Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Аналогічно накінець попустило :ok:

Надіюсь що це всетаки щось зробили а не випадковість :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как было отличное качество интернета, так и осталось ,

я довольна, правда иногда бывают глюки, но они временно......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі інет шустрий, навіть на самому бюджетному тарифі, хоча обриви зв"язку бувають, не часто, правда, але не дратують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблеми у айбокса (закінчилася квота). Проблема не нова, періодично виникає, тому мають скоро вирішити. Зберігайте чеки і чекайте зарахування коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підкажіть де краще оплачувати Білайнівський інтернет, щоб без комісії або з невеликою. Знаю, що в Приватбанку стоять термінали і роблять все без комісії, але не знайшов в їхньому меню "інтернет вдома", є тільки київстаровський інтернет. Знаю, що вони об'єдналися, але не ризикнув поповняти Білайн-рахунок через Київстаровський інтерфейс. Щось порадиш All?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де краще оплачувати Білайнівський інтернет, щоб без комісії або з невеликою. Знаю, що в Приватбанку стоять термінали і роблять все без комісії, але не знайшов в їхньому меню "інтернет вдома", є тільки київстаровський інтернет. Знаю, що вони об'єдналися, але не ризикнув поповняти Білайн-рахунок через Київстаровський інтерфейс. Щось порадиш All?

я плачу за билайн интернет, через приват 24, именно за "киевстаровский интернет ", платеж доходит буквально за минуту-две...

попробуй, переведи рубль и проверь счет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...