Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Пішов процес в зворотньому напрямку :-) Сьогодні зранку зняли якщика в мене в під'їзді. Зо два тижні повисів і демонтували :-(.

Ну так це ж в твому під'їзді... Твої сусіди вирішили що їм не треба такого "добра", а ти про це навіть не знаєш... Хто ж тоді вирішував долю інтернету?... Як завжди бабки рулять... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Почали стикатись з реаліями домашніх мереж :)

А скільки ще таких, і набагато серьозніших проблем буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже оголошення біля під'їзду розвішують з телефонами для довідок. Підключення розпочинається, на скільки розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль сфоткати немає можливості:( Картинка приблизно така, як у доданому файлі. І три штампи з телефонами "Замовлення послуг 068 219 56 00 096 295 40 40" Ще по ним не дзвонив, та й не буду. Думаю завтра піти в їхній офіс в Гостинець все детальніше взнати. Десь завтра ввечері напишу про що взнав

post-6285-1270154197,78_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив за зазначеним eNyk телефоном, залишив заявку на підключення! :friday:

Що дізнався!

1. Підключати почнуть через 2 тиждні.

2. Тарифні плани Юніор, Майстер, Чемпіон світу, Олімпієць

3. Підключення безкоштовне

4. Тарифи від 59 грн/міс

Заявку залишив поки на Юніор (обіцяють 1 мбіт/с). Хоча в Києві за таку ціну пропонують лише 0,512 мбіт/с! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А на офсайті 1 мбіт не пише

Зі старту всім 100 мбіт. а потім .....* Абонентам надається можливість завантажувати обмежений обсяг інформації на максимальній швидкості 100 Мбіт / с. Після використання абонентами обсягу наданих гігабайт, швидкість послуги в тарифних планах знижується до такого рівня (download / upload): «Юніор» - 0,512 / 0,256 Мбіт/с, 

надані об*єми на 100 мбіт у ГБ..Юніор-5, майстер-20, чемп -100, Олімпієць-250.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... на офіційному сайті тарифи різні для різних міст!

За 1 мбіт/с декілька раз перепитував, сказали що для Луцька тариф!

Телефонуйте Ви, уточняйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, тут треба повністю тарифну сітку привести.. І чи діє акція 100 мб/с? А то десь чув, що вона ніби закінчилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaShurik, я оце тільки-но був в білайнівському офісі. Нічого вони про те оголошення не знають і нічого вони не розвішували. Кажуть зараз іде "планове покриття", а підключати будуть десь ближче до літа. Я так зрозумів в них в самих інформації мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив за зазначеним eNyk телефоном, залишив заявку на підключення! :friday:

Що дізнався!

1. Підключати почнуть через 2 тиждні.

2. Тарифні плани Юніор, Майстер, Чемпіон світу, Олімпієць

3. Підключення безкоштовне

4. Тарифи від 59 грн/міс

Заявку залишив поки на Юніор (обіцяють 1 мбіт/с). Хоча в Києві за таку ціну пропонують лише 0,512 мбіт/с! :smile-zachot:

странно что больше нигде нет официальной информации... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже, что и правда будут подключать ближе к лету. В мае где-то.

странно что больше нигде нет официальной информации...

ну вот когда будет, тогда и начнут подключать )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б "Майстер" собі підключив, але спочатку почекаю відгуків про якість, і реакцію Укртелекома.

Може перегляне свої тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні подав заявку, сказали що максимум до кіньця місяця підключать

Який тариф? Що обіцяють по швидкості?

Люди дивлюсь не вірять, що до кінця місяця почнуть підключати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю...

100 мегабит - это конечно хорошо, но мне любой, ограниченный лимитом пакет, даже супер скоростной, уже не подходит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю...

100 мегабит - это конечно хорошо, но мне любой, ограниченный лимитом пакет, даже супер скоростной, уже не подходит...

Ліміт по трафіку діє на 100 мегабіт, коли трафік по оплаченому пакету закінчується швидкість зменшується в залежності від обраного тарифного плану, але далі безліміт по скаченій інформації, но ліміт по швидкості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який тариф? Що обіцяють по швидкості?

Люди дивлюсь не вірять, що до кінця місяця почнуть підключати!

мені сказали тариф чемпіон 99 грн 5 мб безліміт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який тариф? Що обіцяють по швидкості?

Люди дивлюсь не вірять, що до кінця місяця почнуть підключати!

мені сказали тариф чемпіон 99 грн 5 мб безліміт

так а за 100мб/с ти не питав? діє акція? в нас я бачу будуть особливі тарифи. Юніор - 59грн - 1 мб/с, Чемпіон - 99 грн - 5 мб/с ))

Добре, що до кінця місяця вже підключатимуть. Хоча схоже , що цієї акції 100 мб/с не буде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особливо не розпитував за тарифи, номер телефону по питанню підключення:

068 219 54 31

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://internet.beeline.ua/ukr/tariffs/rates.wbp?theme-id=79c3d59a-76a4-47ad-8189-d0df9bbbe5df

"Абонентам надається можливість завантажувати обмежений обсяг інформації на максимальній швидкості 100 Мбіт / с. Після використання абонентами обсягу наданих гігабайт, швидкість послуги в тарифних планах знижується до такого рівня (download / upload)..."

Відповідно після вичерпання:

5Гб в тарифі "Юніор" швидкість становитиме 1 Мбіт/с

100Гб в тарифі "Чемпіон світу" швидкість становитиме 5 Мбіт/с!!!

Хоча самому щось не віриться, 5 Мбіт/с - після вичерпання трафіку не дають в жодному з міст де є Білайн Інтернет Вдома, максимум - 3 Мбіт/с.

Хоча :glare:

+

Доступ до внутрішньомережевих ресурсів berloga.net, beezone.info і bee.lan здійснюється на максимальній швидкості 100 Мбіт/с не залежно від тарифного плану й обсягу використаного трафіку.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б "Майстер" собі підключив, але спочатку почекаю відгуків про якість, і реакцію Укртелекома.

Може перегляне свої тарифи.

Да... це ті що переглянуть...вірніше вже переглянули 24M - за 200 гривень... а все інше??? Білайн вже давненько в Києві, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франковську, Львові, Одесі та Харкові і це не значить що в цих містах  Укртелеком якось переглядає свої тарифи 

Навіть якщо укртелеком збільшить швидкість в два рази при тій самій абонплаті (як в Києві) то все одно це ніщо в порівнянні з тим що пропонує Білайн.

З Києва люди розганяли свій інет на білайні на хороших компах до 80 Mbit/s. Крім того відбувається передоплата за надані послуги а сама специфіка тарифікації дозволяє оплачувати поденно, а це дуже зручно, якщо  наприклад робиться ремонт, відпочиваєте, чи просто не хочете користуватись інтернетом - просто не оплачуєте ці дні (звичайно, якщо нічого не змінять) Єдиний мінус білайна це його нестабільність, зриви і техдопомога...

Не подумайте що я тут рекламую оператора, але Ого мене не втримає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто і що буде переглядати - не знаю. Але вот замітив таке в Рівному: http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_price/ - на кшалт того, що має бути від білайну. Пішли чутки, що таке щастя має бути в Луцьку з 1 травня. Можливо хтось чув щось подібне... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...