Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні брав Павлівське- свіженьке, холодненьке - клас!

Хотілось б в асортименті бачити Микулинецьке медове!

ну незнаю, я купив і Павлівського і Медового микулинецького..... певно ти не туди дивився :-) Взагалі асортимент вражаючий, всі сорти дуже класні, аже очі розбігаються.... і слава Богу нема нічого типу "Чернігівське" чи "Оболонь" а тіки спражне, ЖИВЕ, пиво. Та що, Оксана, всім причетним - респект (а особливо за чисті і гарні пляшечки)

Щодо магазинчику - суппер, аби все й надалі лишалося на такому рівні (кількість і якість представлених сортів).Я так відчуваю, що стану постійним клієнтом (тим більше працюю поруч).

А як щодо темних сортів пива? Будуть?

темний Земан був, куда ви хлопці дивилися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні брав Павлівське- свіженьке, холодненьке - клас!

Хотілось б в асортименті бачити Микулинецьке медове!

ну незнаю, я купив і Павлівського і Медового микулинецького..... певно ти не туди дивився :-) Взагалі асортимент вражаючий, всі сорти дуже класні, аже очі розбігаються....

Бачите, видно ми не зовсім вдало відкрились - в плані початку роботи перед вихідними. Один з постачальників сказав: "ну, якщо будете продавати кегу певного сорту в тиждень - то буде добре". Ми, по необізнаності, приблизно так і зробили. Добре що хоч безапеляційно не послухали його...

Тому пива всім бажаючим не вистачило... Але це вже враховано і, починаючи з вівторка, відновиться і розшириться весь асортимент, а також усунеться проблема з перебоями його наявності.

і слава Богу нема нічого типу "Чернігівське" чи "Оболонь" а тіки спражне, ЖИВЕ, пиво.

Його і не буде. Якщо Ви помітили навіть немає холодильників з пляшковим пивом.

Та що, Оксана, всім причетним - респект (а особливо за чисті і гарні пляшечки)

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, всі бажаючі можуть зателефонувати і уточничи наявність того чи іншого сорту та ціну на нього

за тел.(099) 20 32 5 32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не клеїти етикетку! шо дуже актуально зараз =)

або взагалі клеїти КВАС!!! =)

З.І.

пив сьодня Жигуль, і Опілля (якесь Тернопільське)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не клеїти етикетку! шо дуже актуально зараз =) або взагалі клеїти КВАС!!! =)З.І.пив сьодня Жигуль, і Опілля (якесь Тернопільське)!!!

І як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. Здається "Пивна бочка" називається. Виявилось - знайомі люди :) В середу буде завіз пива, бо на праздники постачальники всі гуляють. Так що збираюсь у гості.

ЗИ. А ще у них продається риба. І також у середу буде новий завіз. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середу буде завіз пива, бо на праздники постачальники всі гуляють.

ЗИ. А ще у них продається риба. І також у середу буде новий завіз. ;)

А в нас сьогодні в десятій вечора приїхало свіженьке пиво 6 сортів. З"явилось "нефільтроване", якого раніше не було, і вже є темне пиво. ^_^

Риба у нас також продається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас сьогодні в десятій вечора приїхало свіженьке пиво 6 сортів. З"явилось "нефільтроване", якого раніше не було, і вже є темне пиво.

Риба у нас також продається

Все, сьогодні буду! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я і зовсім забув, що ви 1-го мали відкриватися, з Борди дізнався!

Ксюха, мої вітання! :)

надіюсь, літо буде достатньо спекотно-прибутковим :) щоб одразу і точку для розпивання цього всього відкрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.

пив сьодня Жигуль, і Опілля (якесь Тернопільське)!!!

Опілля завжди було спонсором Нівроку в Тернополі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я і зовсім забув, що ви 1-го мали відкриватися, з Борди дізнався!

Ксюха, мої вітання! :)

надіюсь, літо буде достатньо спекотно-прибутковим :) щоб одразу і точку для розпивання цього всього відкрити

Дякую Рома. Також на це сподівають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ухххх, начитался...Сегодня обязательно заеду, это же сколько радости вы продаете!!!

