Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Yurik, все-таки будуть бджоли на Суворова ака Степана Бандери чи ні ? :) 15 будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Судячи з постів вище, підрядники живуть своїм життям і представникам білайна нічого не повідомляють. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це адмін serega, який "не має" ніякого відношення до компанії Датагруп

Друже, ти цілком і повністю правий! Сергій на ДГ вже довгий час не працює.

Візьми з полички пиріжок і вгомонись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій на ДГ вже довгий час не працює.

Це дуже добре. А кругова порука на цьому форумі - погано. Правила мають бути одні для всіх. Я про видалення незручних постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не питання.

Буде вам вільне спілкування.

Тема у флеймі - спілкуйтесь smile.gif

Це вже друга тема за сьогодні, яка потрапила у флейм.

Якщо у користувачів з'явиться бажання обговорити свого провайдера, без тупого флейму, ласкаво прошу у розділ Інтернет і мережі, оператори зв'язку/ Internet & networks, ISP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій на ДГ вже довгий час не працює.

Це дуже добре. А кругова порука на цьому форумі - погано. Правила мають бути одні для всіх. Я про видалення незручних постів.

Дошка гнила. Вже не раз наголошувалось, що форум - це приватний ресурс, нiхто нiкому нiчого не винен, не подобаеться - пiнок пiд зад. I така позицiя буде доти, поки ресурс забезпечуе сам себе (рекламними баннерами i подачками меценатiв). Вiдношення змiниться лише за вiдсутностi вiдвiдувачiв.

А щодо адмiнських пiздолизiв - так вони е на кожному ресурсi, так було завжди, так завжди буде.

Хочеш позмагатися з системою? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вiдношення змiниться лише за вiдсутностi вiдвiдувачiв.

Проголосив гучну заїжджену промову, підтримав 'ображеного' користувача, обізвав ресурс і далі продовжуєш на ньому сидіти.

Якщо відношення зміниться за відсутності відвідувачів так може варто перестати його відвідувать, а?

Хто там кому шо лиже? Як у Boss не вистачає смикалки і він починає в технічному розділі писать шо зазвичай один з модерів форуму висловлюється по іншому.

Да кому це треба? Бери й пиши в приват модеру чи тему десь окрему зроби.

I така позицiя буде доти, поки ресурс забезпечуе сам себе (рекламними баннерами i подачками меценатiв). Вiдношення змiниться лише за вiдсутностi вiдвiдувачiв.

А хто його повинен фінансувать щоб все було добре? Міськрада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n ти жжош :sm110:

тема на 26 сторінок, на яких багато написано корисного по даному провайдеру в флейм, а не простіше потерти пару повідомлень? ні, тоді будь послідовним і перенеси цю і цю, так як розмов не по темі там було ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда тема про Білайн де багато чого даного провайдера стосується, різні новини про його, обговорювання і перенести у флейм? - БРЄД...

А дійсно не легше було потерти пару постів?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато чого написано? Це що наприклад?

Через день запитують чи буде та чи інша вулиця підключена в результаті конкретної відповіді нема.

Самі ж представники на запитання чому нема інтернету 2 дні кажуть - самі без послуги сидимо.

Ніхто не забороняє створити нормальну тему, в якій би першим постом було окреслено основні питання, які можуть цікавити користувача.

Такий собі FAQ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який провайдер така і тема, все по чесному

а взагалі-то, я за****вся здирати рекламні брошури зі свого під'їзду, чому ДГ не одного не повісило - зате від Білайна вже 3 було..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який провайдер така і тема, все по чесному

а взагалі-то, я за****вся здирати рекламні брошури зі свого під'їзду, чому ДГ не одного не повісило - зате від Білайна вже 3 було..

очі протри, дг клеїть не менше.

П.С. Скажу більше: на дпз білайна немає і оголошень також. Зате дг - регулярно. Це ж не характеризує дг як гавно-оператора?

П.С.2. Задавши питання в цій темі, отримав змістовну відповідь в приват. Так що пан модер не нада ля-ля.

П.С.3. Ніколи не розумів людей, які зривають чужі оголошення. Певне, діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ у кого билайн - проверьте плиз есть ли доступ к сайтам itc.ua , ko.com.ua ? гдето неделю , две назад сайтики стали недоступны .. с укртелекома доступ есть ...

хочу узнать ето только у меня такоэ или стоит позвонить в ТП ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

така собі піраміда, провайдер платить гроші за кожного приведеного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ у кого билайн - проверьте плиз есть ли доступ к сайтам itc.ua , ko.com.ua ? гдето неделю , две назад сайтики стали недоступны .. с укртелекома доступ есть ...

