Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

Ну то , що там можна вже йти заяву писати?

перезвонив точнив. ну нового майже ніче не взнав те саме що вище сказали, з паспортом в 21 кабінет здається підписати документи, Київ ще не затвердив тарифи, залишити номер телефону по якому з вами звязатись можна, як будуть тарифи нові, вони до вас перезвонять спитаються який тарифний план захочете обрати і самі поміняють. а ще доречі сказали, що не на всіх адресах можливо буде встановити нові тарифні плани.

з.і. мене цікавить одне - якщо я травень ще проведу на лімітному мені не рубануть швидкість нище плінтуса? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось вони тянуть з тим підписанням, а час то йде.

а ще доречі сказали, що не на всіх адресах можливо буде встановити нові тарифні плани.

І це як зрозуміти? Тобто не всі користувачі Домашніх мереж зможуть перейти на нові тарифи, чи що? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що був в офісі ДГ

Перше питання було: звідки Ви дізнались про нові тарифи? :rolleyes:

Короче написав заяву на перехід з 1 травня на тарифний план "Навколо світу",вартість 75 грн., швидкість вроді 10 Мбіт/с

ps адресу не перепитували, просто в заяві вказується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що був в офісі ДГ

Перше питання було: звідки Ви дізнались про нові тарифи? :rolleyes:

Короче написав заяву на перехід з 1 травня на тарифний план "Навколо світу",вартість 75 грн., швидкість вроді 10 Мбіт/с

ps адресу не перепитували, просто в заяві вказується

А скільки трафіку(ліміт) в пакет входить за 75 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой лимит в безлимитном пакете. Я в шоке... :dont::dont::dont:

На сайті Датагруп тарифи

post-7116-1272363638,29_thumb.jpg

Для кожного тарифного пакету є обмеження на певну кількість гіг на високій швидкості, а далі після використання цього ліміту швидкість обмежується. От я і питав скільки входить гіг ліміту в тарифний план "Навколо світу" . :closedeyes:

А тим хто не зрозумів питання :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой лимит в безлимитном пакете. Я в шоке... :dont::dont::dont:

А ти тарифи бачив? Якби бачив, то не був би в шоці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2drju

Взял бы, да и прочитал объём трафика, прежде чем задавать идиотские вопросы.

2Yurik

Эти тарифы я уже давно видел. Шок не от тарифов, а от тупости людской.

И ещё: вы - маньяки. Вам синхронный ТерраБит дай - и всё равно будете волать, что мало. НенажЭры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки трафіку(ліміт) в пакет входить за 75 грн?

Не знаю, не перепитував! Для мене головне, що він є безлімітний!

Тобто коли навіть беде використано той ліміт(на високій швидкості), доступ все одно буде хоч і на меньшій швидкості. Просто вже надоїло весь час контролювати той трафік, а при переліміті ще й залишатись в мінусах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки трафіку(ліміт) в пакет входить за 75 грн?

Не знаю, не перепитував! Для мене головне, що він є безлімітний!

Тобто коли навіть беде використано той ліміт(на високій швидкості), доступ все одно буде хоч і на меньшій швидкості. Просто вже надоїло весь час контролювати той трафік, а при переліміті ще й залишатись в мінусах...

Ти все правильно зрозумів: все рівно він безлімітний - працюй скільки хочеш!!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2drju

Взял бы, да и прочитал объём трафика, прежде чем задавать идиотские вопросы.

І взагалі я в тебе нічого не питав, чого лізти в розмову. Щоб показати ти розумніший за всіх. :P

А по друге було сказано на початку теми

ThinkMaster: Впринципі, тарифи плануються майже копією тарифів на "Миттєвий інтернет", так що прийняти рішення про свої подальші дії існуючі користувачі можуть вже.
, що тарифи плануються майже копією, тому я і перепитував у людини яка сьогодні писала заяву в офісі ДГ, чи є зміни відносно основних тарифів на "Миттєвий інтернет". :ok:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось вони тянуть з тим підписанням, а час то йде.

а ще доречі сказали, що не на всіх адресах можливо буде встановити нові тарифні плани.

І це як зрозуміти? Тобто не всі користувачі Домашніх мереж зможуть перейти на нові тарифи, чи що? :blink:

А зачем им давать новые тарифы на те адреса где нет Билайна?ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куйня, а не нові тарифи.

75 грн - 10 Мбіт/с - 50 Гб трафіка

100 грн - 30 Мбіт/с - 150 Гб трафіка

Для партнерів знижка 5 грн на пакет (схоже я скоро перестану ним бути).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут Білайн? Ти в будь-якому магазині можеш купити потрібну тобі річ? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

75 грн - 10 Мбіт/с - 50 Мб трафіка

100 грн - 30 Мбіт/с - 150 Мб трафіка

ти хтів написати 50 і 150Гб? малувато дещо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Захар не неси пурги :)

мр.Вес таки помилився.

Гігабайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бджола обіцяла прийти на вечір підключати - майже 3 тижні чекала, а тут ви так різко обрадували з новими тарифами домушників. Тепер сиджу і стараюся прийняти для себе важливе рішення: чи йти датагруп переписати на безліміт чи поставити на консервацію. І ця тяганина невизначена з остаточними тарифами мені зовсім не в радість. Не люблю я тих міграцій. А залишилося години 2-3 на роздуми. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар не неси пурги :)

мр.Вес таки помилився.

Гігабайт.

Точно. Соррі - тупанув

Між іншим, а чому панове адміни мовчали про тарифи? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бджола обіцяла прийти на вечір підключати - майже 3 тижні чекала, а тут ви так різко обрадували з новими тарифами домушників. Тепер сиджу і стараюся прийняти для себе важливе рішення: чи йти датагруп переписати на безліміт чи поставити на консервацію. І ця тяганина невизначена з остаточними тарифами мені зовсім не в радість. Не люблю я тих міграцій. А залишилося години 2-3 на роздуми. :blink:

не покидай нас, будем Атлантис смотреть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що не буде тарифа за 50 гривень  :(   Так як вказано http://www.datagroup.ua/ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куйня, а не нові тарифи.

75 грн - 10 Мбіт/с - 50 Гб трафіка

100 грн - 30 Мбіт/с - 150 Гб трафіка

мда,я чекав більшого,розчарований. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшого? :sq_ye: це ж тарифи датагрупа на "Мгновенный Интернет" по Україні. Вони давно були відомі.. Чого ще більшого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...