Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку є хоч один 3Д кінотеатр?

Так, я в танку, в кіно останній раз був в 1995-му :)

Скоро буде в "Адреналін Сіті"

Вже займаються там проектом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, вилазь з танку. ти коли-небудь був у 3D кінотеатрі? якщо був, то повинен розуміти, що ніякий спокійний перегляд дома навіть на 100" плазмі на DVD чи Bluray у 3D не передасть тобі всіх тих вражень, що повноцінний 3D кінозал. а якщо ж не був сходи при нагоді - ти не пожалкуєш ;)

вставлю свої 5 копійок (нічого особистого, просто з власного досвіду). ІМАX це звичайно круто, але мусить ще й сюжет/спосіб подачі бути відповідний. ну і плюс не всім сині чуваки і фантастика подобається.

тепер про ІМАХ - наскільки я знаю то більше 40 хвилин такі фільми дивитися не рекомендовано - через те, що може закрутитися голова чи знудити. може щось помінялося зараз в технологіях, але два роки тому на прем єрі Гаррі Поттера в Кракові того 3д було тільки по 10-15 хвилин нарізки на весь фільм.

а стандартні імаксівські фільми типу "підводного світу", "сафарі", "космічна одісея" і тд тривають якраз до 40 хвилин. і то на підводному світі мені наприкінці вже трохи голова йшла обертом (на інших такого не зауважував). зрештою, після декількох переглядів таких фільмів, технологія вже не здається аж таким супер-дивом, тому знову постає питання сюжету/жанру/гри акторів/режисерської та операторської роботи.

набагато більше мені сподобалося звичайні фільми дивитися і ІМАКСі - того є 4-го горішка чи шрека, чи трансформерів. екран здоровенний. посадка така, що ніяким чином голови сидячих перед тобою людей не видно, в окремих моментах ніби висиш над картинкою.

на рахунок того, що важкувато довго дивитсь 3D - це факт. в кого слабий вестибулярний апарат можуть не витримати. я й сам періодично знімав окуляри, бо голова обертом йшла.

з приводу "Аватара", то він зроблений саме для 3D і він весь такий на протязі всього хронометражу.

В Луцьку є хоч один 3Д кінотеатр?

Так, я в танку, в кіно останній раз був в 1995-му

прикро, але в Луцьку взагалі нема жодного нормального сучасного кінотеатру

на рахунок Адреналін Сіті, то сумніваюсь шо там буде 3D. обладнання ну дуже дороге, а по-друге я би про це вже знав :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо фільм з суперовими спецєффектами, то ВІН не призначений для перегляду в Cam-rip якості. Просто ти не побачиш усе красиве поєднання і гармонію звуку та відео, в час яких ти себе дійсно відчуваєш "гравцем", а не "заднім планом з попкорном" де час від часу ходять в туалет якісь дядьки.

А в кінотеатрі нормальному так і не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Адреналін Сіті, то сумніваюсь шо там буде 3D. обладнання ну дуже дороге, а по-друге я би про це вже знав rolleyes.gif

Значить погано проінформували :) Принаймні апаратуру вже збиралися (чи навіть) закупили. І це має бути одна із головних фішок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Адреналін Сіті, то сумніваюсь шо там буде 3D. обладнання ну дуже дороге, а по-друге я би про це вже знав rolleyes.gif

Значить погано проінформували :) Принаймні апаратуру вже збиралися (чи навіть) закупили. І це має бути одна із головних фішок.

якщо так, то це радує. головне, щоб все якісно зробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 17 декабря во Львове «Кинопалац» запустит в действие новые 3D технологии. Первым фильмом в формате 3D будет "Аватар" от режиссера "Титаника" Джеймса Кемерона.

http://www.kinopalace.lviv.ua/films/?id=598

Ціни на квитки в „Кінопалаці”:

З Пн. по Нд:

до 12:00 - 15 грн.

до 16:00 - 20 грн.

після 16:00 - 25грн. (І сектор), 30грн. (ІІ сектор),35 грн. (ІІI сектор)

З Пн. по Чт. для учнів та студентів на усі сеанси після 12-ї години діє єдина ціна - 20 грн. (тільки для І і II секторів).

