Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

у мене на даху будинку (Соборності 37б)  прокладають UTP кабель  та встановлюють додаткове  обладнання на чердаку. 

хтось чув що це має бути і по яким тарифам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось чув що це має бути і по яким тарифам?

Гы, у тебя же тема называется "Інтернет від Beeline"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тарифи. Але для кожного міста різні.

В Києві це дуже популярний сервіс. Якість на рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... Якби ж... якби ж... :rolleyes: Був би в Луцьку інтернет від білайна, то ніхто б на датагрупі і укртелекомі не сидів би це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... Якби ж... якби ж... :rolleyes: Був би в Луцьку інтернет від білайна, то ніхто б на датагрупі і укртелекомі не сидів би це точно

та да. З тарифами і пінгом, який є у Білайна, полюбому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив звісно. Ну , і що з того? Нормальні тарифи. Для тарифу "Чемпіон світу" 100Гб на максималці, а далі як по київських "ОГО" 2 / 0,512 Мбіт/с

Вже набагато краще, ніж місцевий "ОГО". Також додається багато плюсів. Наприклад, зменшення пінгу на UA-IX

Tum@n, а чим тебе не влаштовують такі тарифи? Чи ти хочеш, щоб 100 мб/с було постійно +- в залежності від загрузки мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<_< От хай но освояться в наших краях, наберуть певну базу абонентів.. побачимо тоді і швидкість і пінги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачимо :)

Хоча не думаю, що вони так швидко в Луцьк прийдуть і почнуть підключати. Прийдеться почекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, згідно слів одного з працівників кладуть оптику, треба злазити подивитись самому бо сам думав як вони збираються давати 100 Мб\с кінцевому споживачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, згідно слів одного з працівників кладуть оптику, треба злазити подивитись самому бо сам думав як вони збираються давати 100 Мб\с кінцевому споживачу

визор тож пишет что 100 Мб\с фсем.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна 19, 23, 25 також поставили обладнання. На офіційному сайті - нічого не пише... Але якщо судити по тарифах, що є для інших міст - варіант досить не поганий. :) . Це створить конкуренцію для ДГ і Укртелекому, що, в свою чергу, може призвести до зниження цін на послуги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еееее... Доречі, а це бува не оптоволокно для Укртелекома ведуть? :huh: Хтось точно знає що це саме БІЛАЙН???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еееее... Доречі, а це бува не оптоволокно для Укртелекома ведуть? :huh: Хтось точно знає що це саме БІЛАЙН???

Дядькі, які і проводлили роботи казали, що це білайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то може і Білайн але мобільні вишки БС тоже працюють від оптики.Друзі зі Львова казали шо інет від білайна супер!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то може і Білайн але мобільні вишки БС тоже працюють від оптики.Друзі зі Львова казали шо інет від білайна супер!...

Оптика для базових станцій прокладається в каналізації, а не повітряними лініями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи вони на 40-вий доберуться...

Вже декілька днів спостерігаю як будинки на вул. Конякіна, Гордіюк та Кравчука з'єднують оптикою методом натягування від даху до даху, спочатку було подумав що це "Візор" на сороковий приперся а то оказується "Білайн"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна 19, 23, 25 також поставили обладнання.

Живу в одному з цих будинків, щось нічого не чув :unsure:

Нам би такі тарифи як в Одесі...

post-6632-1268171584_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неважливо що прогнозують фанати ОГО, Датагруп чи Візора, головне який буде і якщо білайн серйозно взявся за широкополоску, значить щоб видертися на ринок - треба демпінг інших, а отже час покаже в кого буде аудиторія.

Знайомий з Києва каже що нормально в них з якістю і сервісом! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Все буде просто :) коли був Фотаком то була і якість і оперативність у технічної служби, викупив "Датагруп", звониш на підтримку, коли проблема в тебе "вже і зараз треба вирішити", диктуєш оператору всі свої дані, і чекаєш дзвінка який може прийти або на протязі години, або коли вже ти давно не вдома, а десь гуляєш, чи вже робочий день закінвчився у тебе, а тут на тобі дзвінок "яка у вас проблема з інтернетом". Питаю чому так довго дзвоните, так у нас аж 11 тисяч абонентів, а мені то що з того, не робить то у мене.

Нахваталися клієнтів, а якість послуг погіршала, навіть вже з файлообміника щось викачати багато часу треба потратити, й думаєш чи взагалі є смисл з "домашньої мережі", всіх порізали, так хоть можна було колись поспілкуватися з різних підмереж.

2. ОГО - хто б що не казав, може й підглючує, зато підтримка вирішує проблему зразу після дозвону, в мене два інтернета, Датагруп і ОГО, то мені в принципі всеодно що Датагруп глючить.

3. Білайн й так далі, буде все те саме, спочатку все буде супер, потім чим більше клієнтів тим більше глюків в мережі.

4. Ціни будуть однакові - провайдери домовляться, і все (може не офіційно), зараз тарифи в принципі однакові й так, плюс-мінус.

5. Може стоїть зробити тариф з гарантовано швидкістю, нехай буде дорожче (в розумних предєлах), й айпішка біла щоб була, щоб люди, які не качають всяку "дрянь" могли нормально працювати в інтернеті, а то всі як з переляку хочуть "допалити свій трафік", як голодні, що вже можна таке скачувати, всі фільми не передивитесь, ну і що з того що "спалиться" пару гіг, чи тут спрацьовує менталітет, нехай "допалю", я ж платив за них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

От ти мені скажи, звідки ти такий вумний взявся? :)

"всіх порізали, так хоть можна було колись поспілкуватися з різних підмереж"

Доступ між підмережами давно відкрито. Якщо хтось не вкурсі :)

А з заверненням дзвіночків на дівчат це і мені не подобається. Але що ж зробиш, глобалізація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... є інформація з київських білайнівських джерел, що в квітні - травні повинні запустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...