Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

сьогодні замітив, що майже через всі будинки віж 40-го до "варшавкі" провдено оптику. ждем! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... бачу багато коментарів, що ніби прокладають кабель і т.д.

Де підтвердження, що це саме Білайн???

... на фото, робітник більше схожий на телекомівця, з тубкою в руці перевіряє лінії!

... кабелі між будинками, це може бути і Фотаком, і Візор, можливо ще хтось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На волі точно Телеком. Мідь перевіряють, мабуть знову муфти позатікали :)

Гостинець або Датагруп або телеком.

Пчелайн в землю не вхож поки на скільки мені відомо.

А ті що по кришах тягнуть так це.

Я питав у підрядників.

Мої колеги питали у тих підрядників.

В один голос кажуть ми підрядники Білайна.

Доречі, попрошу своїх пофоткати якість прокладки кабелів по дахам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, не знаю. Щось я нічого не замічаю... треба побільше на криші дивитися...

Сьогодні питав в інформаційно- довідковій службі білайна - мовчать як риби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... кабелі між будинками, це може бути і Фотаком, і Візор, можливо ще хтось!

коли до мого будинку протянули кабель, в той же час з'явився і на інших будинках (самі робочі сказали, що вони з білайну)... візуально - одна і та ж робота. не думаю, що білайн тільки пару будинків покриє мережею. ;)

якщо у луцьку будуть такі тарифи, як зараз в Одесі, то з Датагрупа і з Укретелокому будуть клієнти втікати. їм доведеться різко змінювати свою тарифну політику. для нас - клієнтів - це ДУЖЕ ДОБРЕ!!!!!! чим вища конкуренція, тим краща якість та ціна послуг.

Доречі, якщо хтось десь біля свого будинку побачить таврію - "черевичок" з львівськими номерами (ВСххххХХ) і людей, які щось бігають і роблять - то це білайн. по всьому району саме ця машина була замічена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто знает, через Гордиюк 29 идет етот кабель? :huh:

я бачив, що на цей будинок іде кабель... раніше його не було замітно.... десь недавно кінули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто знает, через Гордиюк 29 идет етот кабель? :huh:

я бачив, що на цей будинок іде кабель... раніше його не було замітно.... десь недано кінули.

да я видел, наверна был он

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 40-му між будинками кабель як струнка натягнутий! (через дах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всі пости, таке враження, що ОГО, Датагруп всіх так задовбали... Я наприклад користуюсь ОГО, жодних нарікань на якість послуг не має. Інколи бувають глюки, але в порівнянн із Візором ( Колись був від них інет на роботі) то якість послуг на порядок вища.

З ОГО тікати не збираюсь, думаю, можливо не відразу, але на появу нових тарифів від нових конкурентів вони відреагують. А ті хто міняють оператора, то буде БІЛАЙН, Датагруп, ОГО, і як замайоріє на горизонті ще хтось, то відразу ж почуть парафінити вже існуючих, і кричати "сервіс гамно". А старий добрий принцип , що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, народ почав забувати.

І згідний з Командором, що, напевно, якість прокладки кабелю по дахах будинків буде на "вищому" рівні. Особливо до такої прокладки доступ не будуть мати жеківці з ломами і сокирами, яким потрібно буде щось відремонтувати н тому самому даху. Дах є загальнодоступний, отож не забувайте в якій країні ви живете ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що тут ніхто нікого не задовбав. просто всі задоволені тим, що в луцьку буде ще один провайдер. досить сильний провайдер, якій свторить чудову конкуренцію, що, в свою чергу, приведе до зниження тарифів в Датагрупа і Укртелекому, які не зможуть зі своїми технологіями бути на рівні з Білайном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову ж таки, чому ніхто не читає примітки.....

Хочеться процитувати "Нашу Рашу":" ОЙ, а что это у нас тут такое, а а а а кто это сделал"

Швидкість доступу до інтернет ресурсів становить 100 Мбіт/с до вичерпання зазначеного обсягу трафіку. Обсяг щомісячного трафіку не обмежений. Абонентська плата не залежить від обсягу завантаженої / переданої інформації.

Для користувачів безлімітних тарифних планів перехід на тарифний план з більшою абонентською платою надається безкоштовно. Вартість переходу на тариф з меншої абонплатою становить 20 грн.

