобався: менше гіркоти і має приємний смак карамелі. Взагалі, у нас, чомусь, більшість пива має гіркуватий присмак. В Європі пиво набагато м'якіше і приємніше на смак.

p.s. Земан купував навпроти Фуршету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні під вечір, з темного був рівненський "Бершглос" по 13 грн./л (а так в середньому в магазині ціна різних сортів в районі 8 грн./л), взяв на пробу. Цікавий смак, дещо з гіркуватим присмаком хмелю. Буду далі по-трохи відкривати "невідомі" для мене сорти з вашого асортименту ;)

П.С. А холоднюче, ледь довіз додому пляшку в руках :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заходив в магазинчик, той що в центрі - "Хмільна бочка".

Павлівки не було, взяли Опілля.

Поки що все відточується, обіцяють врахувати на майбутнє кількості популярних марок, а також розширити асортимент.

Загалом, залишились тільки позитивні враження, обов'язково зайду ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А холоднюче, ледь довіз додому пляшку в руках :ok:

Це все ті ж вихідні винні, ну і трошки ми. :blush: Закінчились ручки на пляшки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergiuS' писав:

Сьогодні заходив в магазинчик, той що в центрі - "Хмільна бочка".

D@ve писав:

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

blink.gifblink.gifblink.gif

Так як же він насправді називається???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0003:мммм. Ввечері заїжджав веліком, весь в грязюці. Взяв микулинецького півторачку (павлівського вже не було). Пиво офігенне. Давно вже такого не пив :) . І магазинчик прикольний. Якщо все так і далі буде, то фіг тепер я буду купувати те пойло пляшкове. Ріспект. :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0003:мммм. Ввечері заїжджав веліком, весь в грязюці. Взяв микулинецького півторачку (павлівського вже не було). Пиво офігенне. Давно вже такого не пив :) . І магазинчик прикольний. Якщо все так і далі буде, то фіг тепер я буду купувати те пойло пляшкове. Ріспект. :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot:

В зв"язку з закінченням вихідних - завтра приїде Павлівське, Микулинецьке, Земан і рибка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все так і далі буде, то фіг тепер я буду купувати те пойло пляшкове.

Я вже давно його стараюсь не купляти. Чернігівське після Павлівки справжній кисляк, пити нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все так і далі буде, то фіг тепер я буду купувати те пойло пляшкове.

Я вже давно його стараюсь не купляти. Чернігівське після Павлівки справжній кисляк, пити нереально.

Я придумав. Так як ми з сім'єю знімаємо квартиру на Київському, то почну певне шукати нову квартиру, десь в районі фуршету :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все так і далі буде, то фіг тепер я буду купувати те пойло пляшкове.

Я вже давно його стараюсь не купляти. Чернігівське після Павлівки справжній кисляк, пити нереально.

Я придумав. Так як ми з сім'єю знімаємо квартиру на Київському, то почну певне шукати нову квартиру, десь в районі фуршету :D

Зараз йде підготовка паперів на співпрацю з Бюро доставки "Бистрик". Вони будуть (правда за оплату) доставляти пиво в потрібну Вам точку. То треба буде порахувати, що вигідніше: нова квартира, чи доставка. ;):0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора перед футболом взяв 2л. микулинецького в їхню тару. пиво клас, свіженьке. Приемно провів час цікавий був футбол, а пиво просто клас. Сьогодні візьму медового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 40-му біля базарчика вчора взяв Теренове поле і Дубовий гай.

Поле міцне, жаль відразу не подивився на обороти, нелюблю міцного пива.

а Гай сподобався саме гіркотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора пивний клуб організовувать

ше й чемпіонат світу з футболу "на носі"

З.І.

перепробував вже майже все пиво в магазі в центрі!

пока топ5 мого хітпараду виглядає так:

1 Павлівське

2 Жигуль

3 Опілля

4 Земан

5 Козел (темне, яке я шота ніочєнь люблю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то означає "Живе пиво"? Шо є ше й мертве? В чому принциповий прикол живого пива, крім терміну споживання? Бо був на справжніх пивоварнях (за бугром) то там досить обмежені кількості натурального вареного пива, технологія інша термін виготовлення і т.д. А наше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу хоча б на складові частини "живого пива" і "мертвого" ... питання відпаде одразу ...

Бо був на справжніх пивоварнях (за бугром) то там досить обмежені кількості натурального вареного пива, технологія інша термін виготовлення і т.д.

все правильно, його роблять порівняно небагато і зазвичай "для місцевого застосування" бо з терміном придатнсоті в кілька днів (7 вроді максимум) особо далеко не заїдеш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарезервувати можна? .. ввечері заїду, хочу 2 літри павлівського :rolleyes: .. Бо знов розберуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарезервувати можна? .. ввечері заїду, хочу 2 літри павлівського :rolleyes: .. Бо знов розберуть :D

Сьогодні вранці приїхало 7 кег павлівського. Вистачить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу хоча б на складові частини "живого пива" і "мертвого" ... питання відпаде одразу ...

Шось нічо не відпало. Розкажи, що додають в "живе" пиво чого нема в звичайному? Майже впевнений, 9 з 10 із заплющенеми очима, на смак не відрізнять живе від свіжого неживого. А маркетинг рулить, ага, живе зараз модне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...