Главное что бы не спопсились и не продавали всякое уг, а только живое и не дорого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ухххх, начитался...Сегодня обязательно заеду, это же сколько радости вы продаете!!!

Главное что бы не спопсились и не продавали всякое уг, а только живое и не дорого)

Чекатиму на відгук ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пивко справді файне.

Сьогодні заїхав, взяв Павлівського і відвів душу.

Дякую.

РАДУЄ!!! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для бордовцев скидки бывают?:)

Треба буде над цим подумати... Не над знижками, а над тим як вас ідентифікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

Купував вчора живе пиво "Павлівське" в магазинчику біля "Фуршету" та сьогодні в цьому магазинчику (що в пості), але Тернопільське (вже не пам'ятаю як називається).

В принципі майже те саме тільки біля "Фуршету" за пляшку потрібно ще заплатити 1 грн, а в центрі (в "Пивній бочці") за пляшку, в яку наливають пиво, грошей не беруть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

Купував вчора живе пиво "Павлівське" в магазинчику біля "Фуршету" та сьогодні в цьому магазинчику (що в пості), але Тернопільське (вже не пам'ятаю як називається).

В принципі майже те саме тільки біля "Фуршету" за пляшку потрібно ще заплатити 1 грн, а в центрі (в "Пивній бочці") за пляшку, в яку наливають пиво, грошей не беруть...

Ви ж не думаєте, що пляшку вони дають Вам просто так. Вона закладена в ціну пива. Тому коли у Вас буде можливість прийти зі своєю пляшкою - Ви заплатите їм за пляшку, як бонус. wink.gif

Ми можемо зробити так само.

А взагалі : КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ВИБІР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

Купував вчора живе пиво "Павлівське" в магазинчику біля "Фуршету" та сьогодні в цьому магазинчику (що в пості), але Тернопільське (вже не пам'ятаю як називається).

В принципі майже те саме тільки біля "Фуршету" за пляшку потрібно ще заплатити 1 грн, а в центрі (в "Пивній бочці") за пляшку, в яку наливають пиво, грошей не беруть...

1. В нас немає Тернопільського. Тобто, як я ї писала - асортимент різний.

2. Ви ж не думаєте, що пляшку вони дають Вам просто так. Вона закладена в ціну пива. Тому коли у Вас буде можливість прийти зі своєю пляшкою - Ви заплатите їм за пляшку, як бонус. ;)

Ми можемо зробити так само.

А взагалі : КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ВИБІР!

Я вчора купив у Вас 1 пляшку "Павлівського" (1л) і заплатив 8 + 1грн = 9грн. Тепер залишилося взнати скільки це мені обійдеться в них (сьогодні "Павлівського" в них не було - завіз завтра)... і порівняти... От і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у магазинчик біля мармеладу. "Пивна бочка" називається.

Купував вчора живе пиво "Павлівське" в магазинчику біля "Фуршету" та сьогодні в цьому магазинчику (що в пості), але Тернопільське (вже не пам'ятаю як називається).

В принципі майже те саме тільки біля "Фуршету" за пляшку потрібно ще заплатити 1 грн, а в центрі (в "Пивній бочці") за пляшку, в яку наливають пиво, грошей не беруть...

1. В нас немає Тернопільського. Тобто, як я ї писала - асортимент різний.

2. Ви ж не думаєте, що пляшку вони дають Вам просто так. Вона закладена в ціну пива. Тому коли у Вас буде можливість прийти зі своєю пляшкою - Ви заплатите їм за пляшку, як бонус. ;)

Ми можемо зробити так само.

А взагалі : КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ВИБІР!

Я вчора купив у Вас 1 пляшку "Павлівського" (1л) і заплатив 8 + 1грн = 9грн. Тепер залишилося взнати скільки це мені обійдеться в них (сьогодні "Павлівського" в них не було - завіз завтра)... і порівняти... От і все...

Думаю, це буде цікаво всім.

І повторюсь: КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ВИБІР! ;)

Як і на будь-який товар ціни (хоча поки їхньої ціни на пиво я не знаю) скрізь різні - це ж нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...