Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...

Ніхто не підкаже чому обділили Оптоволокном кравчука 15б? начебто будинок не дуже новий(6 років уже) і великий досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З першого числа мають бути зміни в тарифах в тарифі за 75 грн., має бути 100гб., замість 50гб., і ще має бути новий Тариф за 50грн., швидкість 5мб., 10гб трафіку після чого швидкість падає до 512кб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не підкаже чому обділили Оптоволокном кравчука 15б? начебто будинок не дуже новий(6 років уже) і великий досить.

да у них нету денег на прокладку новых линий на оптике ,кто сидел на меди тот и будет дальше сидеть ,пока билайн не дойдет и не подключит, я сам на ДМ ,30гиг за 84гр это-же налсмешка над здравым смыслом ,в следующем месяце билайн обещает до меня добраться и прощай ДГ, замучили они меня уже за 2 года конкретно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки така інформація? Якщо це правда, то це просто крутатєнюшка! :smile-zachot:

Я звонив в ДГ оператор сказала що будуть зміни, і ще можна замовити місяць безкоштовного інету потрібно до них підійти написати відповідну заявку.

ДГ 10 років в честь цього місяць безкоштовного інету, більш детально телефонуйте 780016 780011.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ 10 років в честь цього місяць безкоштовного інету, більш детально телефонуйте 780016 780011.

Головне не забути привітати зі святом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ніхто не підкаже чому обділили Оптоволокном кравчука 15б? начебто будинок не дуже новий(6 років уже) і великий досить.

да у них нету денег на прокладку новых линий на оптике ,кто сидел на меди тот и будет дальше сидеть ,пока билайн не дойдет и не подключит, я сам на ДМ ,30гиг за 84гр это-же налсмешка над здравым смыслом ,в следующем месяце билайн обещает до меня добраться и прощай ДГ, замучили они меня уже за 2 года конкретно.

Звідки така обізнаність у фінансовій-економічній ситуації приватної фірми? :)

Як діти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

в следующем месяце билайн обещает до меня добраться и прощай ДГ, замучили они меня уже за 2 года конкретно.

Та йди вже, не ний. Тільки нзад не повертайся, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки така інформація? Якщо це правда, то це просто крутатєнюшка! :smile-zachot:

Я звонив в ДГ оператор сказала що будуть зміни, і ще можна замовити місяць безкоштовного інету потрібно до них підійти написати відповідну заявку.

ДГ 10 років в честь цього місяць безкоштовного інету, більш детально телефонуйте 780016 780011.

а я все канфети чекаю:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не підкаже чому обділили Оптоволокном кравчука 15б? начебто будинок не дуже новий(6 років уже) і великий досить.

да у них нету денег на прокладку новых линий на оптике ,кто сидел на меди тот и будет дальше сидеть ,пока билайн не дойдет и не подключит, я сам на ДМ ,30гиг за 84гр это-же налсмешка над здравым смыслом ,в следующем месяце билайн обещает до меня добраться и прощай ДГ, замучили они меня уже за 2 года конкретно.

Звідки така обізнаність у фінансовій-економічній ситуації приватної фірми? :)

Як діти :)

дитя это ты ,а я пишу знаю что, и бывли-бы у них деньги ,то давно-бы они медь перевели на оптику ,а еще 4 месяца назад товарищу они вообще предлагали оплатиь проводку в его подьезд из соседнего, сумма 700гр ,потому-что у них на это небыло средств, а сейчас билайн у них переманивает клиентов, а они молча смотрят ,потому-что ничего сделать не могут ,финансы поют романсы ,а кредита никто не дает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergeyp пише це погляд очима зі сторони рядового користувача, просто інша частина користувачів ДМ не читає Борду і не пише в цю тему, а багато хто думають приблизно так само.

Не банить а намотувати на вус, і хочаб обіцяти їм хоч що небудь коректне - це ж ваші гроші!

serega "Та йди вже, не ний. Тільки назад не повертайся, ок?" - це така маркетингова політика компанії, був би я користувачем ДМ і мав такі ж сумніви як sergeyp, почитавши тему враз відключився без сумніву!

Баніть? Ну забанять тут його, а він зі злості через місяць забанить компанію, перейде на "Бджоли" і компанія втратить копійку.

Краще 40 раз по разу, ніж ніразу 40 раз! :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі ти правильно пишеш, але Серьозі я думаю ні холодно ні жарко від того чи буде sergeyp користувачем ДГ чи не буде.його робота не в тому щоб заманвати клієнтів, а на одного нитіка менше, це краще ніж на одного більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі ти правильно пишеш, але Серьозі я думаю ні холодно ні жарко від того чи буде sergeyp користувачем ДГ чи не буде.його робота не в тому щоб заманвати клієнтів, а на одного нитіка менше, це краще ніж на одного більше.

Абсолютно ні холодно ні жарко саме serega.

Він має таке ж відношення до ДГ як я до десептиконів.

З.І. Завтра доберусь до візитниці і наваяю про ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було б добре, якби Датагруп зробило всеукраїнську мережу як в Білайна. Доречі, такого в планах немає? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки така інформація? Якщо це правда, то це просто крутатєнюшка! :smile-zachot:

Я звонив в ДГ оператор сказала що будуть зміни, і ще можна замовити місяць безкоштовного інету потрібно до них підійти написати відповідну заявку.

ДГ 10 років в честь цього місяць безкоштовного інету, більш детально телефонуйте 780016 780011.

Хтось вже писав заяву на місяць безкоштовного інтернету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні просто передзвонив,привітав,поцікавився безкоштовним місяцем і мою заявочку прийняли по телефону,так як до кінця цього місяця туди не зміг би потрапити у робочий час.Наступний місяць пообіцяли безкоштовний,на мому ж тарифному плані!

Так що УРА!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, я інет не поповняв, вчора в 12 пропав, але согодні зранку вже є!!

Дякую.

(і після такої акції ще хтось буде казати шо ДГ поганий оператор?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...