Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Вже вісить рекламка на мойому під'їзді-интернет від білайн безліміт 99грн,5Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і мене цікавить, чи це справді буде 5мб, а то на роботі підключив ОГО безпровіднирй а там 20кб в секунду

не хочеться знову поміняти "шило на мило"

хто підключився відпишіться будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто підключився відпишіться будь-ласка

Ще ніхто не підключився, бо тільки заявки приймаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще ніхто не вкурсі які тарифи будуть у домушників на ДГ? :)

Найшли панецею, Білайн. Проведіть аналогію, телеофнія кал. Думаю і інет буде з таким же підходом. Усе на підрядниках, ніякого місцевого сапорта. А якщо буде то копійошні безтолкові аля специ :)

Телеком з ультрю всіх вставив, а на сам перед вставив себе. :) Тепер тільки дібіл купить демпінгового оператора який постійно в жихливих попандосах.

В Білайна стратегія ясна, нахватати жаонентів. Висновки? :)

З.І.

Операторський рівень (остання миля) в Україні ніразу не готовий віддати каі швидкостя і на шару.

Тому деградація ринку очевидна. Нажаль ще усі за свою жадібність і тупість у ціх речах пошкодуємо.

Особливо пошкодують інвестори яким прийдеться космічні сумми вкладувати в магістральні лямбди, без усіляких натяків на повернення інвестицій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, все це так, хоча поживемо-побачимо, як то кажуть. Ну а ДГ - панацея, по вашому? До того ж неясно чого чекають із введеням тарифів для домушників і чи будуть вони взагалі. Вже б з розмахами ДГ могли б давно їх ввести наскільки дозволяють канали/обладнання або модернізувати. Або не цікавить Луцьк, хз. Очевидно, що з тарифами/рекламою Білайна кількість їх клієнтів буде зростати до певного часу, а отже, можливо, будуть зменшуватися клієнти ДГ (дсл/домушники)

p.s. не ознайомлений з тарифами домашніх мереж станом на сьогодні, не знайшов ніде :blink:

p.s.s. знайшов.. обмеження по траффіку як зовн. так і внутр. "это не серьезно" :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Подаруй хомяка конкуренту. :)

Спаси свою мережу :)

І до Луцького представництва ДГ (домашні мережі) докотились безбашені деградуючі тарифи.

Досвід Укртелекома нічому не навчив. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На офіційному сайті beeline.ua з'явилася можливість переглянути вулиці і будинки де можливе підключення

https://my2.internet.beeline.ua/selfcare/requestStepOne.do

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Поки я там тільки

Соборності - парні номери

Кравчука - парні номери

Гордіюк - непарні номери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримати консультації та замовити послугу можна за телефонами: 20-10-88, 099 223 86 27 або в ICQ 191212177 в будь-який час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за іншими телефонами дзвонив (оголошення на під'їзді - відрізняються від викладених раніше). Видно багато хто договори з Білайном заключив і підключають. Знайомий казав з Запоріжжя, що за квартиру 50 грн давали раніше, не знаю як зараз. Може і собі піти ^_^

ДА ладн чувак всьо будет гут я остаюсь с ДГ.

:ok:

я з ого також поки не відключаюсь, беру на пробу. Хоча і перші місяці не показник... от коли понапідключають.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Телефонією білайна користуюсь уже більше року - жодних нарікань на зв"язок.

2. УТ таки троха загнався - да. Не розрахувавши своїх можливостей викинули на ринок новий тариф і як наслідок - забили лінії "по самоє нємагу". Но. Тепер вони побачили шо попит на послугу є, а отже, скоріш за все, почнуть шось робити і для розгрузки ліній, інікше абоненти тупо спригнуть до когось іншого (до того ж білайна чи ДГ). Так шо просто лоханулись і тепер ісправляюццо.

3. Абонентів білайн нахаває. В них внутрішні ресурси, на кшталт Барлога.нет і т.п. - фрішні, пасєму канали в сам інет будуть суттєво розгружатись тим шо народ фільміки і музичку буде тянути з локалки. (В ДГ шо інет шо локалка - платні, пасєму народ не особо то і розгружає канали)

P.S. Щодо телефонів, то ті шо викладе вище - сапорт, а не офісні) Тоість і надалі трабли будуть вирушуватись за ними ж. Незабаром вони ж будуть і в рекламах послуги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(В ДГ шо інет шо локалка - платні, пасєму народ не особо то і розгружає канали)

тут треба уточнювати, що луцький ДГ (eкс-мережа Фотаком). В інших містах там безлімітні тарифи як по локалці , так і по інету)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугага, вони по ходу рахувати не вміють. Вдвічі швидше і тут на тобі: 3 Мбіт/с 5 Мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про це писав зовсім. мені не мало навіть 256 кб/с. я про проблеми з математикою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть 3 компа, подключены сейчас через Wi-Fi между собой и модемом d-link 2600u. Если я перейду на Билайн (без авторизации по мак, сказали что так тоже можно), то по какой схеме мне подключить 3 компа через Wi-Fi к интернету?

З.Ы. роутер в роли компа не подходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то по какой схеме мне подключить 3 компа через Wi-Fi к интернету?

Wi-Fi точка з функцією роутера і всьо супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає, а IP в Білайна буде однакове для всіх користувачів, як в ДГ ?? Тобто качати з Депозітів та Рапідів не можна буде?.. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP в Білайна буде однакове для всіх користувачів, як в ДГ

mrZED, не бачу тут великої проблеми у зв'язку з існуванням proxy-серверів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-пі в білайна буде білий і динамічний. Крім того буде локальний ай-пішник і можливість організовувати роздачі через стронг дісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-пі в білайна буде білий і динамічний.

і який в них пул айпішок? ну якщо динаміка, то ще краще ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай-пі в білайна буде білий і динамічний

або я чогось не доганяю, або це нісенітниця... Якщо ведуть оптоволокно - буде з'єднання по кабелю між всіма комп'ютерами луцька, що підключаться до даної мережі, тобто аналогічна ситуація з ДГ, тобто всі компи будинку в один, скількись там портовий, свіч, він має один вихід, якій з іншими будинками іде до наступного (що тепер буде містити райончік) і тд або ж до сервера, тобто навіть якщо ір сервера буде динамічним, то всі ці люди будуть мати одне і теж, хоч і динамічне ір.

Тоді щодо фрази :

не бачу тут великої проблеми у зв'язку з існуванням proxy-серверів

можливо теж відсталий, але такий метод забезпечує швидкість діалапу, відповідно який резон підключати 100 мегабітну сітку, якщо качати старим дідівським методом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...