Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

буду ждать на гордиюк 29, они в ту сторону идут или нет?

з 27-го будинку на 29 недавно протянути новий кабель... знайомий бачив, як його протягували... це і має бути білайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнуть і тагнуть, а витянути не можуть. Є хоть хтось на Білайні, аууу? Нема? Я так і думав!

Ніколи небачив оптики, знаю що вона дорога! О на Гордиюк 29 вже є? То піду вріжу собі кусочок, подивлюся що це таке. :0016: :0016: :0016:

Піде злобний укртелекомівець, який через Білайн втратить роботу і позриває ті ящички з дротиками за вашими наводками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я переходить небуду... лишний геморой... останусь с Укртелекомом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду ждать на гордиюк 29, они в ту сторону идут или нет?

о, це якраз мій дім гггг. Поки не звертав увагу чи кидали щось, чи ні.

Хто там писав про пінг. Звісно не показник, я таке й не писав. Просто мене зрозуміють ті люди, які грають в онлайн-ігри. Великою перевагою Білайна саме для таких людей буде низький пінг (в зоні UA-IX низький пінг) і висока швидкість доступу до серверів (трафіка використовують не так багато).

Для інших людей, як писалось вище може і вигіднішими будуть тарифи їхніх провайдерів, оскільки дуже багато качають. Тут вже кожен індивідуально дивиться... Особисто я планую переходити з УТК ОГО. І ніхто тут не зажрався. "Риба шукає де глибше, людина - де краще". Нічого страшного не буде. Можна на місяць взяти ще й від білайна канал і подивитись чи влаштує, а потім від'єднатись якщо щось не так. Ну звісно якшо договір дозволить ^_^

лично я переходить небуду... лишний геморой... останусь с Укртелекомом...

і який же там такий геморой?? ну з твоїм підходом ти тоді будеш завжди на ОГО, бо переходити геморойно гггг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнуть і тагнуть, а витянути не можуть. Є хоть хтось на Білайні, аууу? Нема? Я так і думав!

Ніколи небачив оптики, знаю що вона дорога! О на Гордиюк 29 вже є? То піду вріжу собі кусочок, подивлюся що це таке. :0016: :0016: :0016:

Піде злобний укртелекомівець, який через Білайн втратить роботу і позриває ті ящички з дротиками за вашими наводками.

Тут на Білайні нікого немає, оскільки в Луцьку можливості підключення теж немає... На рахунок того, що оптику через криші проводять, то я згідний, що це трішки не розумно. При бажанні можна зрізати весь район.

Особисто я, переходити відразу не буду, оскільки з 1 квітня в мене безлім на ДГ (1Мбіт/сек). Буде можливість, підключуся до їхнього і-нету. Побачу, як він себе зарекомендує. А тоді буду робити висновки. :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і який же там такий геморой?? ну з твоїм підходом ти тоді будеш завжди на ОГО, бо переходити геморойно гггг

І шо, власне, поганого в ОГО? Швидкість супер, сапорт на рівні. Шонєтак? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і який же там такий геморой?? ну з твоїм підходом ти тоді будеш завжди на ОГО, бо переходити геморойно гггг

І шо, власне, поганого в ОГО? Швидкість супер, сапорт на рівні. Шонєтак? :)

Підтримую mix_forever,нормальна якість і саппорт, колись (років 1,5 тому) були глюки, але зараз в мене 20 компів безпосередньо працють з БД яка на сервері в Києві, в мене швидкість 2Мб/с, при чому людей робота заключається тільки в тому щоб "набивати" базу, нарікань - ніяких, щей паралельно можна музичку-фільми... Єдина проблема яка виникає, коли дощ, то де-коли, приходиться "резетнути" модем. Щей, в мене в сестри в дома є ДМ, також жодних нарікань...

