Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

В магазині "Гостинець" на 1-му поверсі є книжний магазин, там є дитячі книжки про зіврів із стереомалюнками в наборі з якими продаються стереоокуляри орєтовна ціна 27 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже, де почерпнути інформацію про ці окуляри - які вони бувають (червоно-сині чи інших кольорів), які фільми з ними дивитися, чи можливо фільми дивитися по телевізору через них. І взагалі, чи цікавий вони дають ефект, чи все-таки краще дивитися звичайний фільм. Ніколи з цим не стикався. :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді реалістичний 3D ефект дають сучасні проекційні окуляри. анагліфи сторюють лише ефект об"ємності об"єкта і не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцена сексу зі сценарію «Аватар». Її вирізали з фільму...

До Інтернету потрапила вирізана частина сценарію фільму «Аватар» Джеймса Камерона, де описується секс між американським солдатом Джейком Саллі і мешканкою Пандори Нейтірі.

Сексуальну сцену свідомо вирізали з версії фільму, що вийшла у світовий прокат у грудні. «Ми відзняли її, однак вирізали, щоб залишити щось для спеціального випуску DVD», - розповів режисер фільму Джеймс Кемерон.

Водночас, актриса Зоі Салдана, яка виконала роль Нейтірі, відкрила завісу таємниці над тонкощами інтимного життя уродженців Пандори. За її словами, сексом вони займаються за допомогою волосся.

Фрагмент сценарію, опублікований на сайті Movieline, проливає світло на деякі фізичні та статеві особливості істот племені на'ві. Вони, наприклад, не потребують спеціальних органів, щоб вступати в інтимні стосунки.

Еліени використовують коси для підключення до нервової системи одне одного. Це пояснює, чому у фільмі вони не носять на стегнах пов'язок, як люди-тубільці. Під час парування на'ві відчувають «момент виключної близькості».

Сексуальна сцена між Джейком і Нейтірі починається зі слів Нейтірі: «Поцілунки твої приємні. Але у нас є дещо краще ...».

Коли закохані опиняються віч-на-віч, стоячи на колінах на моху, що світиться, Нейтірі піднімає кінчик своєї коси і розпускає його. Джейк робить те саме. Волоски на косичках починають ворушитися і тягнуться один до одного, зливаючись кінчиками і мерехтячи.

«Джейка пронизує струмом задоволення, коли їх нервові системи зливаються. Момент виключної близькості. Вони нагинаються один до одного для поцілунку і повільно зникають у ложі з м'якого моху, що світиться», - йдеться у сценарії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а хто чув про те що фільм буде з 16 числа йти в Адреналін-сіті?

багато хто :) завтра в Адреналін-сіті відкриття кінотеатру і буде прем"єра "Аватара". у кінотеатрі буде два зали - звичайний і 3D. "Аватар" буде у звичайному форматі. сеанси будуть до 27 січня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент, йде закрита "внутрішня" презентація фільму, для преси і гостей по запрошенням.

А з завтрашнього дня для Всіх. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФТОП: Візьму в оренду відеокамеру з гарною чутливістю, бажано з наявністю штативу!  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно пирийшов з Кінотеатру "Адреналін". Ну що сказати...я ще досі під враженнями і від фільму, і від самого кінотеатру. Сам зал не сильно великий, але досить пристойна якість зображення і дуже зручні сидіння, якість обслуговування також на хорошому рівні. Одне можу сказати точно: "Промінь" нервово курить!!!!

Що до фільму сюжету мало, але спецєфекти вразили дуже. Якщо в двох словах: Дивитись всім!!! Не пошкодуйте грошей і обов"язково сходіть!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно пирийшов з Кінотеатру "Адреналін". Ну що сказати...я ще досі під враженнями і від фільму, і від самого кінотеатру. Сам зал не сильно великий, але досить пристойна якість зображення і дуже зручні сидіння, якість обслуговування також на хорошому рівні. Одне можу сказати точно: "Промінь" нервово курить!!!!

Що до фільму сюжету мало, але спецєфекти вразили дуже. Якщо в двох словах: Дивитись всім!!! Не пошкодуйте грошей і обов"язково сходіть!!! :smile-zachot:

+1 вчора був на відкритті, завтра йду з друзями. Не ізза фільму, а ізза вражень отриманих. Хочу матрицю подивитись там))

Сцена сексу зі сценарію «Аватар». Її вирізали з фільму...

До Інтернету потрапила вирізана частина сценарію фільму «Аватар» Джеймса Камерона, де описується секс між американським солдатом Джейком Саллі і мешканкою Пандори Нейтірі.

Сексуальну сцену свідомо вирізали з версії фільму, що вийшла у світовий прокат у грудні. «Ми відзняли її, однак вирізали, щоб залишити щось для спеціального випуску DVD», - розповів режисер фільму Джеймс Кемерон.

