Перейти до змісту

McDonalds in Lutsk


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

Человеку порой требуется где-то быстро перекусить. Исходя из этого - не вижу большой разницы между Маком и, скажем, сосиской в тесте или пресловутыми "изжоговыми" пирожками с капустой или картошкой. Еще есть шаурма и биляши. Любой фаст-фуд по определению не может являться чем-то гипер-полезным. Зато в Маке поддерживают чистоту и порядок, улыбаются при обслуживании и стараются придерживаться определенных корпоративных правил. К тому же, можете меня клеймить и позорить как угодно, но я нахожу,например, дабл-чизбургер действительно вкусным. Уж вкуснее сосиски в тесте, как минимум. Так что, если бы в Луцке был Мак, с удовольствием заглядывал бы туда в те моменты, когда мало времени, а в желудке пусто... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

після такої їжі стає повно в шлунку і пусто в кишені.

випити філіжанку еспресо і з'їсти кекс заплативши за це 20-25 грн... пробачте.

за ці гроші в "Челентано" піца + пиво може вийти.

Хто чим більше наїсться і менше зіпсує шлунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, уместней были бы "Картопляна хата" и "Япи". тем более, что эта компания уже в Луцке закрепилась (пиццерия "Челентано") и пользуется успехом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще - "Пузата Хата". Такого великого вибору смачних, майже домашніх українських страв немає в жодному фастфуді.

Крім того, в "Пузатій Хаті" (не знаю, де як - говорю про львівську, ту, що по вул. Січових Стрільців) величезний вибір різноманітної випічки, тортів, які можна запивати всілякими гарячими напоями - чаями, кавами, какавами, горшоколадами, капучінами, мокачінами та іншими "...чінами".

Ну і великий плюс львівської "Пузатої Хати" - це завжди свіже львівське пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, краще б розвивали національні мережі ресторанів швидкого харчування типу тої ж "Пузатої хати", "Здоровенькі були" (на Хрещатику, теж сподобався), а не цю клоунську тошниловку.

За кулисами McDonald’s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно тоже не в восторге от МД, но статья - такое г...но. Написана хаотично, инфа и факты высосаны из пальца, некоторые факты вообще бред. Например язва могла обострится, даже после домашней пищи - еденичный случай ничего не доказывает. Потешил чувак, который сказал - аяаяй! как замороженная до -23 градусов картошка может хранится ЦЕЛЫЙ ГОД? Многие продукты, без всякой обработки, просто замороженые ниже -18 могут иметь срок хранения намного больше одного года. Ну и вывод жюрналиста - выводы делайте сами - мне в облом. Кароче кг/ам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли буваю, беру в маку велику каву і їх гарячий пиріжок з джемом. смачно :) решта гггггг. хай буде мак, будь-яке різноманіття на користь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Традиційної кухні в нас хоч відбавляй!

Макдональдс це ДУЖЕ добре)))

Перспектива появи його в Луцьку мене порадувала!

ДО НАС ЇДЕ РОНАЛЬД МАКДОНАЛЬД!

УРА ТАВАРІЩІ!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Традиційної кухні в нас хоч відбавляй!

Макдональдс це ДУЖЕ добре)))

Перспектива появи його в Луцьку мене порадувала!

ДО НАС ЇДЕ РОНАЛЬД МАКДОНАЛЬД!

УРА ТАВАРІЩІ!))))

У тебя ЧСВ зашкаливает или че ?

Ненужен нам Рональд :(

МрМалой - Шлак Дональдс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Традиційної кухні в нас хоч відбавляй!

Макдональдс це ДУЖЕ добре)))

Перспектива появи його в Луцьку мене порадувала!

ДО НАС ЇДЕ РОНАЛЬД МАКДОНАЛЬД!

УРА ТАВАРІЩІ!))))

Справа в тому, що у піндосів американців, немає власних традицій. І готувати їм немає чого. От і готують зі всього світу по трошки нашвидкоруч.

Мені, коли ліньки готувати вдома, чи хочеться просто смачно поїсти - я ходив в "Кораблик" там така шикарна була смажена картопля...

Мене зовсім не радує відкриття МакДональдса у Луцьку, ще одна банда зазомбованих молодих людей, отруєння - та забруднення дитячих організмів тими шлаками..

Я не бажаю своїй дитині ТАКОГО майбутнього!

mcdonalds-kid.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком і повністю погоджуюсь з Zheny@.

Якщо немає часу, а їсти хочеться або навіть просто так, краще піти в той самий "Кораблик", "Майдан". Там можна смачно і не дорого поїсти. А ще останнім часом з дівчиною полюбляєм заходити в СанРемо (що по вул.Кравчука). Думаю МакДональдс навряд чи щось може протиставити цим закладам. Це просто розкручена марка от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Макдональдсі мона напхати шлунок.

Скуштував якось холодного гамбургера - краще не коштував би...

Послугами МД не користуюсь років 10. Пузата хата рулить, у Львові дуже сподобався асортимент страв та швидкість обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їв в Макдональдсі один раз, і то фактично заставили) Незручно відмовлятись було)

Що це не картопля, то точно))

Погано мені звичайно не стало, але відчуття що добре і корисно для себе поїв теж не було) Просто відчуття набитого шлунку)

А враховуючи те, що я люблю більше овочеві страви, яких я там не побачив (може погано дивився) то мені геть не сподобалось)

В пузатій хаті беру оселедець під шубою, червоний борщик, пюре і квас) Вкладуюсь здається в 20 гривень, в Макдаку дорожче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин , мак дональдс есть мак дональдс , полюбом зайдут туда почти все! по картинкам можно судить много, но что бы зайти и не скушать там гамбургер это наверно невозможно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, якщо все ж таки ці плани стануть реальністю, і через кілька років поряд із ТамТамом можна буде спостерігати МакДональдс, то при виборі місця де б то швидко перекусити перевагу без вагань віддам тамтамівському фастфуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама рулить, таки багато людей туди підуть тільки заради того, щоб сказати " Я був у McDonald's". І не більше.

Термін придатності картоплі фрі 5 хвилин??? _09.gif

Ну да. Вона ж генно-модифікована. Росте розміром з голову коня. І смаку - 0 (нуль). Те ж саме і всього іншого стосується. Інших "продуктів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не розумію гостроти проблеми!

Вже хтось згадував вище: якщо вам подобається в Кораблику чи Майдані, ходіть туди.

НІХТО примушувати їсти в Маці вас не буде!

І буде вам щастя! :D

ЗІ: 2 RaZoReX: Як не намагався знайти хоча б приблизну логіку у приплутуванні тут ЧСВ, так і не зміг. Демонстрація власної ерудиції??? Я оцінив!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З жінкою часто заїжали в мадональдс на кольці біля 700-річчя, а потім якось перехотіли це їсти, фільмів подивились, страшно :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

conecticut,

А ЦЕ ТАК МОДНО ВСЕ ЖИРНИМ ШРИФТОМ ПИСАТИ? ЧИ БОЇШСЯ, ЩО ДРІБНІШИМ НІХТО НЕ ЗРОЗУМІЄ ТВОЄЇ ДУМКИ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...