Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Ну вот мої 5 Мбіт!

Але толку з цих спід-тестів? Поставте торрент на закачку і побачите реальну свою швидкість.

Доречі! Хто підключає собі тариф 5 Мбіт: не забувайте в перші 3 дні проплатити авансовий платіж у розмірі 50 грн. В іншому випадку вас буде переведено на тариф 10 Мбіт.

post-7661-1278430713,31_thumb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...який ще авансовий платіж?

Думав, що щодня як і звичайно будуть знімати рівну суму грошей з рахунку! Чи щось змінюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...який ще авансовий платіж?Думав, що щодня як і звичайно будуть знімати рівну суму грошей з рахунку! Чи щось змінюється?

нічого не змінюється...

мене цікавить от що, я за липень вже використав ~ 30 Гб, то при переході на новий тарифний план вони анулюються і починається нарахування трафіку з нуля, чи продовжується сумуватися до того, що є? хто там перейшов, гляньте в кабінеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить от що, я за липень вже використав ~ 30 Гб, то при переході на новий тарифний план вони анулюються і починається нарахування трафіку з нуля, чи продовжується сумуватися до того, що є? хто там перейшов, гляньте в кабінеті.

Траффік рахується далі,не обнулився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж поміряв

По різним тестам в середньому получаеться десь біля 50Мбіт/с.Торрент качав до 85Мбіт/с.

А 100-ку брав не із-за швидкості,а за 200Гб траффіка.І ще не ясно,де сімметричний канал?Аплоад більше 20Мбіт/с не бачив.То так має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора зіткнулись монтажники (настройщики) інета від білайна на проблему. Прийшли настроїти мені вдома інет. Сайти пінгуються, сеть є, айпішнік присвоюється, але браузери ніяк не реагують на інтернет, сайти не відкривються, аська теж не працює. Сказали шо прийдуть з ноутом сьогодні провірять. кажуть якшо на ноуті буде працювати все тоді будуть звинувачувати мою Windows XP у злочинах проти людства. Може шось підскажете ?

П.С. інтернет від ДГ працював нормально без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора зіткнулись монтажники (настройщики) інета від білайна на проблему. Прийшли настроїти мені вдома інет. Сайти пінгуються, сеть є, айпішнік присвоюється, але браузери ніяк не реагують на інтернет, сайти не відкривються, аська теж не працює. Сказали шо прийдуть з ноутом сьогодні провірять. кажуть якшо на ноуті буде працювати все тоді будуть звинувачувати мою Windows XP у злочинах проти людства. Може шось підскажете ?

П.С. інтернет від ДГ працював нормально без проблем.

В настройках мережі вистав DNS отримувати автоматично,в тебе прописаний DNS ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті і я підключився до пчелайна.

продав свій роутер cisco і купив людський d-link dir-300.

налаштував дякуючи HEXUS, тепер все літає.

але невеличка незручність подібна як у restart

інколи, сторінки не відразу відкриваються.

пише "невозможно отобразить страницу"

після натискання кнопки "обновить" миттєво відкривається сторінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті і я підключився до пчелайна.

інколи, сторінки не відразу відкриваються.

пише "невозможно отобразить страницу"

після натискання кнопки "обновить" миттєво відкривається сторінка.

почалмсь перші проблеми у Пчелайна ДсЛАМИ не витримують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почалмсь перші проблеми у Пчелайна ДсЛАМИ не витримують

Причому тут ДСЛАМИ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно. на таких же самих настройках шо вчора не хотів працювати сьогодні запрацював білайн. дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продав свій роутер cisco і купив людський d-link dir-300.

гірше d-link dir-300 тільки d-link dir-300 nru. а краще циски нема нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до тих хто підключився - Вам теж дали Акт приймання - передачі робіт з підключення до послуги Інтернет не підпісавши його з своєї сторони??? чи я затупив забув шо вони мають його підписати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затупив, підпис (карячка) має бути. але хто на нього дивитиметься, чи є претензії до роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почалмсь перші проблеми у Пчелайна ДсЛАМИ не витримують

Причому тут ДСЛАМИ????

І дійсно при чому?

Білайн в Луцьку не використовує хDSL.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І дійсно при чому?

Білайн в Луцьку не використовує хDSL.

не факт...

в крайньому випадку дслами в них є точно...

тільки от чи хто в них включений то є питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова в цій темі йде про послугу "Інтернет вдома" від Білайн.

Ця послуга доступна по АДСЛ тільки у Івано-франківську.

В Луцьку підключення до цієї послуги відбувається за технологією Ethernet напряму в порт комутатора, і далі весь трафік біжить по оптиці на Київ і світові точки обміну трафіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продав свій роутер cisco і купив людський d-link dir-300.

гірше d-link dir-300 тільки d-link dir-300 nru. а краще циски нема нічого.

ну і чим ти це аргументуєш ? типу в мене є машина але я не вмію їздити .... ДІР 300 досить популярна і не дорога модель, так шо не треба гнать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна допомога!

Знову проблема з роутером dir 300, не хоче працювати через PPTP (Dual Access), підключається тільки через L2TP.

Але тоді не працюють локальні ресурси. В маршрутизації роутера залишив все так як і було. Через ipconfig видає шлюз 192.168.1.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, що внутрішні ресурси не працюють. Просто використовується не той DNS. Спробуй вручну прописати внутрішній DNS (10.*.*.*) в параметрах мережевої карти ноутбука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, що внутрішні ресурси не працюють. Просто використовується не той DNS. Спробуй вручну прописати внутрішній DNS (10.*.*.*) в параметрах мережевої карти ноутбука.

можна детальніше, як це зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...