Для користувачів тарифів із включеним щомісячним обсягом послуг вартість переходу на нові безлімітні тарифи становить 20 грн.

Далі про Зірочки:

** Абонентам надається можливість завантажувати обмежений обсяг інформації на максимальній швидкості 100 Мбіт/с. Після використання абонентами обсягу наданих гігабайт, швидкість послуги в тарифних планах знижується до такого рівня (download / upload): «Юніор» - 0,512 / 0,256 Мбіт/с, «Майстер» - 1/0, 256 Мбіт/с, «Чемпіон світу» - 2/0, 512 Мбіт/с, «Олімпієць» - 3/1 Мбіт/с.

А зважаючи на те, що в теперішній період кожен рахує кожного клієнта, то я на на 80% впевнений що ДАТАГРУП, і ОГО, і Візор відреагують на конкурента, можливо не відразу, але відреагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що тут ніхто нікого не задовбав. просто всі задоволені тим, що в луцьку буде ще один провайдер. досить сильний провайдер, якій свторить чудову конкуренцію, що, в свою чергу, приведе до зниження тарифів в Датагрупа і Укртелекому, які не зможуть зі своїми технологіями бути на рівні з Білайном.

Ну чого ж ні :)

Ось пости 3х різних людей:

ех... Якби ж... якби ж... Був би в Луцьку інтернет від білайна, то ніхто б на датагрупі і укртелекомі не сидів би це точно
... я перший щоб з ДГ піти.

Думаю Кравчука швидко зроблять!!!

та да. З тарифами і пінгом, який є у Білайна, полюбому
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всі пости, таке враження, що ОГО, Датагруп всіх так задовбали...

Користуюсь ОГО і він мене повністю влаштовує. Але на протязі останнього часу все більше задумуюсь що 1200 гривень за рік це трохи закруто... Якщо перейти на дешевший тариф - то з швидкістю до 32 Кб/с сильно не розкачаєшся. А в даному випадку білайн пропонує гарні тарифи і стабільну якість...

І до того ж на максимальній швидкості можна качати з "своїх" ресурсів berloga.net і bee.lan

А те що конкуренти відреагують можна побачити на прикладі ОГО в Києві - лише недавно зменшили тарифи і то при такій конкуренції як в столиці вони не виглядають дешевими. То про що можна говорити відносно Луцька ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що тут ніхто нікого не задовбав. просто всі задоволені тим, що в луцьку буде ще один провайдер. досить сильний провайдер, якій свторить чудову конкуренцію, що, в свою чергу, приведе до зниження тарифів в Датагрупа і Укртелекому, які не зможуть зі своїми технологіями бути на рівні з Білайном.
ех... Якби ж... якби ж... Був би в Луцьку інтернет від білайна, то ніхто б на датагрупі і укртелекомі не сидів би це точно
та да. З тарифами і пінгом, який є у Білайна, полюбому

білайн, білайн... як можна щось говорити про те чого нема?

звісно, якщо до білайна піключаться 20 людей, то там все буде гут і швидкість самольот.... але...

і взагалі пінг це не є показник якості інтернету :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але на протязі останнього часу все більше задумуюсь що 1200 гривень за рік це трохи закруто.
А згадайте 5 а краще 10 років тому, які були тарифи на діалапи і ІСДНи і які були швидкості. ІМХО люди з жиру бісяться. (сказано не конкретно постеру чия цитати)
А старий добрий принцип , що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, народ почав забувати.
+мульйон.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене УТ повністю влаштовую.

Буде Білайн - ну супер, візьму собі ше одну бекапну лінію) Але так шоб перейти, то нє. Шо таке 250Гб трафіку? На швидкості під 100 мегбіт, вони скінчаться дуже швидко, а там прийде 2 чи 3 мегабіта. А в УТ 8 стабільно і неважно шо і скіко качаєш.

Звісно то як кому, для когось і 40Гб трафа в місяць, то вагон, але в мене в місяць реально виходить десь 500-550Гб ) Так шо хто тут лучше і круче то під питанням.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що то таке?

ну як я розумію, чорний провід - оптичний кабель, який протянули від іншого будинку. а по кабелю в сірій гофрі буде роздаватися і-нет у квартири

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...