Перейти до змісту

McDonalds in Lutsk


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

Увидел альбом у друга в контакте, название :

McDonalds - 2011 буде в Луцьку (Біля ТАм-Тама - PortCity)

це правда? хто знае?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Чув, що у макдональдса правило -- відкриватись тільки в містах з населенням не менше мільйона. Не знаю на скільки це правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг Просто интересно блин =-) Правда ли это , попрошу сегодня линк у друга с ссылкой , и от куда он вообще это взял )

x_2a42ddeb.jpg

Чуть офф топа =-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається їсти пластмасову їжу :)

В Києві щоб перекусити надаю перевагу "Пузатій хаті" -- і смачніше, і ситніше, і дешевше, ніж в макдональдсі. Та й комфортніше там набагато, ніж в макдональдсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато туалет и пеленальный столик

а где у нас есть ещё пеленальные столики если чтото вдруг случилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО харчуватись в макдональдсі, коли годуєш груддю -- злочин проти власної дитини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію фанів Макдональдса. В Штатах це одна з найдешевших закусочних, куди ходять тільки найбідніші верстви населення. Зате в нас він позиціонується як афігеть модний (майже) ресторан для всієї родини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас давно есть что-то вроде бигмачной, находится на сороковом напротив самолета, называется Мадагаскар. там делают совершенно отличные чизбургеры и гамбургеры, быстро и сравнительно недорого. мак-меню скопировано чуть менее, чем полностью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію фанів Макдональдса. В Штатах це одна з найдешевших закусочних, куди ходять тільки найбідніші верстви населення. Зате в нас він позиціонується як афігеть модний (майже) ресторан для всієї родини.

кто тебе такое сказал? кроме реклам "тратата йа це люблю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається їсти пластмасову їжу :)

В Києві щоб перекусити надаю перевагу "Пузатій хаті" -- і смачніше, і ситніше, і дешевше, ніж в макдональдсі. Та й комфортніше там набагато, ніж в макдональдсі.

Оу єєє) Борщик в Пузатій Хаті класний) Оселедецю та салатів правда чомусь мало кладуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 пузатой Хате!,но Макдоналдс наверно хочется всем =-) Спросил у друга от куда такая инфа ,вот что отписал : портсити (то есть там там - обостроять з 2 сторон як ТРК Киев) - и макдака тоже впихнуть... еремеев це держить в планах и дуже усердно бореться шоб ця йо**на шаурма була в луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ми плавно вміємо перейти від запитання "буде чи ні у нас McDonalds?" до нищівних каментів і Особистого ставлення.

:horse:

Як на мене, то найкращим місцем під, власне, сам заклад, а також Макдпайв була б ділянка, що знаходиться біля "Проміня" через дорогу від "Фелічити". Центр, розвязка, наявність поруч університету - гарантовано рентабельний проект.

Щодо асоціацій, то McDonalds у мене викликає позитивне ставлення. Правда не в харчовому плані, а як місце "зустрічей" у Львові на парковці. Там заключається більше ділових угод чим в самому крутому бізнес-центрі.

P.S. Мені наприклад їхнє морозиво подобається B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращим місцем під, власне, сам заклад, а також Макдпайв була б ділянка, що знаходиться біля "Проміня" через дорогу від "Фелічити"

Ти пропонуєш знищити пам'ятник, фонтани і ускладнити і без того складне перехрестя точкою продажу харчових відходів?

Михайло Сергійович проти

grush.jpg

і я з ним солідарний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь ні)

ТамТамівський фастфуд і то кращий)

+1

Вже краще відкрити вищезгадану Пузату хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Михайло Сергійович, думаю, не проти

Там і так потрібно міцні нерви мати, щоб вдень проїхати. Складне нерегульоване перехрестя, машин море, а порядку ніякого, і дорога вузенька. Добав туди в'їзд/виїзд макдрайву і це буде повна дупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На цій ділянці(по ліву сторону від вул.Яровиця в напрямку набережної), помоєму, вже давно запланований будинок. По деяким даним, це має бути один чи кілька 100 квартирних будинків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я була у Варні 8 рокуів тому. Це Болгарія, портове місто. 361418 жителів (за даними Вікепедії). Так там штук 5 тих Макдональдсів. І народу повно, в основному туристів.... Глобалістичне явище... Конктінг піппл :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато в них халявний Wi-Fi ))

може в Україні так, але не в Німеччині і в Голандії, перевірено особисто мною :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...