Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

Re:не покидай нас, будем Атлантис смотреть

Хех, не в атлантісі справа, вот скоро розжеремося на свій торент-трекер а-ля "онлі борда" і бум нарешті дивитися все, що душа забажає . І не стане в нас ніяких проблем хто на якому провайдері завіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшого? :sq_ye: це ж тарифи датагрупа на "Мгновенный Интернет" по Україні. Вони давно були відомі.. Чого ще більшого?

Вокруг света, 75 грн.:

- по Україні: 25 Мбит/с 100ГБ

- для Луцька: 10 Мбит/с 50ГБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага при старом оборудовании они скорость увеличат, и так на этом глюки бывают, а тут на тебе расширяют канал, с чего бы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді "Скорость доступа, после использования пакетного объема трафика" теж на половину рубануть і буде 512-какаха якась виходить.І ще цікаво яка віддача буде,в мене зара в районі 1.2Mбит/сек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшого? :sq_ye: це ж тарифи датагрупа на "Мгновенный Интернет" по Україні. Вони давно були відомі.. Чого ще більшого?

Вокруг света, 75 грн.:

- по Україні: 25 Мбит/с 100ГБ

- для Луцька: 10 Мбит/с 50ГБ

Що і потрібно було взнати. :smile-zachot: Отже, всетаки Луцькі тарифи відрізняються від тарифів датагрупа на "Мгновенный Интернет" в гіршу сторону, але є тариф за 100 грн - 30 Мбіт/с - 150 Гб трафіка , точно як у "Мгновенный Интернет". Буду пробувати переходити на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Захар не неси пурги :)

мр.Вес таки помилився.

Гігабайт.

Точно. Соррі - тупанув

Між іншим, а чому панове адміни мовчали про тарифи? )

Я сам ніфіга толком не знаю. Не моя парафія.

ага при старом оборудовании они скорость увеличат, и так на этом глюки бывают, а тут на тебе расширяют канал, с чего бы...

FTTB волокно в дім. Ніфіга собі старе залізо :)

Тоді "Скорость доступа, после использования пакетного объема трафика" теж на половину рубануть і буде 512-какаха якась виходить.І ще цікаво яка віддача буде,в мене зара в районі 1.2Mбит/сек

Звідки така математика? :)

Білайн таки факт, після закінчення пакетного трафіка обрізає швидкість до 512

На скільки я чув то буде не меньше 1 мегабіта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:glare:

Вартість зміни тарифного плану з пониженням абонентської плати - 50 грн.

Вартість зміни тарифного плану з підвищенням абонентської плани - 0 грн.

Всі розцінки вказані з ПДВ.

цікаво чи дії це при переході з існуючого тарифу 82 грн лімітованого трафу на безліміт 75. чи це стосується при стрибках на безлімітах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Узагальнив тарифи двох операторів, тепер порівнюйте. Наголошую, що Датагруп ще тарифи не затвердив на дану хвилину. Це лише проект.

post-105-1272377901,66_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи дії це при переході з існуючого тарифу 82 грн лімітованого трафу на безліміт 75. чи це стосується при стрибках на безлімітах

при переході на меншу плату одноразово стянеться 50грн.

Я сьогодні був у офісі й мені про це сказали там.Для прикладу:

якщо я зараз плачу 120 грн.,то при переході на "ігроманію" за 100 грн з мене візьмуть 50 грн.

така політика компанії.І це діє не тільки в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Узагальнив тарифи двох операторів, тепер порівнюйте. Наголошую, що Датагруп ще тарифи не затвердив на дану хвилину. Це лише проект.

Десь іде накладка інформації.

По інформації співробітників з відділу по роботі з клієнтами (я там сьогодні був і переписував заяву) тарифи прийшли затвердженими з самого ранку.

Також сьогодні має місце переписування заяв, у відповідності з новими тарифами, значної кількості абонентів (с) тіж самі.

Перевести ж абонента на неіснуючий тарифний план в теорії не можливо.

Швидкість доступу до інтернету ДМ Миттєвого інтернету не гарантована, а залежить від навантаження на лінії.

Позитивного в зміні тарифів для себе особисто нічого не побачив.

Користувався мінімальним пакетом послуг - 64 грн / 10 Гб трафіку (по партнерській програмі 15) + 10 Гб внутрішнього.

При переході на мінімальний новий тариф отримав за 70 грн (партнерська програма) 50 Гб трафіка, що загалом є менше ніж було раніше.

Швидкість та ж сама, що й раніше.