хочу узнать ето только у меня такоэ или стоит позвонить в ТП ..

все працює. сайт грузиться, пінг чуддовий:

itc.ua post-7661-1279965350,11_thumb.jpg

ko.com.uapost-7661-1279965365_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключили репутацію і люди почали писати хто, що хоче.

На правах флейму :rolleyes:

народ у кого билайн - проверьте плиз есть ли доступ к сайтам itc.ua , ko.com.ua ? гдето неделю , две назад сайтики стали недоступны .. с укртелекома доступ есть ...

хочу узнать ето только у меня такоэ или стоит позвонить в ТП ..

якщо зробиш tracert то побачиш, що не відповідає десь в середині маршруту до сайту.

Вихід, в опері прописати проксі і так повинне працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо зробиш tracert то побачиш, що не відповідає десь в середині маршруту до сайту.

Вихід, в опері прописати проксі і так повинне працювати.

Робив трасіровку. Все відповідає.post-7661-1279966661,83_thumb.jpg

Туман, не гони!!! Верни тему в розділ. Кстаті, в темі про ДГ є пару постів де наший-ваший адміністратор з користувачем виясняють відносини. Чого і цю тему у флейм не викінув??? Ага. Ну да, тут ж "ніхто" відношення до ДГ немає.

На випадок того, що Туман буде далі таким злим і не верне тему: http://board.lutsk.ua/index.php/topic/63306/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очі протри, дг клеїть не менше.

П.С. Скажу більше: на дпз білайна немає і оголошень також. Зате дг - регулярно. Це ж не характеризує дг як гавно-оператора?

П.С.2. Задавши питання в цій темі, отримав змістовну відповідь в приват. Так що пан модер не нада ля-ля.

П.С.3. Ніколи не розумів людей, які зривають чужі оголошення. Певне, діагноз.

диагноз да, но объявления здесь непричем, просто 2 звонка по стационарному телефону, 2 прихода домой, 1 брашурка повешенная мне на дверную ручку и минимум 3 объвления на доске объявлений + в лифту - ИМХО, зае*али своей назойливостью... лично я с первого раза девушке объяснил что мне это не интересно, зачем еще перезванивать и дважды домой приходить и на ручку вешать что-то.

объявления я не обдираю, разве что однажды меня достал один провайдер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

диагноз да, но объявления здесь непричем, просто 2 звонка по стационарному телефону, 2 прихода домой, 1 брашурка повешенная мне на дверную ручку и минимум 3 объвления на доске объявлений + в лифту - ИМХО, зае*али своей назойливостью... лично я с первого раза девушке объяснил что мне это не интересно, зачем еще перезванивать и дважды домой приходить и на ручку вешать что-то.

объявления я не обдираю, разве что однажды меня достал один провайдер...

а ти в суд на них подай!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як у Boss не вистачає смикалки і він починає в технічному розділі писать шо зазвичай один з модерів форуму висловлюється по іншому.

Так беру приклад з одного з модерів форуму.

Візьми з полички пиріжок і вгомонись

і до чого ота маячня? чи тоба начхать? чи насрать? главне шоб сплавить і плювать на наслідки?

очередной дятел, который сыпет угрозами?

Ой маячня...

тебе самго не заі**ало у всьому бачити змови і заговори? Бо попахує паранойєю...

или, я, млять, должен звонить, записывать маркировку и потом искать ее в инете??? Ну шо за йоптваюмать?

китайська кака, яку клепає дядя Ляо

назвать гівно канхветай

Хватит молоть ерунду.

Ну нах такое счастье. дабы не обсирать зазря

Шо ти мелеш??? Людино - просписи. то він, цука така

І т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була інфа що зі збільшенням користувачів знижується якість інтернету =(

хто знає правда це чи так, слухи? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була інфа що зі збільшенням користувачів знижується якість інтернету =(

хто знає правда це чи так, слухи?

Для тих провайдерів хто обіцяє 100Мб/с в кожну хату так ;) -- як показує практика/історія ці величини обернено пропорційні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була інфа що зі збільшенням користувачів знижується якість інтернету =(

хто знає правда це чи так, слухи? :blush:

звичайно що правда: сайти стають зачитаними до дірок, статті не цікавими, картинки втрачають колір, скачані ігрухи не радують, фільми не з щасливим кінцем і т.д.

Ще можу припустити, що з збільшенням користувачів збільшується кількість невдоволених, хоча їхнє процентне співвідношення залишається сталим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Конякіна 12-б на підїздах наклеєні оголошення про підключення до Beeline. Чи означає це, що можна подавати заявку, чи це просто декларація про наміри? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...