Розклад сеансів

22 грудня 2009

Кінопалац - 10:40

Кінопалац - 14:20

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:40

23 грудня 2009

Кінопалац - 10:40

Кінопалац - 14:20

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:40

24 грудня 2009

Кінопалац - 11:00

Кінопалац - 14:30

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 17 декабря во Львове «Кинопалац» запустит в действие новые 3D технологии. Первым фильмом в формате 3D будет "Аватар" от режиссера "Титаника" Джеймса Кемерона.

http://www.kinopalace.lviv.ua/films/?id=598

Ціни на квитки в „Кінопалаці”:

ціни на аватар наскільки я знаю по 70 і без знижок зовсім. ажіотаж як не як - такий шанс заробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 17 декабря во Львове «Кинопалац» запустит в действие новые 3D технологии. Первым фильмом в формате 3D будет "Аватар" от режиссера "Титаника" Джеймса Кемерона.

http://www.kinopalace.lviv.ua/films/?id=598

Ціни на квитки в „Кінопалаці”:

З Пн. по Нд:

до 12:00 - 15 грн.

до 16:00 - 20 грн.

після 16:00 - 25грн. (І сектор), 30грн. (ІІ сектор),35 грн. (ІІI сектор)

З Пн. по Чт. для учнів та студентів на усі сеанси після 12-ї години діє єдина ціна - 20 грн. (тільки для І і II секторів).

Розклад сеансів

22 грудня 2009

Кінопалац - 10:40

Кінопалац - 14:20

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:40

23 грудня 2009

Кінопалац - 10:40

Кінопалац - 14:20

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:40

24 грудня 2009

Кінопалац - 11:00

Кінопалац - 14:30

Кінопалац - 18:00

Кінопалац - 21:30

дякую за інфо ;) спробуємо з"їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была в понедельник на аватаре - ходтла в имакс.

фильм ну очень понравился!!! просто обалдеть!

он настолько реальный, что на некоторых моментах движения меня даже чуть подукачало :)))))

сюжет простоват, но фильм ООООЧЕНЬ красивый получился!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарыла на оф сайте фильма новую тему: открыты 2 конкурса - фотоквест по он-лайн бродилке и конкурс аватарок. прикольно то, что активность там пока не высокая - т.е. есть вариант получить подарки. А выигрывать есть что: новая винда, ноуты и прочая сувенирка - так что рекомендую!

лично я верю в рождественское чудо! ;)

ссылкан а сайт: http://www.avtr.com.ua/

post-6794-1261703571.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Доречі, якщо хтось має окуляри magenta-blue , то з задоволенням придбав би 2-3 штуки, спробувати. (собі і дітям).

Окуляри можна придбати разом з книжкою в книжковому магазині, 18грн.

Маю дві, одну можу продати...

а що за книжка? і де можна купити? цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, якщо хтось має окуляри magenta-blue , то з задоволенням придбав би 2-3 штуки, спробувати. (собі і дітям).

Окуляри можна придбати разом з книжкою в книжковому магазині, 18грн.

Маю дві, одну можу продати...

а що за книжка? і де можна купити? цікаво

ми купляли книгу рекордів гінеса, то там точно є окуляри, але вона з дорожчих. А на борді ше хтось просто окуляри продавав помоєму 10 грн штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На торент-трекері megashara.com зявився DVDrip <_<

Ненаю чи правда, але опис і скріни дуже хорошої якості. Буду качать, гляну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16.01.10 прем'єра в Луцьку...

http://adrenalin.lutsk.ua/news/view/45

тут більше подія не прем'єра "Аватару" в Луцьку, а "Віткриття" нового кінотеатру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На торент-трекері megashara.com зявився DVDrip <_<

Ненаю чи правда, але опис і скріни дуже хорошої якості. Буду качать, гляну!

Дай лінк (звідки качати будеш) плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сходить 16 на премєру - відпишіться - варто, чи, як завжди, лажа.

убогий несмак з класними спецефектами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі з Маскви, були приємно здивовані побаченним в кінотеатрах. Говорили стоіт сматрєть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Києві перед днем прем"єри квитки в IMAX були продані на всі сеанси на 2 тижні вперед. Кемерон знов отжигає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...