Раніше качалися фільми с кофіцієнтом 0,4, що ≈ 32 Гб + використання внутрішнього трафіку на ФТП ≈20 Гб.

Загалом я отримав за більші гроші менший об'єм. Ще місяць покористуюсь і якщо білай не спопситься, то погребу туди, не зважаючи, що є абонентом ДГ (ФК) 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, мне вот их ход с доплатой 50грн тоже совсем не нравится. Был тариф 120 грн., сделали 100грн, а я почему-то должен доплатить.. Это такой способ заработать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, мне вот их ход с доплатой 50грн тоже совсем не нравится. Был тариф 120 грн., сделали 100грн, а я почему-то должен доплатить.. Это такой способ заработать?

думают что таким образом удерживают людей на больших тарифах, я например боюсь брать тариф побольше, вдруг он меня не устроит тогда прийдется вернуться(а там 50 грн)

если бы не этих 50 грн, взял бы пакет за 100, а так возьму за 75, а там уже дальше будет видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені про тих 50 грн. ніхто ніц не казав

просто сказали, щоб 1.05.10 в мене на рахунку було 75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я взагалі тариф змінювати не буду, принаймні поки. Зараз пакет Домашній-2 (партнерський), для мене вже це безліміт в поєднанні з високою швидкістю. На нових же тарифах за ту ж швидкість потрібно буде доплатити.

Поживем, побачим як буде далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивного в зміні тарифів для себе особисто нічого не побачив.

Користувався мінімальним пакетом послуг - 64 грн / 10 Гб трафіку (по партнерській програмі 15) + 10 Гб внутрішнього.

При переході на мінімальний новий тариф отримав за 70 грн (партнерська програма) 50 Гб трафіка, що загалом є менше ніж було раніше.

Швидкість та ж сама, що й раніше.

Раніше качалися фільми с кофіцієнтом 0,4, що ≈ 32 Гб + використання внутрішнього трафіку на ФТП ≈20 Гб.

Загалом я отримав за більші гроші менший об'єм. Ще місяць покористуюсь і якщо білай не спопситься, то погребу туди, не зважаючи, що є абонентом ДГ (ФК) 5 років.

Ти забув саме головне, після 50Гб на нових тарифах життя продовжується - анлім, а зі старими за кожен мегабайт додатково платиш. Відчуваєш різницю?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув саме головне, після 50Гб на нових тарифах життя продовжується - анлім, а зі старими за кожен мегабайт додатково платиш. Відчуваєш різницю?!

Голодний всеодно не наїсться ;)

Мені і 15 Гб вистачало (зазвичай докачував трафік в останні 3-4 дні місяця), а от щодо швидкості тут "не гарантує" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

50 грн даю містеру якщо він переключиться на білайн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув саме головне, після 50Гб на нових тарифах життя продовжується - анлім, а зі старими за кожен мегабайт додатково платиш. Відчуваєш різницю?!

Голодний всеодно не наїсться ;)

Мені і 15 Гб вистачало (зазвичай докачував трафік в останні 3-4 дні місяця), а от щодо швидкості тут "не гарантує" :(

а билайн "гарантуе"?

я так , из интиресу , как один из первых абонентов ISDN Фотаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось пропало бажання переходити на нові тарифи,побачім що першопрохідці відпишуть.Тим більш підходить пора коли "блимає і гримить",цікаво буде за білайном подивитись як там на рахунок таких ситуацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вита пара звішена зтеххнічного поверху, прямо у вікно абонента.

Результат передбачуваний. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вита пара звішена зтеххнічного поверху, прямо у вікно абонента.

Результат передбачуваний. :)

Так підключені тільки ті абоненти до яких фізично нема змоги провести кабель по будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво виходить - народ йде пише заяви, але ніхто не може озвучити нові тарифи <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво виходить - народ йде пише заяви, але ніхто не може озвучити нові тарифи <_<

Якщо почитати аж 2 сторінки, то можна віднайти інфу хоча б по мінімальним тарифним планам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво виходить - народ йде пише заяви, але ніхто не може озвучити нові тарифи <_<

Якщо почитати аж 2 сторінки, то можна віднайти інфу хоча б по мінімальним тарифним планам.

я все це тільки-що уважно прочитав, але ніякої конкретики. конкретне питання - які нові тарифи? відповідь - відсутня. тоді поясніть, як можна писати заяву на зміну тарифу, якого по-суті нема. навіть ті люди, які написали заяву так і не змогли їх озвучити. абсурд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...