Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

Хух,у мене ледь не драма вийшла:пообіцяли безкоштовний нет,я ще й перепитав ,мовляв,у мене на рахунку вже є кошти на наступний місяць,чи їх не знімуть.Сказала пані,що вони підуть вже аж за серпень.Ще вночі дивлюсь,трафік обнулився,гроші зняло...так гірко стало,думаю,нафіга ж обіцяти?

Але щойно дібрався до компа й О_о!!!

Гроші назад на рахунак повернулись!

Клас :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає до якого числа можна подати заявку? Обов'язково їхати в офіс чи це питання можна вирішити по телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає до якого числа можна подати заявку? Обов'язково їхати в офіс чи це питання можна вирішити по телефону?

думаю вже пізно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он bidzyura, по телефону вирішив.

Якщо сходити зараз,то тоді перенесуть твій бонусний місяць на серпень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, спроби додзвонитися успіхом не увінчалися.

Додзвонився. На липень замовити місяць безкоштовного користування інтернетом не можна. Можна замовити на серпень. До 25 числа треба прийти з паспортом до них і написати заяву.

Питали, звідки я дізнався про акцію.

Чому різні умови для різних людей? Комусь по дзвінку підключають, іншим треба йти в офіс. Було б добре, якби через сторінку статистики це все можна було б зробити.

А то мало того, що інформації офіційно не надають, так ще й створюють перепони для клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонився. На липень замовити місяць безкоштовного користування інтернетом не можна. Можна замовити на серпень. До 25 числа треба прийти з паспортом до них і написати заяву.

А мені так взагалі сказали, що місяць безкоштовного інтернету надається для тих, хто хоче розірвати договір...blink.gif Це таким способом хочуть утримати клієнтів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені так взагалі сказали, що місяць безкоштовного інтернету надається для тих, хто хоче розірвати договір...blink.gif Це таким способом хочуть утримати клієнтів?

Це їм просто, м"яко кажучи, халяву неофіційну не хочеться надавати ... трішки не за той столик сів...

А за утримання клієнтів, це взагалі. Можна багато чого написати з побаченого, але скажу одне - у цій гонці з Білайном, Датагруп даже умудрився загнути навіть нижчу абонплату - аж у 25грн. Правда для діючих абонентів цей тариф недоступний,.. а зря - деякі абоненти уже розривають договора.

Все що вище було за миттєвий нет, а на ADSL-і помітних рухів майже нема, ніби-то там абоненти інші, й місяць безкоштовного інтернету на ADSL не предусмотрен. Чи це теж диференційовано, цим дано, тим ні. Чи може хтось й з ADSL підключив?

І взагалі враження, що акція не до 10-річчя, а до приходу Білайна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов Білайн до Луцька - наробив паніки серед провайдерів. Лише в Укртелеком думають про гроші :0003:. Не було Білайна - тарифи на ДГ були стабільними майже 2 рокі. Тут Білайн почали підключати абонентів у Луцьку - зразу нові тарифи. І не треба доказувати, що вони давно планувалися. НЕ ПОВІРЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрию ще один секрет, а може вже і не секрет, будуть ще нові тарифи і вони ну дуже вже нагадують тарифи Білайна.

З.І. Ходив сьогодні відключатися, пропонували і місяць безкоштовного інету і супер вигідні (на їх думку) тарифи.

І ще одна неприємна інформація, по дзвінку на 780003 сказали, що відключитися можна в будь який момент і заяву не обов'язково писати до 1-го числа, от я і повірив в ці слова і в результаті в мене виявилося боргу аж на 170 грн., але дякуючи хорошим людям вдалося суттєво знизити суму оплати. Але остаточні враження після кількох років користування склалися негативні, хоча раніше я як користувач активно захищав Датагруп, но вот такі працівники роблять погану репутацію компанії :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов Білайн до Луцька - наробив паніки серед провайдерів. Лише в Укртелеком думають про гроші :0003:. Не було Білайна - тарифи на ДГ були стабільними майже 2 рокі. Тут Білайн почали підключати абонентів у Луцьку - зразу нові тарифи. І не треба доказувати, що вони давно планувалися. НЕ ПОВІРЮ!

