Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

для тех каму не имётся))

Аватар / Avatar (2009) CAMRip *PROPER* + UA-IX

http://alive.org.ua/video/28985-avatar-ava...oper-ua-ix.html

Доречі на http://torrents.ru/ подібний топ закрили на прохання "правообладателя"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тех каму не имётся))

Аватар / Avatar (2009) CAMRip *PROPER* + UA-IX

http://alive.org.ua/video/28985-avatar-ava...oper-ua-ix.html

Блюзнірство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екранка від ELEKTRI4KA на фтп -=LINK=-

відео - більш-менш для екранки але звук в деяких місцях шумить (неконтакт мікрофону або штекера).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это на телефон снято? Оо =)

я буду ждать нормального качества, скорее всего ДВД-РИП-а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм несподобався.сюжет аля про війну індіанців з ковбоями.дивився камріп не знаю чи стану передивлюватись щераз заради спецефектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я казав, спочатку дивимося мультик "Битва за планету Терра". Один хрєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочу переглянути фільм, але екранку дивитися не буду. Хватило мені зеленого термінатора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду ждать нормального качества, скорее всего ДВД-РИП-а

про які ріпи ви ведете мову? сенсу то? фільм створено спеціально для 3D КІНОТЕАТРІВ!!! зокрема для IMAX 3D та Real3D. навіть самий якісний ріп не дасть можливості оцінити весь масштаб фільму. люди, що були на показах у звичайних кінотеатрах чи навіть звичайних 3D кажуть, що не побачили всіх переваг нових технологій, що створені командою Кемерона для "Аватара". так шо тут або в Київ у IMAX їхати або ніяк <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas - вилазь з танку.

Вийде офіційна версія на DVD та Bluray . І вийде, як правило в 2-х варіантах в 3D та 2D.

От тоді і будуть ріпи.

Спочатку: виключно в 3Д в ІМАХ-ах косять бабло. Відбивають затрати (Якщо відіб'ють)і вперед на носіях випускати. Ще додатково бабла (для колекціонерів, та любителів посидіти дома під час перегляду, а не слухати істеричний нігерський ржач)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas - вилазь з танку.

Вийде офіційна версія на DVD та Bluray . І вийде, як правило в 2-х варіантах в 3D та 2D.

От тоді і будуть ріпи.

Спочатку: виключно в 3Д в ІМАХ-ах косять бабло. Відбивають затрати (Якщо відіб'ють)і вперед на носіях випускати. Ще додатково бабла (для колекціонерів, та любителів посидіти дома під час перегляду, а не слухати істеричний нігерський ржач)

Zheny@, вилазь з танку. ти коли-небудь був у 3D кінотеатрі? якщо був, то повинен розуміти, що ніякий спокійний перегляд дома навіть на 100" плазмі на DVD чи Bluray у 3D не передасть тобі всіх тих вражень, що повноцінний 3D кінозал. а якщо ж не був сходи при нагоді - ти не пожалкуєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається, коли в мене на морді щось чепить, коли я дивлюся кіно. А кіно я звик дивитися лежачи на ліжку в одних шортах :) із пляшкою пива в руці, із запасом (пива) у холодильнику.

Вірю, що ІМАХ рулить і приблизно на 75% передає те, що хотів донести до глядача режисер. Але я надаю перевагу класичному перегляду.

В неті є сотні фільмів в 3D. Щось мене не пре. Може не зрозумів.??

Доречі, якщо хтось має окуляри magenta-blue , то з задоволенням придбав би 2-3 штуки, спробувати. (собі і дітям).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, якщо хтось має окуляри magenta-blue , то з задоволенням придбав би 2-3 штуки, спробувати. (собі і дітям).

Окуляри можна придбати разом з книжкою в книжковому магазині, 18грн.

Маю дві, одну можу продати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, вилазь з танку. ти коли-небудь був у 3D кінотеатрі? якщо був, то повинен розуміти, що ніякий спокійний перегляд дома навіть на 100" плазмі на DVD чи Bluray у 3D не передасть тобі всіх тих вражень, що повноцінний 3D кінозал. а якщо ж не був сходи при нагоді - ти не пожалкуєш ;)

вставлю свої 5 копійок (нічого особистого, просто з власного досвіду). ІМАX це звичайно круто, але мусить ще й сюжет/спосіб подачі бути відповідний. ну і плюс не всім сині чуваки і фантастика подобається.

тепер про ІМАХ - наскільки я знаю то більше 40 хвилин такі фільми дивитися не рекомендовано - через те, що може закрутитися голова чи знудити. може щось помінялося зараз в технологіях, але два роки тому на прем єрі Гаррі Поттера в Кракові того 3д було тільки по 10-15 хвилин нарізки на весь фільм.

а стандартні імаксівські фільми типу "підводного світу", "сафарі", "космічна одісея" і тд тривають якраз до 40 хвилин. і то на підводному світі мені наприкінці вже трохи голова йшла обертом (на інших такого не зауважував). зрештою, після декількох переглядів таких фільмів, технологія вже не здається аж таким супер-дивом, тому знову постає питання сюжету/жанру/гри акторів/режисерської та операторської роботи.

набагато більше мені сподобалося звичайні фільми дивитися і ІМАКСі - того є 4-го горішка чи шрека, чи трансформерів. екран здоровенний. посадка така, що ніяким чином голови сидячих перед тобою людей не видно, в окремих моментах ніби висиш над картинкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існують просто HD-проектори. Для дому.

Власникам будинків чи великих квартир/кімнат - просто безцінна річ. Не плазма 56" - за те кілька метрів по діагоналі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існують просто HD-проектори. Для дому.

Власникам будинків чи великих квартир/кімнат - просто безцінна річ. Не плазма 56" - за те кілька метрів по діагоналі!

ну ХД проектор тут все ж таки мало чим допоможе - в імаксі екрах по діагоналі 15 чи 20 метрів по-моєму. хіба маєте таку стіну вдома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

главную болванку поцарапали и видео поломалось... :D

Выложите скрины экранки плиз...

по-моему, смотреть этот фильм "абы в каком качестве" - это извращение.... :huh:

мы вот сёдня идём в кинотеатр... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку є хоч один 3Д кінотеатр?

Так, я в танку, в кіно останній раз був в 1995-му :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...