Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

Mihas і нахрена він там??

Там їх уже 2 штуки.. І з чого ти взяв, що то ДВДРіп??

Навіть 3 штуки... Крім того - твій має гірше зображення і не факт що кращий звук (заявлений 6 каналів...) Фільм майже 3 години вмістити у 1,37 Гб... ну-ну..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді вибачайте... Значить такий я довірливий, повівся на надпис DVDRip... Якщо хто має можливість - зітріть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки додивився... Фільм - супер як на мене

А по якості все-таки змахує на DVDRip... (хоча я не спец і можу помилятися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вже поцупили DVD. Роздають на торентах.

після настільки якісного скрінера чекаю нарешті HD реліз, має бути 29 квітня +-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня фильм не впечатлил, я бы даже сказал больше - разочаровал :( Такую рекламу сделали, а на самом деле оказалась сказка переснятая на новый лад - очень мне напомнил мультфильм "Долина папоротников". Все это мое личное мнение!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня фильм не впечатлил, я бы даже сказал больше - разочаровал :( Такую рекламу сделали, а на самом деле оказалась сказка переснятая на новый лад - очень мне напомнил мультфильм "Долина папоротников". Все это мое личное мнение!

якщо дивився на компі чи телевізорі, то масштаб дійства не міг аж ніяк відчути. це кіно для кінотеатрального перегляду і тільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після настільки якісного скрінера чекаю нарешті HD реліз, має бути 29 квітня +-

В США і Канаді Blu-ray виходить 22-го.

А меня фильм не впечатлил, я бы даже сказал больше - разочаровал sad.gif Такую рекламу сделали, а на самом деле оказалась сказка переснятая на новый лад - очень мне напомнил мультфильм "Долина папоротников". Все это мое личное мнение!

Мені цей "новий лад" якраз і подобається. І плювати я хотів на "Покахонтаси" і "Долини". Все це моя особиста думка!

Кому воно треба? Чекаємо 1080p, не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Аватар», чья международная IMAX-касса достигла на минувшей неделе стомиллионной отметки, логичным образом выйдет в повторный прокат, но уже в новой монтажной версии.

По инсайдерской информации, исходящей от ведущего программы «Индустрия кино» Ивана Кудрявцева, лента появится на экранах этим летом и будет содержать порядка двадцати минут новых сцен, включая земные эпизоды с Джейком Салли. Правда, есть одна закавыка.

Эта версия фильма будет демонстрироваться только в IMAX, но мы же знаем, что максимальный хронометраж, доступный пленочным залам, равен 170 минутам. А поскольку прокатная версия картина длилась 162 минуты, вместе с новыми сценами ее продолжительность составит порядка 180 минут, то выходит, что «Аватар 1.5» будет демонстрироваться только в IMAX-залах, оборудованных цифровой проекцией.

©

post-2456-1271601488,53_thumb.jpgpost-2456-1271601500,2_thumb.jpg

post-2456-1271601488,53_thumb.jpg

post-2456-1271601500,2_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов французький Blu-ray:

http://nsa14.casimag...05722385887.jpg

На коробці вказано "durée 2h 42", тобто на 7 хвилин довше, ніж всі ці ваші DVD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar Blu-ray

United States

Blu-ray + DVD

20th Century Fox | 2009 | 166 mins | Rated PG-13 | Apr 22, 2010 (1 Day)

Я чекатиму це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar Blu-ray

United States

Blu-ray + DVD

20th Century Fox | 2009 | 166 mins | Rated PG-13 | Apr 22, 2010 (1 Day)

Я чекатиму це.

В тебе ще довший smile.gif . Приєднуюсь до очікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо там чути?...

На rutor.org щойно з'явився 720p. Мало. Ще й оригінальної звукової доріжки немає, лише російська і польська dry.gif.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семпл (ftp, 100 mb)

тут hdmi-ріп

Такий самий.

записан он c HDMI вроде, когда взломают защиту будут норм рипы пока, радуемся только этому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11.5Gb 1080p з Екс-Торрентс.ру

20% скачано.

Подивився скріни того релізу, щось вони підозріло схожі на скріни оригінального BD. При такому співвідношенні розмір/тривалість це майже неможливо.

Якщо виявлюсь неправим, буду радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...