Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

То, что я из Кийова, еще не значит, что мне говорит о чем-то название ГПЗ! Эт по перше. Во вторых, если кабеля падут смертью храбрых, нам только на руку. Получим бабосиков еще )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неадекватные в том, что только услышав шорох в коридоре сразу начинается паника. Невозможно подступится к выходу на крышу. Разговаривать они не умеют, только кричать. А то, что кроме них кто-то еще живет в этом доме их не чешет!

дякую чувак за відгук, знаю таку річ про тих бабок шо мешкають на верхніх поверха, але буду надіятись що може проведуть, оскільки надія помирає останньою, інтернет то бобма та ше за такі гроші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, что я из Кийова, еще не значит, что мне говорит о чем-то название ГПЗ!

Вірніше ЛПЗ - Луцький Підшипниковий Завод. Віддалений мікрорайон на околиці міста (аналог вашого ДВРЗ або Борщаговки). Вулиці Станіславського, Бенделіані, Шота Руставелі, бульвар Дружби Народів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если соберешь пару- тройку человек, которые хотят подключится, можем затянуть кабель. Но пока по Вашему микрорайону работы не ведутся, кабель не тянем, только варим. Сейчас строи центр. Пр. Воли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аллилуйя!!!!! Мне расшифровали название ))))) СПАСИБО!!!! Я не могу ничего сказать по этому р-ну, мы там не строили. Наверно это делали другие подрядчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кабель не тянем, только варим

я не знаю шо ви там варите, але дроти є, пропущені між будинками, і короби є, був відловлений якись пту-шнік на черевичку і чесно признася - Я з білайна ! так шо х.. вас розбереш, інсталяторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю кого ты там словил. мы на этом р-не кабеля сейчас не тянем, только их варим. может кто-то примазался к билайну и тянет свои кабеля, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо одні ви прокладаєте?, тоді хто нам кабелі і коробки тоді поставив ??? чудеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо одні ви прокладаєте?, тоді хто нам кабелі і коробки тоді поставив ??? чудеса

:D ше прийдеться трошки потерпіти... неділька - дві і вже будуть проводитись підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже неоднократно писал, что в луцке работаем не мы одни. мы строим район возле лучеська и центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот цікаво. Якщо ТИ не один тут такій, то якого х... відписуєшся за всю кантору і народ бударажиш???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот цікаво. Якщо ТИ не один тут такій, то якого х... відписуєшся за всю кантору і народ бударажиш???

Если бы ты почитал посты сначала, такой х...и не писал бы!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київському майдані уже стоят ящики. Кабель тянут от центра к майдану. Думаю, что в скором времени дотянут. Потом нужно будет кабель сварить и установить оборудование.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Igoo а можна спитати приблизний час коли зявиться на Московській 58 білайн? ну точніше коли вже можна буде підключати абонентів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если соберешь пару- тройку человек, которые хотят подключится, можем затянуть кабель. Но пока по Вашему микрорайону работы не ведутся, кабель не тянем, только варим. Сейчас строи центр. Пр. Воли

Якщо ти про ГПЗ, то тут не пара-тройка буде, а десятки чи навіть сотні людей. Кинув заявку на сайті, але там є тільки ПРОВУЛОК Шота Руставелі, а я живу на ВУЛИЦІ Шота Руставелі. Провулок - приватні будинки, вулиця - 9-етажки.

Коли буде на Ш.Руставелі,9? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з непередбачуванітю теперішньої погоди і можливістю сильних гроз, питання до Igoo:

"Чи бували випадки виходу з ладу Вашого обладнання і обладнання клієнтів (материнських плат, мережевих карт) під час грози?"

Це питання, гадаю, актуальне. Поскільки в мене 9-ти поверховий будинок і кабель кинутий з горища (техповерху) по стіні. І не хотілося б спалити свою материнську плату. Як варіант - поставити собі додатково мережеву карту, і перекинути кабель на неї. Все ж дешевше буде у випадку "форс-мажор". :)

Не хотілося б виходити з дому з думкою буде гроза сьогодні чи ні, відключати кабель, чи можна залишити...

Питання виникло не просто так. Бували непоодинокі інцинденти, коли принаймі в одного з Луцьких провайдерів таке траплялось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хоч я і не Igoo але відповім: зі слів знайомих, що працюють на білайн, випадки виходу з ладу обладнання(клієнтського і провайдерського) під час грози бували і досить часто.

Тому, під час грози чи перед нею, потрібно виймати кабель з системника чи іншого обладнання, куди той кабель приходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може ще краще ставити залізяку перед компом, типу длінка і надіятись шо згорить тікі длінк (все ж ймовірність згоряння матплати падає) :)

або ще краще через смарт упс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може ще краще ставити залізяку перед компом, типу длінка і надіятись шо згорить тікі длінк (все ж ймовірність згоряння матплати падає) :)

або ще краще через смарт упс

Ну аматорів у нас завжди хватало - політ думки не має меж, і варіантів різноманітних безліч. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну аматорів у нас завжди хватало - політ думки не має меж, і варіантів різноманітних безліч. :)

Чому аматорів і чому безліч, якщо в смарт упсі навіть вихід є для вхідного лан кабелю і вихідного. Я коли в нас нароботі розбирав напів смарт упс (в ньому ззаду спеціальна плата стояла не для коннекту в упс а для захисту). Так само і в смарті от там є захист від скачків напруги і захист лану навіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з непередбачуванітю теперішньої погоди і можливістю сильних гроз, питання до Igoo:

"Чи бували випадки виходу з ладу Вашого обладнання і обладнання клієнтів (материнських плат, мережевих карт) під час грози?"

Це питання, гадаю, актуальне. Поскільки в мене 9-ти поверховий будинок і кабель кинутий з горища (техповерху) по стіні. І не хотілося б спалити свою материнську плату. Як варіант - поставити собі додатково мережеву карту, і перекинути кабель на неї. Все ж дешевше буде у випадку "форс-мажор". :)

Не хотілося б виходити з дому з думкою буде гроза сьогодні чи ні, відключати кабель, чи можна залишити...

Питання виникло не просто так. Бували непоодинокі інцинденти, коли принаймі в одного з Луцьких провайдерів таке траплялось.

а я еще добавлю: вероятность того что сгорит оборудование Билайна больше чем в ДГ т.к. первые в спешке бросають кабеля по крышам, не заморачуясь с разрешениями проклясть его где-то в укромном месте <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підрядники відмовляються вести кабель через щиткі, просто запитати чи в них кабель екранований. Той кабель, що вони прокладають не призначений для фасадних робіт. Як правило, після такого запитання прокладуть через щиткі.

Або інший варіант, як писав Туман, - самому кабель прокласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну аматорів у нас завжди хватало - політ думки не має меж, і варіантів різноманітних безліч. :)

Чому аматорів і чому безліч, якщо в смарт упсі навіть вихід є для вхідного лан кабелю і вихідного. Я коли в нас нароботі розбирав напів смарт упс (в ньому ззаду спеціальна плата стояла не для коннекту в упс а для захисту). Так само і в смарті от там є захист від скачків напруги і захист лану навіть

Трохи не те мав на увазі. :)

Мав на увазі те, що варіантів вирішення проблеми цієї можна нагуглити масу. Від покупки, різних в ціновому діапазоні, "антигрозових захистів", до різноманітних схем типу "сам склєпав".

А на рахунок УПС - підтримую, цілком згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...