Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

Теєво ... якщо свіч вісить і влом іти, то до часу можна мені телефонувати.

З.І. Як мінімум під'їзд ощасливив ребутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сторінка статистики в когось відкривається?

Працює. Тільки треба виняток зробити щоб пропустило і сертифікат прийняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже неделю каждый день звоню 780003, то вообще пропадает инет, то пол мира не видно, то страницы грузятся по 5 минут ,в техподдержке принимают заявку и как правилоб в течении часа проблему решают ,но задрало уже по 3 раза на день звонить о неисправностях, или пусть меняют устаревшее, на ладан дышашее оборудование, или скоро они будут предоставлять инет сами себе, я лично жду когда до дома дойдет билайн ,ато задрали уже эти бесконечные проблемы, качество услуг и датагруп судя по всему понятия несовместимые, раньше они были практически монополистами и привыкли чихать на клиентов ,но это время кончается, а они о качестве услуг даже не думают .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке це має відношення до обговорення безлімітних тарифів Датагруп?

Та дуже має.. Думав з АДСЛ 3Мб переключитися, але щось ото почитав та вирішив почекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив я піти з Укртелекому, бо вони не дуже поспішають і ти на зустріч клієнтам

І в Датагрупа і в Білайна є кращі альтернативи

Тому декілька питань

який аплоад в тарифі Ігроманія? 30 і 2 Мб/с?

в 150 Гб трафіку входить тільки даунлоад?

наскільки часто бувають проблеми з інтернетом, бо я бачу, що тут останнім часом скаржаться?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки часто бувають проблеми з інтернетом, бо я бачу, що тут останнім часом скаржаться?

вже з місяць певне все працює на УРА! один раз пропав інтернет бо мигнуло світло на пів міста, правда десь за годину все стало нормально...

upload в 2 рази меньший за download

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б ще спитати.На якій максимальній швидкості йде закачка торенти,фтп ітд?Спідометри показають дану в пакетах швидкість а от качати не давало більше 1.2 мб.с(75 гр),після вичерпання трафа 120 кб.с.(любі ресурси)Не пойму де граблі,настройкі і місця зкачок в принципі провірялись<_<<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

upload в 2 рази меньший за download

дякую)

Хотілося б ще спитати.На якій максимальній швидкості йде закачка торенти,фтп ітд?Спідометри показають дану в пакетах швидкість а от качати не давало більше 1.2 мб.с(75 гр),після вичерпання трафа 120 кб.с.(любі ресурси)Не пойму де граблі,настройкі і місця зкачок в принципі провірялись<_<<_<

10 Мб(мегабіт) = 1,25 МБ (мегабайт)

1 Мб(мегабіт) = 128 кБ (кілобайт)

Якщо "1.2 мб.с" це магабайти на секунду то швидкість відповідає заявленій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

upload в 2 рази меньший за download

дякую)

Хотілося б ще спитати.На якій максимальній швидкості йде закачка торенти,фтп ітд?Спідометри показають дану в пакетах швидкість а от качати не давало більше 1.2 мб.с(75 гр),після вичерпання трафа 120 кб.с.(любі ресурси)Не пойму де граблі,настройкі і місця зкачок в принципі провірялись<_<<_<

10 Мб(мегабіт) = 1,25 МБ (мегабайт)

1 Мб(мегабіт) = 128 кБ (кілобайт)

Якщо "1.2 мб.с" це магабайти на секунду то швидкість відповідає заявленій)

,

точно,мерсі:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене пакет "Ігроманія",і я цілком, і повністю задоволений, і якістю і швидкістю!

На початку місяця були певні трабли та перебої але це,я так розумію,наслідок переходу на безлімітні тарифи провайдером.

Швидкість, таки відповідає заявленій:з торентів та деяких сайтів,також з фтп качає до 30Мбіт,аплоад на фтп теж,в основному,3.2МБайти,торенти від мене качають як коли,бувало й до 2.4МБ.

На хабі то швидкість у своїй підмережі доходить до 10МБайт.

Спідтести(усі)брешуть,принаймні,показує меншу швидкість ніж є реальною!

Тьху-тьху,щоб не зврочити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как-то непонятно зачем это ограничение в гигабайтах после которого скорость падает до 1Мб\с, вроде как мой ISP способен выдержать нагрузку в первые дни месяца, когда все начинают наращивать упущенное =)(надеюсь а я один такой (: ), и в тоже время под конец месяца, когда в абонентов(думаю таких процентов 40) скорость из-за перелимита падает до 115КБ\с, частично использует канал(думаю на процентов 60% (: )...

наверное кабелям под конец месяца нужна передышка :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Селяві, я також не розумію цих тарифів.

Ці тарифи дітище нового покоління маркетоідів, для втримання абонентів. :) Поясненню не піддається, і ну їх.

Дійсно були тахнічні проблеми на початку місяця. Не пов'язаны з новими тарифами. Це я вам кажу.

Проблеми усунуті, і я надіюсь закладений у бюджетах розвиток на цей місяць зробить сервіс ще кращим.

Що до аплоаду.

У мене машина включена гігабітом прямо як то кажуть в ствол, 1 гіг в іне, як то кажуть без усіляких обмежень.

Аплоад куди б не лив, меньший. :( Навіть на свої власні сервери. В тому числі комп+комп на одному шнурці. Починаю списувать цю асинхронність на TCP/IP або ж на вінду.

Доречі усе що до 2Мегабіт на секунду ще замічаю синхру. Все що вище асинхронність.

Користуюсь послугами усіх операторів наявних у Луцьку (офіційних), і маю однакову картинку по усіх.

Нажаль поки що у мому списку нема Білайн. Але це справа часу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Селяві, я також не розумію цих тарифів.

Ці тарифи дітище нового покоління маркетоідів, для втримання абонентів. :) Поясненню не піддається, і ну їх.

А чим далі втримувати/залучати нових клієнтів? Воть! скасують спадання швидкості. Ще один хід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль поки що у мому списку нема Білайн. Але це справа часу.

До речі, в Білайні аплоад 5 мегабіт і синхра, я перевіряв. Коли вже мова про це зайшла )

А взагалі це дивно, чого навіть комп-в-комп не йде аплоад синхронно. Це явно якісь проблеми з чимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В програмному забезпеченні та ОС справа. Одне діло коли в тебе забирають файл і інша справа коли ти той файл комусь запихаєш.

На кінцях iperf("нужно брать древнюю версию 1.7.0 - новые иперфы выдают сильно заниженную цифру" http://www.noc.ucf.edu/Tools/Iperf/iperf.exe) чи Btest(http://www.mikrotik.com/download/btest.exe) і таким чином тестувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тарифный план Кинозал. Исчерпал 69000 из 200000 мб. А скорость уже снижена до 3 мб\с

((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не снижена, скорость на порту 35 мегабит.

Качаєш не ясно звідки.

зараз 4 мегабіт бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути а хороший інет коштує 100 гр. і більше:(

Тобі мало 10 Мегабіт за 75 грн??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобщем хватає але 120 кб.с після вичерпання- це убийство,відеоролік замучішся дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...