Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

де можна взнати про нові тарифи, окрім того щоб подзвонити або зайти на страніцу статістікі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
При тарифах вищих ніж в білайна
Не погоджусь, бо в ДГ є тариф 25 грн за 50 гіг на швидкості 5Мбіт і після вичерпання ліміту - 512Кбітps: а терпіти шкідливо для організму.

Звідки така інформація, ти є офіційним представником data group?

так як на сайті нічого про це немає...

Я клієнт, який 30-го червня приніс документи, заплатив в банку гроші і вже 1-го був підключений.

Ніяким чином не оправдовую продажників ДГ в тому плані, що на сайті немає цін, такі вони є, на жаль.

А ще я клієнт Урктелекома, включений по акції 1 мегабіт за 75 грн, і вчора телефонував в їх колцентр, де мене запевнили що до 21-го липня буду автоматично переведений на новий тариф 4 мегабіт.

Хто хоче - той робить, а інші тільки ниють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тарифах вищих ніж в білайна
Не погоджусь, бо в ДГ є тариф 25 грн за 50 гіг на швидкості 5Мбіт і після вичерпання ліміту - 512Кбітps: а терпіти шкідливо для організму.

Звідки така інформація, ти є офіційним представником data group?

так як на сайті нічого про це немає...

Я клієнт, який 30-го червня приніс документи, заплатив в банку гроші і вже 1-го був підключений.

Хто хоче - той робить, а інші тільки ниють.

Поперше ніхто не ниє, а виражає своє незадоволення послугами, і скажи ще що 4 дні без інтернету це нормально. Подруге, до чого тут то шо ти так бистро підключився, я незадоволений супортом, це основна причина мого уходу від Датагруп. Потретє, таке враження що тобі башляють на датагруп щоб ти тут сидів і восхваляв їх))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не ний, відключись і не лохмать публіку.

А про сапорт гарно написано в тому договорі, який ти підписував. Не полінуйся, почитай і якщо побачиш, що вони не виконують договір в пункті про час усунення несправностей, тоді звертайся з відповідною заявою куди треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ний, відключись і не лохмать публіку.

А про сапорт гарно написано в тому договорі, який ти підписував. Не полінуйся, почитай і якщо побачиш, що вони не виконують договір в пункті про час усунення несправностей, тоді звертайся з відповідною заявою куди треба.

Те шо тебе заїдає коли говорять правду про твій хвальоний Датагруп я вже поняв, напевно це ти мені дзвонив вранці і жалісливим голоском розповідав про "аварію на лінії і що все зробим як зможем". Публіку лохматиш тут ти, без фактів, необосновано наїзджаючи на мене з бабскіми "нений". Я навів конкретний приклад про аварію і час її усунення (точніше неусунення), а ти тут флудиш про те як ти круто підключився до інтернету (мене два місяця в свій час підключали, це тобі на замітку)... Можеш від них відключитися і ще раз підключитися, бачу ти від цього ловиш кайф. Напишеш потім на форумі як ти класно підключився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Пошукай по форуму мій статус відносно Датагруп і яке я до нього зараз маю відношення.

Даю 300 секунд а потім відправлю в РО.

... ні, не відправлю, я передумав, адже ти ще не розкрився в повній мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те шо ти тут адмін чи модератор не означає що ти крут. Ти наїхав на мене без фактів і без причин, а тепер так само хочеш забанити. Мені чесно кажучи по-барабану чи ти на датагруп працюєш, чи на гугл, чи на чебурешну на сороковому. До тебе ніхто особисто писав, а те що ти так захищає їх говорить саме за себе. Можеш банити, потім розбанити і ще раз забанити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки народу, ще тре перебанити, щоб інші перестали накінець підривати репутацію ДГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки народу, ще тре перебанити, щоб інші перестали накінець підривати репутацію ДГ?

зарегался, чтоб узнать? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки народу, ще тре перебанити, щоб інші перестали накінець підривати репутацію ДГ?

зарегался, чтоб узнать? :rolleyes:

Браво :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кажуть, що десь через місяць буде концепція чи меморандум від "Українського союзу професіоналів інформаційнних, комунікаційних та бізнес технологій", може з їх допомогою можна буде боротись з провайдерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega і Vetalkab - що за флуд??? :glare: Особисті питання вирішуйте в ПМ. Здається, тут обговорюється тарифи та і-нет від ДГ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки на 150% задоволений новим тарифом :0002:

Правда трошки настій зіпсувався коли взнав що місяць безкоштовного інету тільки для тих хто написав заяву до 03,07,2010 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені по телефону сказали, що заяву можна написати до 25 липня щоб отримати місяць безкоштовного інтернету. Розмовляв в Тетяною, вона так представилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що десь через місяць буде концепція чи меморандум від "Українського союзу професіоналів інформаційнних, комунікаційних та бізнес технологій", може з їх допомогою можна буде боротись з провайдерами.

Можна детальніше? Яким способом вони мають боротися з провайдерами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні принесли і вручили рекламку від Білайна з пропозицією 100 Мбіт-ного каналу за 59 грн.

Цікаво чим відповість ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два варіанти розвитку подій:

1. Нічим.

2. Сьогодні пообіцяють щось файне кільком клієнтам (потенційним клієнтам), завтра тисяці іншим скрутять дулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два варіанти розвитку подій:

1. Нічим.

2. Сьогодні пообіцяють щось файне кільком клієнтам (потенційним клієнтам), завтра тисяці іншим скрутять дулю.

Твій пост перенасичений конструктивом...

Здорова конкуренція стимулює адекватні ціни і якщо ДГ не зробить свій "хід конем", то абоненти після використання безкоштовного місяця задумаються над доцільністю користування послугами цього провайдера. Які б хитрі маркетологи, а вони саме такі, не були, впевнений, що вони це розуміють - тому і написав, що цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене доманші мережі, щось зранку щвидкість інтернету куйова повільна

файлобмінник понр. 1-1.2 МВ\s, а з зовнішніх серваків

874008398.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может у тебя трафик уже исчерпался? Если нет тогда в тех. поддержку звони. У меня интернет без сбоев работает и скорость хорошая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данный момент есть проблема с внешним каналом.

ясно... поставлю торренти на роздачу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...