Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

"Щодо часного ресурсу було заявлено тільки за форум, який деякі співробітники ДГ називають неофіційним сайтом (почув 2 дні тому)"

Скажи мені хто це сказав і я йому яйця відірву. Якщо вони у нього є :)

:ok2:

Яєць нема і я ж написав, що це "ні до чого не зобов'язує". Скоріше всього оговорка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна трохи висловлю свою думку щодо нових тарифів. 

 Дата Груп                                                                                                    

+Висока швидкість

+Стабільність

- якісні послуги а-ля "прийти", "позвонити"

-вартість підключення

 Білайн

+Локальна мережа яка дуже швидко росте і невдовзі буде включати всі облас•ні центри

+ Легке поповнення рахунку, безкоштовне призупинення інету

+ Безкоштовне підключення

- Часті зриви і відсутність інтернету (в майбутньому і Луцьк це чекає)

- Проблеми внаслідок природних явищ

Цікаво, а скільки то коштує підключення на Датагруп, що це стало мінусом? Вже мабуть декілька років підключають по 1 гривні...

У Датагрупа кабеля магістральні і більшість міжбудинкових прокладені в кабельній каналізації під землею - це означає, що їх не так часто будуть різати/красти, ніж ті що у повітрі, це дорожче для оператора, але якісніше і правильніше, немає цих "соплей" над головою. Подивіться на що став схожим Луцьк з приходом Білайна зі своїми товстими оптичними кабелями у повітрі. Можливо введуть Україні як у Польщі закон і позрізають всі ці воздушки законодавчо і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp та доступ до медіа, софта і т.д. як і обіцялось є, от тільки те, от тільки при ліквідації внутрішнього (додаткового) трафіку всі потуги наповнити наповнити його контентом припиняться, а відтак це перестає бути аргуметом.

Спорим, что еще не один винт здохнет перед тем как прекратят активно юзать ФТП? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорим, что еще не один винт здохнет перед тем как прекратят активно юзать ФТП? :)

Ха, нифига спорить не буду.

Давай лучше спрогнозируй сколько времени будет активно юзаться ФТП и сколько людей будет его юзат по сравнению с теперешним числом пользователей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. очень долго, думаю, пока существует ДГ

2. все больше с каждым днем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна трохи висловлю свою думку щодо нових тарифів. 

 Дата Груп                                                                                                    

-вартість підключення

Цікаво, а скільки то коштує підключення на Датагруп, що це стало мінусом? Вже мабуть декілька років підключають по 1 гривні...

зараз щоб перейти на тариф з меншою вартістю треба заплатити 50 грн

можливо краще відключитись, а потім за 1грн підключитись? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз щоб перейти на тариф з меншою вартістю треба заплатити 50 грн

можливо краще відключитись, а потім за 1грн підключитись? :rolleyes:

Так деякі розумники встигли зробити, але зараз продавці вже просекли цю тєму і можуть сопротівлятцо.

Одне скажу, підключення на протязі місяця по договору, а за прискорення підключення візьмем ті самі 50 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, подскажите, наконец, что бы раставить все точки......Для меня это будет решающий фактор IP адрес у ДГ какой???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні адміни А біль детальніше можна розповісти.... і чому тут нічогого нема https://dm.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl?a=113&act=20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Консервація лінії також тільки в офісі? По дзвінку це можна зробити?

І яка швидкість на аплоад в нових тарифах? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Консервація лінії також тільки в офісі? По дзвінку це можна зробити?

І яка швидкість на аплоад в нових тарифах? ;)

Юрік війшов в азарт. Але і тут облом :)

Розслабся, скоро пройде, як тільки зрозумієш що платять не стільки скільки ти собі думаєш що ти заслуговуєш. :)

За консервацію не скажу, незнаю.

Швидкість синхра у всіх пакетах, хоча я б обмежив до10 мегабіт у пакетному трафіку, а після ліміту синхра. Але то не мені рішати.

Безкоштовна консервація не виходячи з дому, може бути тільки в тому випадку, якщо ти можеш автоматом вирубити абоненту порт на свічі.

Якщо ні, то нашару на базі твоєї мережі побудують свою Я б так і зробив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так деякі розумники встигли зробити, але зараз продавці вже просекли цю тєму і можуть сопротівлятцо.

Одне скажу, підключення на протязі місяця по договору, а за прискорення підключення візьмем ті самі 50 грн :)

А цей місяць можна білайн поюзати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я вже пропонував тобі 50 грн, тіко йди на білайн. Чи на телеком аще краще на візор :)

Я людині 50 грн на добре діло хочу "безДвозДмезДно" подарувать, а він мені мінуса в репутацію. Нонсенс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що цікаво на УТК, Думав переходити на ДГ чи Бджілок. Але зрозумів, що не варто рипатися.

Буду чекати оптики від УТК. Чомусь, мені здається, що вона буде не гіршою від ДГ. А може навіть і всі 100Мбіт синхрону дадуть? ;)

Про вінти та фтп: Звикли до нього. І нікуди він не дінеться. На швидкості 25-40 Мбіт 300Гб кудись так швидко подінеться... :) Це ж онлайн фільмів вагони... Ютуби там всякі і т.д. Все одно на кінецб місяця будуть верещати (в основному одні й тіж, ) "Залийте, трафік кончився.."