Раніше треба було думати! А не тоді як то кажуть "Коли в попу клюнув жарений пєтух" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі враження, що акція не до 10-річчя, а до приходу Білайна...

Враження, що акція не до приходу Білайна а до дупи.

Якщо акція "імєєт мєсто бить", то чому нема про неї жодної інфи на офіційних ресурсах? Який сенс проводити акцію і нікого про неї не інформувати абонентів?

На моє запитання "чому нема інфи" пані Тетяна відповіла, що в них нема можливості проінформувати абонентів. Щось не віриться, що за розсилку через авторизатор ніхто не згадав ...

З.І. Прохання до kmd не приймати на свій рахунок - реально куйня твориться у тьоток.

Відкрию ще один секрет, а може вже і не секрет, будуть ще нові тарифи і вони ну дуже вже нагадують тарифи Білайна.

Подібна думка промайнула після того як тьотки запропонували безкоштовним не наступний місяць ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому нема, на соборності повно біг-бордів та сітілайтів з рекламою ДГ 5Мбіт/ 25грн. :blink:

Їхав щойно з дачі аж зачитувався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому нема, на соборності повно біг-бордів та сітілайтів з рекламою ДГ 5Мбіт/ 25грн. :blink:

Їхав щойно з дачі аж зачитувався!

:sq_ye::blink: Тарифи в студію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 грн. - це лише для нових абонентів. Для існуючих - 50 грн. за ці самі 5 Мбіт/сек. До того ж, на цій швидкості можна використати лише 10 Гб трафіку (інформація потребує уточнення), потім швидкість падає. В рекламці вказано, що за деталями звертатися на http://datagroup.ua/retail

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. В рекламці вказано, що за деталями звертатися на http://datagroup.ua/retail

блін! :angry2: я на тому сайті, як в густому лісі заблукав. нічого не знайшов! де там хоч що-небудь сказано про Домашні мережі :huh: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене вже все, терпіння закінчилося, перехожу на білайн. Довго вагався, думав "авось". В суботу під-час грози пропав нет, я подзвонив, і почув що інтрнет буде не раніше ніж в понеділок о 14, бо на вихідні технічна група не працює. Отак, плачу за 30 днів, а отримую інтернет лише на 22 робочих дня (хай новий тариф зроблять - "інтернет по будням"). Так ще й ніфіга в понеділок не зробили. При тарифах вищих ніж в білайна і при нижчій швидкості могли б хоч чергового поставити на вихідні, може хоч так би втримали своїх клієнтів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

При тарифах вищих ніж в білайна

Не погоджусь, бо в ДГ є тариф 25 грн за 50 гіг на швидкості 5Мбіт і після вичерпання ліміту - 512Кбіт

ps: а терпіти шкідливо для організму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На офіційному сайті немає інформації про "Домашні мережі". Раніше на сайті "Фотакому" такі дані були, можна було хоч тарифи подивитися. Зараз цього немає.

Про безлімітні тарифи на "Миттєвий інтернет" трохи написано, але там немає ні слова про 25 грн. за 5 Мбіт/с. А в рекламці пишуть :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тарифах вищих ніж в білайна

Не погоджусь, бо в ДГ є тариф 25 грн за 50 гіг на швидкості 5Мбіт і після вичерпання ліміту - 512Кбіт

ps: а терпіти шкідливо для організму.

тариф за 25 грн тільки для нових абонентів (та і нафіг мені 5Мбіт), а я зараз плачу в Датагруп 85грн в місяць за 30 гіг трафіка і швидкість 10 Мбіт. В білайні я зараз буду платити 59 грн за 200 Гіг трафіка і швидкість 100Мбіт. Feel the diffrence.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тарифах вищих ніж в білайна
Не погоджусь, бо в ДГ є тариф 25 грн за 50 гіг на швидкості 5Мбіт і після вичерпання ліміту - 512Кбітps: а терпіти шкідливо для організму.

Звідки така інформація, ти є офіційним представником data group?

так як на сайті нічого про це немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ панікує! :0012: Локалку нехай піднімуть нормально, от тоді буде добре!

P.S. Звонив на ДГ. Росказали про тариф 5 Мбіт. 25 грн - 50 Гб трафіку - швидкість до 5 Мбіт/сек. Після вичерпання трафіку, швидкість 0,512 кбіт/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...