Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

«Датагруп» намерена запустить услугу доступа к Интернету по технологии FTTB в мае

«proIT» // 31.03.2010

Компания «Датагруп» намерена запустить услугу фиксированного интернет-доступа по технологии FTTB в мае 2010 г. Об этом на пресс-конференции сообщил генеральный директор компании Александр Данченко, передает корреспондент «proIT».

По словам Данченко, услугу планируют запустить в 7 городах Украины. В каких именно он не уточнил, но отметил, что услуга уже запущена в тестовом режиме в Хмельницком, Луцке и Одессе.

Кроме того, Данченко сообщил, что в мае также планируется запуск услуги цифрового телевидения (IPTV). Компания уже подала заявку в Национальный совет по телевидению и радиовещанию на получение соответствующей лицензии.

http://proit.com.ua/news/telecom/2010/03/31/104702.html

Хто що знає!? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то на нас воно як скажеться ? (користувачах)

якшо наша швидкість регулюється відносно тарифного плану!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хто що знає!? :unsure:

По технології FTTB Датагруп в Луцьку вже давно працює, і всі підключення будинків відбуваються саме по такій технології, навіть окремі під'їзди а не цілий будинок.

IPTV - технологія обкатана, і, як правильно описано, одним з тормозів - це ліцензування і необхідні дозволи, а не так як робить візор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає!? :unsure:

По технології FTTB Датагруп в Луцьку вже давно працює, і всі підключення будинків відбуваються саме по такій технології, навіть окремі під'їзди а не цілий будинок.

IPTV - технологія обкатана, і, як правильно описано, одним з тормозів - це ліцензування і необхідні дозволи, а не так як робить візор.

Ну тоді виникає питання: чому не зробити тарифи на FTTB , як у інших провайдерів?? Або хоча б на рівні того ж "Миттєвого інтернета" в інших містах? Були б конкурентноспроможніми в порівнянні з тим же пчелайном, да і народ би попідключувався. Чи ширина каналів і обладнання не дозволяють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тому, що інші провайдери ще не прийшли :)

Всьому своя черга. Ринок не любить різких кроків і кожна технологія повинна виснажитись наскільки це можливо. Такий маркетинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає!? :unsure:

По технології FTTB Датагруп в Луцьку вже давно працює, і всі підключення будинків відбуваються саме по такій технології, навіть окремі під'їзди а не цілий будинок.

IPTV - технологія обкатана, і, як правильно описано, одним з тормозів - це ліцензування і необхідні дозволи, а не так як робить візор.

А що на рахунок IPTV?? Я так розумію ці дозволи ще довго тормозити будуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_price/ - таке щастя в Рівному. Ходять чутки, що з 1 травня і в нас таке буде. ЖДЬОМ :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_price/ - таке щастя в Рівному. Ходять чутки, що з 1 травня і в нас таке буде. ЖДЬОМ :rolleyes:

ну якщо б таке було , то я би ще подумав куди переходити: на білайн чи на датагруп ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да такие тарифы заставили бы подождать отзывы о качестве пч0лкиного инета+IPTV прежде чем решится на смену прова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

http://uk.wikipedia.org/wiki/NetBIOS

Мережа Windows не живе без NetBIOS. Неважливо, що там у вас написано у властивостях мережного оточення — якщо є це оточення, значить є і NetBIOS. Він відповідає за логічні імена комп'ютерів у мережі і передачу даних між двома комп'ютерами, що встановили між собою сесію.

Інтерфейс NetBIOS являє собою стандартний інтерфейс розробки програм (API) для забезпечення мережних операцій вводу/виводу й керування транспортним протоколом нижчого рівня. Програми, що використають NetBIOS API інтерфейс, можуть працювати тільки при наявності протоколу, що допускає використання такого інтерфейсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Maniko - людина скоріш за все питає чи відкриті порти для NetBIOS в мережі ДГ. Наскільки знаю то відкриті, що є причиною постійної вірусної активності, здається в сусідній темці був каммент про те що як тільки розшарюєш папку - відразу віруси з"являються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно Fagot повністю правий.

Є два варіанти чому так відбувається:

варіант 1. - адміни дарма отримують зарплату і замість того щоб блокувати порти по яких розповсюджуються віруси блокують "оленів" які в одноглазніках сидять і їх розповсюджують.

варіант 2. мережа ДГ збудована на свічах дуріках, і межі можливостей адмінів закінчуються на комутатрі L2/L3 який стоїть один на цілому сегменті мережі в так званій точці агрегації трафіку.

