Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

ай-пі в білайна буде білий і динамічний

або я чогось не доганяю, або це нісенітниця... Якщо ведуть оптоволокно - буде з'єднання по кабелю між всіма комп'ютерами луцька, що підключаться до даної мережі, тобто аналогічна ситуація з ДГ, тобто всі компи будинку в один, скількись там портовий, свіч, він має один вихід, якій з іншими будинками іде до наступного (що тепер буде містити райончік) і тд або ж до сервера, тобто навіть якщо ір сервера буде динамічним, то всі ці люди будуть мати одне і теж, хоч і динамічне ір.

причому тут взагалі ДГ з його сервером????чи ти думаєш, ніби крім як натом, не можна інет роздавати??? мережа білайна буде більше схожа до укртелекомівської, тобто це велика локалка, кожному з членів якої, по впн-у дають інтернет.

можливо теж відсталий, але такий метод забезпечує швидкість діалапу

:ok::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому тут взагалі ДГ з його сервером????

Це я просто привів приклад, він дійсно ні при чому.

мережа білайна буде більше схожа до укртелекомівської

Тобто не один кабель буде на будинок і розгалужуватись, а на кожного клієнта по оптоволокну??? Слабо віриться... Чи я знову шото не до петрав :rolleyes:

ІР буде динамічна

Ну це взагалі класно звичайно, мабуть то тільки я не розумію як то так, але тоді все взагалі "СУПЕР", і питання про перехід вирішується саме собою... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо теж відсталий, але такий метод забезпечує швидкість діалапу, відповідно який резон підключати 100 мегабітну сітку, якщо качати старим дідівським методом???

тому що треба знати швидкісні проксі (не обовязково непрозорі) які можуть пропускати хоч 1000 мбіт/с ^^ тим быльше що 100мбіт/с у вас буде якраз у сітці, а зовнішній канал (інет) у вас буде згідно тарифу (5мбіт/с - чемпіон світу і т.д.). А таких проксі тьма. Гугліть )) ну а якщо динаміка, то це вам робити не знадобиться..

Якщо ведуть оптоволокно - буде з'єднання по кабелю між всіма комп'ютерами луцька, що підключаться до даної мережі, тобто аналогічна ситуація з ДГ, тобто всі компи будинку в один, скількись там портовий, свіч, він має один вихід, якій з іншими будинками іде до наступного (що тепер буде містити райончік) і тд або ж до сервера, тобто навіть якщо ір сервера буде динамічним, то всі ці люди будуть мати одне і теж, хоч і динамічне ір.

з чого ви таке взяли? читайте faq по впн'у. все неможливе - можливо :lol: При з'єднанні по впн сервер може виділити вам будь-яку адресу, аби вони були в обігу у провайдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІР буде динамічна

Ну це взагалі класно звичайно, мабуть то тільки я не розумію як то так, але тоді все взагалі "СУПЕР", і питання про перехід вирішується саме собою... ^_^

Завтра відповім більш детально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра відповім більш детально

Чекатиму, буду дуже вдячний.

5мбіт/с - чемпіон світу і т.д

після використання 100 гіг

читайте faq по впн'у

зараз спробую, дякую за пораду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після використання 100 гіг

хто сказав? вище писали, що такого у нас не буде, да і в рекламі-оголошенні написано, що 100мбіт тільки до локальних ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи для Луцька будуть трохи інші, навіть дуже інші, в кращу сторону :)

ммм і цікаво які?? як на мою думку тарифи як в Києві супер... Що ж може бути кращім ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи для Луцька будуть трохи інші, навіть дуже інші, в кращу сторону :)

ммм і цікаво які?? як на мою думку тарифи як в Києві супер... Що ж може бути кращім ??

Майте терпіння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращими можуть бути тільки тарифи в Одесі :P

Yurik, а ти працюєш на білайн чи може маєш якісь зв'язки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кращими можуть бути тільки тарифи в Одесі :P

Yurik, а ти працюєш на білайн чи може маєш якісь зв'язки?

Можна сказати, що працюю і саме по даному напрямку

Тому по мірі поступання інформації буду ділитися тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

связывался с менеджерами говорят што на Гордиюк 29, нет возможности подключать? как ето понимать?

кабель то есть и обявление тоже дали...

мне что кабель пойти обрезать? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю одне, що краще, щоб були тарифи на інет без усіляких там 100 мбіт/с і т.д. воно звісно добре, але будуть перегрузка зовнішніх каналів і буде по вечорам і вихідним пригати пінг. Також втрати пакетів, обриви сесій і таке інше. Краще менше, зате стабільне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет локалка 100 мбит, никто лезть в инет качать небудет...

и небудет каналов загруженных...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

связывался с менеджерами говорят што на Гордиюк 29, нет возможности подключать? как ето понимать?

кабель то есть и обявление тоже дали...

мне что кабель пойти обрезать? <_<

https://my2.internet.beeline.ua/selfcare/requestStepOne.do

дивно... На сайті показує, що можна подати заявку на Гордіюк 29...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

связывался с менеджерами говорят што на Гордиюк 29, нет возможности подключать? как ето понимать?

кабель то есть и обявление тоже дали...

мне что кабель пойти обрезать? <_<

Нічого різати не потрібно, можливо менеджер погано глянула і дала неправильну відповідь.

Сьогодні відпишусь по даному питанню або напишіть контактний телефон в ПМ, то відзвонюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я телефонував , перевіряли гордіюк 29, прийняли заявку нічого такого не сказали, все норм.

Oli, скоріше за все помилились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

связывался с менеджерами говорят што на Гордиюк 29, нет возможности подключать? как ето понимать?

кабель то есть и обявление тоже дали...

мне что кабель пойти обрезать? <_<

Нічого різати не потрібно, можливо менеджер погано глянула і дала неправильну відповідь.

Сьогодні відпишусь по даному питанню або напишіть контактний телефон в ПМ, то відзвонюсь

ок, а то провели кабель а подключить нету возможности... так нафиг тянуть..

щас скину номер в пм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik

Я на сайті beeline.ua написав заяву на Кравчука 19.... Зараз пише що там немає можливості... Буду чекати... Можлтво ти знаєш чи довго мені чукати ?? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримати консультації та замовити послугу можна за телефонами: 20-10-88, 099 223 86 27 або в ICQ 191212177 в будь-який час.

тута вот спрашывал... мда, работнички...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я телефонував

по какому телефону вы звоните?..отпишите плиз...

по оголошенню на під'їзді

http://s52.radikal.ru/i135/1004/b5/bd4992f00b01.jpg

отой, що 096

Прийняли заявку, сказали, що дівчаткОО на протязі 3 днів передзвонить, уточнить на яку саме дату і час проводити підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за то што я каждый обрываю обявления которые наклеивают на обявления билайна, мне можна побыстрей сделать, гг ? :rolleyes:

в ковото есть ище инет на гордиюк 29? хоть от УТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...