Водночас, актриса Зоі Салдана, яка виконала роль Нейтірі, відкрила завісу таємниці над тонкощами інтимного життя уродженців Пандори. За її словами, сексом вони займаються за допомогою волосся.

Фрагмент сценарію, опублікований на сайті Movieline, проливає світло на деякі фізичні та статеві особливості істот племені на'ві. Вони, наприклад, не потребують спеціальних органів, щоб вступати в інтимні стосунки.

Еліени використовують коси для підключення до нервової системи одне одного. Це пояснює, чому у фільмі вони не носять на стегнах пов'язок, як люди-тубільці. Під час парування на'ві відчувають «момент виключної близькості».

Сексуальна сцена між Джейком і Нейтірі починається зі слів Нейтірі: «Поцілунки твої приємні. Але у нас є дещо краще ...».

Коли закохані опиняються віч-на-віч, стоячи на колінах на моху, що світиться, Нейтірі піднімає кінчик своєї коси і розпускає його. Джейк робить те саме. Волоски на косичках починають ворушитися і тягнуться один до одного, зливаючись кінчиками і мерехтячи.

«Джейка пронизує струмом задоволення, коли їх нервові системи зливаються. Момент виключної близькості. Вони нагинаються один до одного для поцілунку і повільно зникають у ложі з м'якого моху, що світиться», - йдеться у сценарії.

вчора після фільму говорили, що секасу нехватало)), сьогодні прочитав і поняв)), що буде додатком))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка цiна квитка? і де сам кінотеатр "Адреналін" розташований?

мінімальна ціна квитка 20 грн. В залежності від сеансу.... ввечорі десь 50 грн.

Кінотеатр знайти не складно. Їдеш в "Адреналін сіті", а там по вказівникам йдеш до кінотеатру... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось піде сьогодні на 21.20?

раніше побачив би питання і пішов би))

а яка цiна квитка? і де сам кінотеатр "Адреналін" розташований?

зранку ціна 20грн. останній ряд-дивани-25

в обід від 30

ввечері усі 40 - дивани 50

вночі незнаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А почему так мало народу хотят идти на 10:40 утра? Вроде удовольствие подешевле, зал весь в темноте, атмосфера присутствует. Я бы сам пошел, но просто проспал. Ну, в 15:20 посмотрел - +1 кинотеатру и фильму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра врінці йду, вже неможу дочекатися, друзі були сьогодні, казали башню зносить від вражень. один мінус, озвучка укр((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра врінці йду, вже неможу дочекатися, друзі були сьогодні, казали башню зносить від вражень. один мінус, озвучка укр((

Помойму я считаю это положительным знаком. Озвучка выполнена очень хорошо, + мы знаем, что это не "электричка", как в "Промине". Этот кинотеатр - ничем не хуже других, а в кое-каких деталях лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тіко шо з Аватару )))))). Це було ОПУПЕННО :sm110: . Якість зображення та звуку вражає. Перші хвилини аж підташнювало від незвичних спецефектів, а потім очі звикли і 2,5 години насолоджувалися цим видовищем. Хоч і година була пізня та зал був повний, шей халявна маршруточка сразу чекала щоб порозвозити по домівках кіноманьяків. Закінчився хвільм рівно в 00. Публіка була усяка: і Золотиє і Оболонці і сім"ї з дітками і навіть просто старших тіточок (мабуть викладачі чи щось типу) пару зобачила. Тупірички пів ночі ше певно снитимуться сині чєлавєчкі :woohoo: і польоти на тих птічках.

Зранку то не той ефект. Ні краплини не пожаліла що пішла так пізно :rolleyes:

Єдине шо, в залі ше сильно пахне новим ковроліном і попкорном і звук часом в битвах так зашкалював що наступного разу певно візьму ватку в вушка. Але стопудово піду і не раз. Нарешті в нас з"явився толковий кінотеатр. ВАУ кароче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине шо, в залі ше сильно пахне новим ковроліном і попкорном і звук часом в битвах так зашкалював що наступного разу певно візьму ватку в вушка.

Да, попкорном там пахнет, но надеюсь это к лучшему:D

+ у Кинотеатра - бесплатный туалет. Не то, что "Проминь":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу засмучувати, але фільму про "синіх хвостатих" в 3D форматі не буде, ось так  :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу засмучувати, але фільму про "синіх хвостатих" в 3D форматі не буде, ось так  :blush:

пост №108

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу засмучувати, але фільму про "синіх хвостатих" в 3D форматі не буде, ось так  :blush:

пост №108

Це стосовно презентації, чи то пак відкриття кінотеатру, маю на увазі в форматі 3D його і пізніше не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу засмучувати, але фільму про "синіх хвостатих" в 3D форматі не буде, ось так  :blush:

пост №108

Це стосовно презентації, чи то пак відкриття кінотеатру, маю на увазі в форматі 3D його і пізніше не буде

розумію, але я саме це мав на увазі. ну нічо. головне, шо громадськість ми проінформували :D

вже шось мені так не терпиться глянути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...