Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

дякую за інформацію. Значить прийдеться дзвонити в тех підтримку,бо в мене такої швидкості і близько не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки не видумуйте що каналів не хватає :)

cat3750_10116-day.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропустив тему нажаль(( Щоб перейти на безліміт в червні також прийдеться йти в офіс? Чи буде можливе замовлення через сторінку статистики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не знайшов жодних посилань на нові тарифи ДГ??Чи обовьязково звонити на офіс та дізнаватись там??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А невже це так важко? :)

На сайті не встигли видно розмістити. А от в цій темі, Сінкмастер точно постив тарифи.

Учіться читати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те що важко. Незручно. В офіс треба їхати в робочий час :-( Не у всіх є можливість вирватися на півтори години, щоб поїхати дізнатися про умови і підписати договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так кому потрібно, Вам чи провайдеру, нові тарифи?Таке відчуття, що все готове мають приносити вам під ніс на тарілочці.А так зважаючи на те, що комусь не зручно провайдер більше бабла закосить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2marko А провайдеру наші гроші не потрібні? якщо користуватися таким принципом то вони багато "бабла" не скосять так як буде відтік клієнтів. Особисто я планував змінити провайдера, але враховуючи нові тарифи залишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 eHoT ти хочеш сказати що провайдеру вигідні безлімітні тарифи порівнюючи з лімітованими?Відтік є у всіх операторів.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marko Звісно невигідно. але ціни диктує ринок, а враховуючи велику кількість провайдерів які надають послуги безлімітного інтеренету доводить підлаштовуватися. Хоча про якість цих провайдерів,окрім ОГО я промовчу, так як не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано, що швидкість урізали для старих тарифів. До 1 травня було до 100 Мегабіт. Зараз чітко 10 Мегабіт.

Прийдеться переходити на безлімітний. Зараз стоїть тариф за 84 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

 Для вас, [завуальовано модератором], раніше говорили: маєш більше ніж по договору - мовчи і користуйся собі в тряпочку...А зараз , самі собі пінгвіни.

ps: чому раніше було більше 10 мегабіт (як по договору)? Та тому, що були певні технічні нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ню, я тестив чи не ляже мережа, якщо усім хомячкам віддати по 100 мегабіт.

Тест пройшов. Далі договірні умови. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Для вас, [завуальовано модератором], раніше говорили: маєш більше ніж по договору - мовчи і користуйся собі в тряпочку...А зараз , самі собі пінгвіни.

Тож мовчав))))

kmd, та раніше було і 20-30 Мегабіт.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невже це так важко? :)

На сайті не встигли видно розмістити. А от в цій темі, Сінкмастер точно постив тарифи.

Учіться читати. :)

kmd, тут питання у іншому - чому провайдер не повідомляє про наявність нових тарифів?! думаю, переважна більшість дізналась про них з цього форуму, а якшо і "ні", то від користувачів цього форуму. як розуміти таку поведінку ДГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, тут питання у іншому - чому провайдер не повідомляє про наявність нових тарифів?! думаю, переважна більшість дізналась про них з цього форуму, а якшо і "ні", то від користувачів цього форуму. як розуміти таку поведінку ДГ?

Пропоную адресувати саме це питання на адресу ДГ: http://www.datagroup.ua/ru/contacts/feedback/

Те, що тут обговорюється не є офіційною позицією чи завданням ДГ, не в нашій компетенції робити якісь висновки і давати відповіді за весь ДГ, тим більше, що в обовязки технічного персоналу не входять функції маркетингу та реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А невже це так важко? :)

На сайті не встигли видно розмістити. А от в цій темі, Сінкмастер точно постив тарифи.

Учіться читати. :)

kmd, тут питання у іншому - чому провайдер не повідомляє про наявність нових тарифів?! думаю, переважна більшість дізналась про них з цього форуму, а якшо і "ні", то від користувачів цього форуму. як розуміти таку поведінку ДГ?

А хрен їх знає.

Про Білайн більшість дізналась також з цьогофоруму.

Моя робота на ДГ заключається в крутінні гайок, тому як розуміти політику манагерів і продавців, я ненаю і не хочу знати. Питання явно не до мене :)

P.S. Самсунг правий. :) Є купа методів впливу на продавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю, що форум немає ніякого відношення до ДГ, тому моє питання було риторичним і ним я хотів акцентувати увагу на незрозумілій політиці ДГ по відношенню до своїх клієнтів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я політику продавців на інтернет сервіс провайдерах ваще не розумію.

Причому мене дивує політика усіх ІСП. Був же раніше прибутковий бізнес, зробили з нього жопу. Зато безлімітну і за 100 рублів пофіг кому. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив я 780003, сказали позвонити завтра 780039.

Але замітив ще дещо....в подключение по локальной сети в мене швидкість не 100 мбіт а тільки 10.

http://www.pictureshack.ru/images/5749net.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфотографуй коннектор, а саме послідовність дротів в ньому і виклади.

його я не трогав, там все нормально. Тижня 2 назад я дивився була швидкість написана 100 мегабіт і все добре працювало. Коли перейшов на новий тариф, то заміряв на тестах швидкість і побачів, що вище 8 мегабіт не піднімається. Можливо справді щось в свічі заглючило. Завтра позвоню і все виясню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не питаю чіпав ти його чи ні. Виклади фото і все.

Просто виключити ще одну можливу причину треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

а по-моему обжимка и 10 и 100 одинаковая - требуется 2 пары,

а для 1000 нужно уже 4 пары

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...