Моє ІМХО: адміни вже давним давно зробили все можливе і не можливе для того щоб їх клієнти не драли, але коли хтось не виділяє бюджету на модернізацію мережі то на гімні сметани не знайдеш.

Я правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_price/ - таке щастя в Рівному. Ходять чутки, що з 1 травня і в нас таке буде. ЖДЬОМ :rolleyes:

в суботу йшов з академії, неміг не показати...

без коментів. Рівненська філія

5df163d393a0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

очевидно, що конкуренція зі сторони білайна добряче наступила датагруп на яйця. почекаємо цікавих пропозицій від обох операторів, а далі будемо вирішувати що і куди. в мене вдома прокладені кабелі обох операторів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я думаю, хтось когось повинен пристрелити за такий демпінг. Все до цього йде. На межі існування ціла галузь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, хтось когось повинен пристрелити за такий демпінг. Все до цього йде. На межі існування ціла галузь.

Я думаю, що якби в сфері торгівлі був такий демпінг, то ти, та й усі інші, неймовірно раділи б, а тут бачиш но пристрелити .

З.І. В принципі за демпінг цін на інет усі й так радіють, окрім невеликого числа найбільш вболіваючих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не маю відношення до провайдерства але кухню знаю.

Звичайна торгівля це не той випадок де можна порівнювати. Нижце собівартості ніхто не буде продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не маю відношення до провайдерства але кухню знаю.

Звичайна торгівля це не той випадок де можна порівнювати. Нижце собівартості ніхто не буде продавати.

Кухня це добре. Тоді підкажи будь-ласка чи мало місце здешевлення тарифів на придбання трафіку для провайдера ДГ протягом тих 2-х років, коли цей провайдер не змінював тарифи для абонентів?

Щодо собівартості, то це питання теж дискутабельне. Можна продавати трафік практично в нуль, але заробляти на інших сервісах типу телебачення чи радіо (ДГ вже 2 роки запускає цей сервіс). Загалом же прихід Білайну в місто дуже суттєво змусив рухатися окуївших провайдерів які поділили сфери впливу і забили на користувачів у яких не було альтернатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, хтось когось повинен пристрелити за такий демпінг. Все до цього йде. На межі існування ціла галузь.

Думаю нічого страшного з галуззю не станеться. :)

Відбудеться її переділ, після якого 3-4 великі оператори пролобіюють відповідне законодавство відносно ліцензування, якості будівництва мережі, якості обслуговування і тим самим викинуть з ринку малих напівлегальних ISP. З цього кінцевим споживачам буде тільки плюс.

А за великих ISP турбуватись не варто - вони своє зароблять )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не маю відношення до провайдерства але кухню знаю.

Звичайна торгівля це не той випадок де можна порівнювати. Нижце собівартості ніхто не буде продавати.

1. Те що ти кухню знаєш це гуд.

2. Але ти напевно не цілком розумієш що таке демпінг. Демпінг це тимчасове явище і вони використовується для заввоювання ринку(або щоб відбити в когось його частку ринку на свою користь). Коли це відбудеться ціни одразу порівняються і стабілізуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Коли прийшов Білайн - Датагруп "зачухався", і втратив клієнтів деяких, так само як і Укртелеком, який "не чухається" в загалі.

Провайдери - "трупи", це Візор,Аверс - це вже і так ясно і зрозуміло.

Є приказка до провайдерів "трупів" - Жадность порождает бедность.

"Труп(и)" мається на увазі, що вони не рухаються в перед, і на фоні інших провайдерів просто меркнуть, прикро за Візор, перший Інтернет це вони провели, а толку мало.

Я з Датагрупа спригнув взагалі, чому?

Сіра айпі

25 порт закритий

Швидкість каналу + ціна нижче чим у Датагрупа, хоча з заявлений з 100 мегабіт в Балійна, є тільки 35-65 що теж не погано, всього за 59 грн, хай навіть після 2010 буде 80 грн.

В Датагруп були часті проблеми з інетом, простої не компенсують взагалі - треба писати листи і так далі, ні щоб автоматом вертали кошти, або трафік давали чи там ще щось, такого нема (тільки треба йти туди писати заяви, і так далі, а на це йде купа часу непотрібного).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну і йух з ними усіма.

В мене був вибір підключення:

- Датагруп

- візор

- білайно

- урктелеком

На одній крвартирі я підключився до урктелеком.

На іншій я підключився до "Датагруп", хоч і не працюю там без квартала рік.

Я вмію рахувати і знаю свої потреби.

ps: білайн я знаю практично з самого черева, яв і датагруп, тому знаю про що говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...