Соплі по будинкам - до першого-другого сильного вітру, та до 10-ти пенсіонерок, які потім ці дроти рубатимуть сокирами, бо їм "здоров'я погіршилося від того шнурка"

Отака петрушка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже пропонував тобі 50 грн, тіко йди на білайн. Чи на телеком аще краще на візор :)

Я людині 50 грн на добре діло хочу "безДвозДмезДно" подарувать, а він мені мінуса в репутацію. Нонсенс :)

В цій фразі все ставлення ДатаГруп до користувача. Етика, аж пре.

Ще 2 місяці тому збирали гроші на форум, а сьогодні можна "безДвозДмезДно подарувать", малаца.

Напишіть в примітці, що в розділі " Інтернет і мережі" про ДГ писати тільки хороше, не дивлячись, що до ДГ цей форум немає ніякого відношення, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Містер Вес. Ви мене вже бісити починаєте.

Я з вами не як працівник якоїсь там кАпанії говорю. А як і всі люди на цьому форумі.

Так от. Ще одна така до%%бка на рахунок ДГ і форуму. Будем прощатись перманентно.

Слава богу мені не треба бігати до якогось там начальстава і виясняти чи можу я забанити на віки Веса і дати йому свої кровних чесно зароблених не на ДГ 50 грн.

Чоб він звалив звідси і не нервував мене.

Пишіть що хочете, скільки вам влізе, слухайте своїх тьоток з ДГ скільки вам хочеться.

Але ще раз будете плутати правидне з грішним і плести на вільному ресурсі про якусь там корпоративну етику, я вас забаню переманетно.

Я попередив. Інших також стосується.

Доречі вже можу як мінімум на 3 дні в РО відправити? за офтопік.

Але тут є модератор? якиa на ДГ не працює. Хай сам вирішує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в офісі ДГ - сказали на моїй адресі (10.36.0.1) поки немає технічної можливості :angry2:

Вже є можливість, твій будинок переключений на технологію FTTB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трохи не в тему, але під шумок спитаю.

На днях були проблеми з інтернетом. Передзвонив на підтримку, сказали в будинку (Конякіна, 11А) ведуться технічні роботи. Можливо теж оптику тягнули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератор тут є, але читаючи теми, спровоковані появою білайна, або ще яких нових тарифів можна банить більшу половину опонентів.

Перепрошую, але таке враження, що стаття витрат на Інтернет у вас в житті є основною і тому обговорювати тарифні сітки можна цілодобово вгризаючись в горлянки один одному.

Звичне діло - підняв телеком швидкість - тиждень флейма. Запустили білайн - вже близько місяця.

Підняв телеком швидкість - "погано, лінія витягує тільки 21, хочу 24"

ДГ ввів нові тарифи - "позерство перед білайном"

А от білайн молодці.. 

Як вже казалось вище - грози покажуть.

Yurik то взагалі старається повсюду влізти і показать, що він чуть не основний представник білайна у волинській області, а як тільки до конкретики то отмазуємся фразами "орієнтовно травень-червень". (Цитувати моє повідомлення і старатись пробувати щось пояснити в цій темі не потрібно.)

Mr. Ves дивлячись на вашу історію отриманих попереджень важко стверджувати, що вас недолюблюють тільки в цьому розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч,я подумав і вирішив пока не скакать по операторах як та прастітутсобака на сіні,перейшов на новий тариф ДГ ,а там буде видно.Побачу на скіко мені вистачить 50Гіг.Та й грози та вітри ще попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ затвердив нові тарифи, але скористатися ними може дуже обмежена кількість людей.

По-перше, багато хто про них навіть не дізнається. Для домашників тарифи - то таємниця за сімома печатками. Інформація надається обмеженими поріціями в телефоному режимі.

По-друге, для переходу на новий треба їхати в офіс. На сайті статистики не передбачена можливість зробити це. Не у всіх є можливість в робочий час поїхати до офісу для підписання необхідних документів. От і мені доведеться ще місяць користуватися інетом відповідно до поточного тарифного плану.

В плані роботи з клієнтами Укртелеком та Beelinе значно привабливіше виглядають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves дивлячись на вашу історію отриманих попереджень важко стверджувати, що вас недолюблюють тільки в цьому розділі.

Пане модератор, 90% моїх постів і тем за 5 років в політиці та розвагах.

В борщ вельмишановному kmd я не гадив, а те, що мені не подобається політика ДГ - це особиста точка зору, як користувача. Працювати на публіку і пропонувати гроші офтопити почав не я але фіглі тут доказувати, коли основний аргумент - перманент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що в цій темі обговорюються тарифи ДГ, а адмін тут свої емоції показує. Флуд!

Але то таке.

Питання до ThinkMaster: А на ГПЗ чи на Львівську оптику затянуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...