Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

Кому нетерпиться, найближчий кінотеатр в Рівному...

В Кінопалаці квитки по 30грн, місця доступні, вчора було два сеанси я поїхав на 16:30

зображення -гуд, звук-гуд, зал 3+.

При убогості нашого Проміня - Рівне єдина найближча альтернатива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3D? :huh:

ні, звичайний...

Рівненський "Кінопалац" не набагато чим відрізняється від "Променя"...

чекаємо 16 січня і 3Д "Аватара" в "Адреналіні"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Адреналіні точно буде 3Д? А то шось на афішках ніде не зазначено, а я думаю це великий +.. могли б і написати :)

Про Рівне: та туди треба бути дураком, щоб їхати.. відрізняється тільки тим, що Кінопалац (тобто фільми нові йдуть). А я рахую, що Кінопалац має бути і "зручнішим". (такий хоча б як у Львові)

А взагалі - після перегляду Трансформерів 2 в IMAX'і не можу дочекатись, коли буду в Києві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани 16 січня в "АДРЕНАЛІН СІТІ" відкривається 3D кінотеатр, відкриття почнеться з фільму "АВАТАР" !!! Казали кінотеатр буде не великий, але по обладнанню на всі 150%. Вхід буде здається по 25 грн. Так що не треба нікуди їхати. Я піду !!!

Сьогодні там відпочивав і бачив рекламку !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щогодини від ЦУМ-а , їздить халявна маршрутка. (Зі слів директора Кінозалу..) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани 16 січня в "АДРЕНАЛІН СІТІ" відкривається 3D кінотеатр, відкриття почнеться з фільму "АВАТАР" !!! Казали кінотеатр буде не великий, але по обладнанню на всі 150%. Вхід буде здається по 25 грн. Так що не треба нікуди їхати. Я піду !!!

Сьогодні там відпочивав і бачив рекламку !!!

Точно 3Д? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора теж їздив на 16:30 в Рівне в Кінопалац, як то кажуть "треба побачити". З останніх фільмів дуже виділяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре хоч так =)

цiкаво, квитки на 16те число вже продають ? =)

бажаючих буде огого ..... напевно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре хоч так =)

цiкаво, квитки на 16те число вже продають ? =)

бажаючих буде огого ..... напевно

Можна забронювати наперід і забрати за 2години до початку сеансу. телефон на рекламному банері 787220.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре хоч так =)

цiкаво, квитки на 16те число вже продають ? =)

бажаючих буде огого ..... напевно

Можна забронювати наперід і забрати за 2години до початку сеансу.

а перед самим сеансом не можна? забрати за 2 години і 2 години кукувати? :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив, сказали так: "В нас 2 кінотеатри (я так розумію - зали) 2Д і 3Д. Але Аватар буде в 2Д. Білети будуть від 25 до 50 грн. Продаж і бронювання квитків з 12-го числа."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 січня буде відкриття 2D, 3D буде пізніше. І прем'єри які будуть проходити, будуть показувати в 2D, тобто "Аватар" та "Елвін і бурундуки 2".

Щодо 3D, то скоріше всього будуть транслювати короткометражні сеанси:- "... дабы не тревожить вестибулярный аппарат зрителя и не отпралять его в состояние нирваны..."

а перед самим сеансом не можна? забрати за 2 години і 2 години кукувати?   :_14:

напевно перестраховка від можливих ризиків: не прийшов клієнт, нестача часу для видачі "броні", якщо прийде 150 чоловік за 10 хвилин до початку сеансу, що бронювали, тощо  :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеюсь "Аватар" будет в норм качестве, ато повелось по кинотеатрах показывать TS =(, но вроде как кінотеатр приличный...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поймеш - спочатку казали, шо буде 3D, потім сказали, шо тільки звичайний, тепер вже знов кажуть, шо буде 3D. таке враження, шо ше самі не визначились ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеюсь "Аватар" будет в норм качестве, ато повелось по кинотеатрах показывать TS =(, но вроде как кінотеатр приличный...

Якість - куплена за гроші!  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%, наверное не знают будут ли к ним ходить,

вроде как обещают хороший экран и звук супер,

вобщем если там будет тепло, не будет накурено и семечками не будет все заплевано то я буду частым гостем =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поймеш - спочатку казали, шо буде 3D, потім сказали, шо тільки звичайний, тепер вже знов кажуть, шо буде 3D. таке враження, шо ше самі не визначились ))

Буде 2-і зали 2D і 3D, а далі як ось тут   

P.S. ще один додаток

post-38-1263130167.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да не фільм це. Це галюцінації старого обкуриша камерона. Він же сам сказав, що 15 років тому йому це привиділось.

ps: Фільм - кал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм прикольний.

Потрібно буде на широкому екрані подивитися, а то якість ТС не радує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...