Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

Ледве встиг підписати заяву тільки-що....

шкода шо 50 грн прийшлось заплатити,але то нічого.

Надіюсь не пошкодую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на ГПЗ чи на Львівську оптику затянуть?

На ГПЗ оптика можливо буде пізніше, Львівська .... якійсь неперспективний район. Якщо скажеш пару густонаселених будинків по Львівській, то можна думати про Домашні мережі.

Взагалі то оптика є скрізь, питання тільки в грошах і підведенні оптики до конкретного будинка і ефекту від цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игромания 100 30 Мбит/с 150 2 Мбит/с 0

Швидкість нище 2 Мбит/с не буде падать ні при якіх умовах чи все залежить від нагрузок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість нище 2 Мбит/с не буде падать ні при якіх умовах чи все залежить від нагрузок ?

це цікавий момент, от наприклад Укртелеком

до **** Мбіт/с
раніше звониш і штампуєш їм мозг, покі не зроблять швидкість, яка відповідає тар. плану., зарас нічого не видавиш з них відповідь одна - "Ваша лінія не підтримує більше", і їх не хвилює що на минулому тарифі була швидкість в 3 раза більше :) (це я про Ультра)

ДГ

Скорость доступа к сети Интерне **** Мбит/с
тут як я розумію вказана швидкість, але треба дивитись новий договір який заключали абоненти (які вже перейшли на нові тарифи, можливо там вказані такі пункти)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДГ

Скорость доступа к сети Интерне **** Мбит/с
тут як я розумію вказана швидкість, але треба дивитись новий договір який заключали абоненти (які вже перейшли на нові тарифи, можливо там вказані такі пункти)

При переході на нові тарифи договір не перезаключався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нових тарифах швидкість вказана - до .... Мбіт/с

думаю таким образом провайдер перестраховуваеться от жалоб на случай большой нагрузки на канал,

а вот давать абонентам обещаную скорость или нет, это уже дело компитентности провайдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм..,заливка на фтп тарифікується як трафік загальний(зовнішній),схоже ентузіастів цієї справи явно поменшає :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм..,заливка на фтп тарифікується як трафік загальний(зовнішній),схоже ентузіастів цієї справи явно поменшає :unsure:

думаю аплоад на ФТП сделают бесплатным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нових тарифах швидкість вказана - до .... Мбіт/с

думаю таким образом провайдер перестраховуваеться от жалоб на случай большой нагрузки на канал,

а вот давать абонентам обещаную скорость или нет, это уже дело компитентности провайдера

100%

только не "компитентности", а "порядочности провайдера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...дивно. Перейшов на тариф "ігроманія"(30 мегабіт). Швидкість скачування вище 6.8 мегабіт не піднімається. В знайомого тариф "навколо світу"(10 мегабіт) і в нього закачка 9.8 мегабіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви пробуйте з однакового ресурса тянути, а ще краще торент клієнтом перевіряйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви пробуйте з однакового ресурса тянути, а ще краще торент клієнтом перевіряйте.

та я вже скрізь перепробував....і на http://www.speedtest.net/ швидкість вище 6.8 теж не підіймається <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви пробуйте з однакового ресурса тянути, а ще краще торент клієнтом перевіряйте.

та я вже скрізь перепробував....і на http://www.speedtest.net/ швидкість вище 6.8 теж не підіймається <_<

а тут спробуй: lm.lutsk.ua/speedtest

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ось воно, крім торентів з популярними роздачами вже нема чим загрузити канал...

Давай я тобі загружу твій канал так, що навіть курсор мишки перестане рухатись. І тоді побачимо чи є 30 мегабіт :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось воно, крім торентів з популярними роздачами вже нема чим загрузити канал...

а чому тоді в знайомого 9.8 мегабіт, а щойно питав в ще одного аж до 17 доходило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Звернутись в підтримку, нехай перевіряють всю трасу до тебе, можливо десь в будинку свіч заглючив і лінк в 10 мегабіт встановився.

Чи може це в тебе мережева на 10 мегабіт зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернутись в підтримку, нехай перевіряють всю трасу до тебе, можливо десь в будинку свіч заглючив і лінк в 10 мегабіт встановився.

Чи може це в тебе мережева на 10 мегабіт зараз?

мережева карта на 1 гігабіт. Тиждень назад, на старому тарифі, швидкість була хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернутись в підтримку, нехай перевіряють всю трасу до тебе, можливо десь в будинку свіч заглючив і лінк в 10 мегабіт встановився.

Чи може це в тебе мережева на 10 мегабіт зараз?

мережева карта на 1 гігабіт. Тиждень назад, на старому тарифі, швидкість була хороша

Дійсно, можливо якійсь порт на 10Мбіт підвис, бо останнім часом дуже часті пропадання світла по Луцьку, звертайся на 780003 або чекай наступного пропадання світла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю, в мене швидкість відповідає заявленій! Тариф - Навколо світу.

Сьогодні качав з ФТП і торрентом перевіряв, швидкість закачки 1-1,2 Мбайт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість все ж не дотягує до задекларованої оператором...(тариф ігроманія)але,сподіваюсь,що усе виправиться найближчим часом!

То як буде з заливкою файлів на фтп?

Й далі буде фіксуватись як загальний трафік?

Чи все ж стане як раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість все ж не дотягує до задекларованої оператором...(тариф ігроманія)але,сподіваюсь,що усе виправиться найближчим часом!

а яка у тебе швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З різних торентів пробував у різний час,то ледь дотягувала до 2.2МБайти/сек,а мала б бути 30Мбіт/сек(це десь3.75МБайти/сек),та й різні спідтести не видають тієї швидкості...але,кажу ж,сподіваюсь усе буде добре :rolleyes:

P.S.прошу вибачення,щойно переміряв-усе стало як має бути

a87d1624650a.gif.

Так що Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...