З.Ы.: Зараз їду в машині, з ноутом і модемом на Київстарі, правда EDGE, але як бачите ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
мені здається, що тут ніхто нікого не задовбав. просто всі задоволені тим, що в луцьку буде ще один провайдер. досить сильний провайдер, якій свторить чудову конкуренцію, що, в свою чергу, приведе до зниження тарифів в Датагрупа і Укртелекому, які не зможуть зі своїми технологіями бути на рівні з Білайном.

Це прокоментую. :)

"приведе до зниження тарифів в Датагрупа і Укртелекому, які не зможуть зі своїми технологіями бути на рівні з Білайном."

Які то такі технології яких нема в інших операторів?

В Луцьку наіть маленькі домушні мережі народ на оптиці будує :)

І оптику до оператора ведуть. Візьміть ту ж мережу на Дубнівській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ніколи небачив оптики, знаю що вона дорога!

Не багато дорожче витої пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... сьогодні випадково помітив, між будинками на Кравчука (№ 32, 28, 26, 26а) кинуті нові кабелі.

Ніби раніше не було таких. Фотаком ще раніше висів.

Можливо це і є Білайн!!!

Якщо так, то дуже активно вони (білайнівці) працюють... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти ціну у 200 грн за 4 Мбіт (стабільно, без нарікань) і 70 грн за 3Мбіт (хз, не знаю, але якщо буде 100Мбіт, то 3 Мбіт повинно бути точно стабільно, не ADSL же) - то перевага явно в сторону 70 грн. майже в тричі.

УТ доведеться скинути ціну на свої послуги втричі!! Щоб лишитися конкурентномпроможними. Або давати 8 Мбіт за 100-150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти ціну у 200 грн за 4 Мбіт (стабільно, без нарікань) і 70 грн за 3Мбіт (хз, не знаю, але якщо буде 100Мбіт, то 3 Мбіт повинно бути точно стабільно, не ADSL же) - то перевага явно в сторону 70 грн. майже в тричі.

УТ доведеться скинути ціну на свої послуги втричі!! Щоб лишитися конкурентномпроможними. Або давати 8 Мбіт за 100-150 грн.

+1 :rolleyes:

например в Ровно РГМ, 70грн 3мб/1мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і який же там такий геморой?? ну з твоїм підходом ти тоді будеш завжди на ОГО, бо переходити геморойно гггг

І шо, власне, поганого в ОГО? Швидкість супер, сапорт на рівні. Шонєтак? :)

нічого не хотів поганого писати про ОГО. Особисто я вважаю УТ в Луцьку по швидкості, стабільності , суппорту, цінам одним з кращих при обслуговуванні фіз. осіб.

Мав на увазі зміну провайдера як такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо, власне, поганого в ОГО? Швидкість супер, сапорт на рівні. Шонєтак? :)

Ping

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це новина 2007 року...

2. В статті мова йде про магістральну мережу між містами на основі технології DWDM, а для абонентів використовується технологія FTTB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже точно!!!

Вони зверталися на обленерго за дозволом, на лічильники в домах! вони будуть живитися від центральної мережі дома! і лічильник тре для фіксування кількості електрики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в нас в Луцьку неможе бути такого дешевого інета Наші як завжди зроблять ціну ого го  (недивіться на тарифи в одесі чи в кієві)  в нас буде різниця в 10 раз канєшно в більшу сторону Вот такій вже Луцьк!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов процес в зворотньому напрямку :-) Сьогодні зранку зняли якщика в мене в під'їзді. Зо два тижні повисів і демонтували :-(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов процес в зворотньому напрямку :-) Сьогодні зранку зняли якщика в мене в під'їзді. Зо два тижні повисів і демонтували :-(.

... часом не Конякіна 9? Не пам'ятаю чи на Конякіна, чи на Кравчука народ підняв бунт проти проведення кабелю по підїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пісєц... І яким же чином їм той кабель заважав що вони взбунтовалися? :blink:

Ніби облучає їх :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...