Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Московская 29, Декабристов 25 и угловой дом Московская- Козакова (номер не знаю, предп №1) будут без инета

post-6972-1279022930,97_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо BIKTOP1970!!! Дом № 1 без инета. По выше перечисленным адресам стоят ящики, но нет возможности затянуть кабель. Причины разные. Жильцы в этих домах, жильцы в соседних домах. Возможно в будущем инет будет. А пока не судьба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билайновская сеть в Луцке только на этапе строительства, очень часто случается такое, что кооперативные дома, общежития, организации и т.д., сначала отказываются от того, чтобы им завели кабель. Когда районы сданы в эксплуатацию, они раздупляются и просят чтобы их подключили к инету. Из-за этого приходится приходится резать кабеля и все переделывать. Эта одна из причин отсутствия интернета.

В районе Лучеська есть билайн по Возрождения, четная сторона. Все, что по нечетной на этапе строительства.

В мене будинок по другый стороні Відродження якраз, не парна сторона, але будинок відноситься до вулиці Московської, який шанс що й до нашого будинку проведуть, уточню Московська 58.?

В мене в першого в будинку появився, коли підключався позвонив, приємним жіночим голосом сказали місяць, ну може три тижні, я відмовився, позвонив по іншому номеру сказали тиждень, відмовився вказав що терміново треба і прийдеться брати ДГ, пообіцяли за 3 дні підключити, на слідуючий день зателефонували коли типа сьогодні хтось буде дома, почувши що будуть весь час (це субота була)подякували сказали чекати, через пів години вже юзав. Я поняв, що в білайні (по підключці) та сама піраміда, хто хоче заробити, приходить і підключає клієнтів, а Ви за приведеного друга 50грн.... Я знаю приблизно 15-18 номерів мобілок і більшість з них це різні т.с. інсталятори, висновок - треба до всіх звонити, і хто пообіцяє раніше...Тим більше за підключку та кабель ви не платите. Хай щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня появился сегодня в 17:00. Они там как-то поблочно включают. Или хз что они с серваком мутят, правды не сказали. И-то, у моего кореша старый тарифный план (59 грн за 1 Мбит.) так у него вообще не пропадал инет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, ЦПХ расшифровывается так, как я думаю? :g05:

По-іначому ця абревіатура ніяк не розшифровується! :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-іначому ця абревіатура ніяк не розшифровується! :g05:

Договір ЦПХ (Цивільно-правового характеру) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю в принципі як вистроєна сітка білайна але всеж спитаю може хтось в курсі: якщо я захочу скачати з іншого компютера (теж в Білайні але в Росії) чи зможу я його побачити і скачати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок вул.Наливайка щось чути? Бо оптика натянута більше місяця, а про підключення щось глухо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть будь-ласка коли буде бджолайн на Рівненська 83а? дякую)

По этом адресу скорее всего не будет. Из-за неадекватных жильцов последних этажей.

Про Наливайка не скажу, т.к. мы там не работаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим ці мешканці неадекватні, тож проводячи кабель кувалдою не б'ється що їм штукатурка сипатиметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igoo,

чоловіче, я бачу ти там один із головних, тим більше з самого Кийова, порадуй - коли на ГПЗ вже буде, а то шнурів наснували, як павуки, ящиків в підїзд начіпляли, а адреси на сайті ще досі немає, навіть вулиці. Не підете підключать - будемо вас відключать, а то і бабок натравим - спеціальнообучених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неадекватные в том, что только услышав шорох в коридоре сразу начинается паника. Невозможно подступится к выходу на крышу. Разговаривать они не умеют, только кричать. А то, что кроме них кто-то еще живет в этом доме их не чешет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...