Перейти до змісту

McDonalds in Lutsk


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

2 conecticut тобі -1 за задроцтво

1241221650_8cf66a95d2b01fb69d26f326fac4e5c3.jpg

Набридло бидло МакДональдське, в порівнянні ціна/якість/швидкість/смак/продукти - Мак круто атсасує і інших закладах, навіть в тієї ж шаурми (але правильної шаурми а не з вагончіка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

справжня шаурма заморожена до -273К робиться в Єревані :ninja: а потім контрабасом нафтопроводом Одеса Броди в аверсному режимі попадає в Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, спокійніше, я мав на увазі не Луцьку шаурму, а ліванську. Але і в Одесі є місця де її роблять "ліванці", це так само як з квасом. В більшості порошково-Маяковський. А добрий квас поки що 3 точкі лишилося (На виїзді з Володимирської, на 40 на Ківерці і ще 1... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин,такие смешные сообщения ппц, нельзя кушать и тд дети такие ... ну да бывает, Так сейчас день посмотришь телевизор и узнаешь что вообще на улицу нельзя выходить ,а не то что бы скушать в удовольствие картошку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ПАМИТКА ДЛЯ ПОДРАЗДЕЛЕНИЙ, КТО СРАЖАЕТСЯ ПРИ ПОМОЩИ ШАУРМА"

Как и любой другой оружие, шаурма надо умет с ним хорошо обращатся. Если ты хочещь, щтобы твой шаурма попал точно в цел, нужьно запомнит несколко важний вещи:

1. Всегда улибайся. Особено когда секретным ложечком кладещь в шаурма микроб. Когда руский гяур реактивний задница на унитаз плакать будет, он не на тебе подумает, а на свой наташа-жена. Потому щьто ты в чистый белий щапочка улибалься и два раза брат ему сказал, а жена хмурый суп халадильник забыл поставить, микроб сам родилься.

2. Будь осторожен с белий и красний соус. Помни, щьто они должен соединится толко у гяур в животе. Если ты нечяйно запачкаещь себе оба соус - понос может произойти прям у тебе в руках.

3. Правилно чередуй, когда ложит в шаурма микроб, а когда просто ложит. Если ты на виду у покупател идещь с лаваш в туалет - у него может быть подозрений.

4. Всегда делай толко хорощий шаурма для менты. Помни: сытый менты кусают толко своих. Пусть собак кущает завернутий в лепещька свинья, мент с шаурма в руке - это маленкий, но очен идеологический победа.

5. Аккуратно обращайся с куриный шаурма. Его надо делат нимнощько сырой, щьтобы вирус птичий грипп не погиб. Если специалный боевой курятина кончилься, можно исползоват московский ворона, но никто не должен видет, как ты викидываещь черный перо.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коммент на сайте :

Можно подумать народ посмотрит - и очередей в Макдоналдс больше не будет!..)))

Про суши тоже много гадкого выкладывали...

Кого то это остановило?

Да и в сталовых во многих кушать страшно...

Это всегда наверное будет проблемой...

Человек не может удержать перед соблазном "вкусно" покушать!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого всім так подобається МакДональдс?..

Я не любитель фаст-фуду, вважаю його дуже шкідливим, але припускаю, що його можна їсти, але дуже рідко.

На каналі "Explorer" показували експеремент: звичайного американця-вегетаріанця посадили тільки на фаст-фуд на 30 днів...

Він мусив їсти 3 р. вдень + пити їхні напої.

Спочатку, його рвало від такої їжі...

Потім, його шлунок почав звикати.

Виявилось, що він за місяць:

- поправився більше ніж на 10 кг

- став менше рухатися, став апатичним

- став їсти більше ніж було потрібно, так як більші порції - дешевші.

Від такого стає страшно...

Звісно, кожна людина має право вибирати, але такі заклади мають знаходитися подалі від дітей.

Малі дуже вірять рекламі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас по стб тоже делали такое,мужик кушал неделю фаст фуд( на базаре) ушел сам ибо здоровье не позволило.

ну кто говорит об том чтобы там сидеть каждый день и кушать) С ребёнком зайти,с Семьей ,с братиком/сестричкой . пару раз в месяц зайти и скушать порцию можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій прогноз економічний-МД в Луцьку через 3 роки збанкрутує.Так шо я думаю,шо його тут не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Буде жити доки вся волинь його не відвідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось казав, що головне в МД не фаст-фуд, а нерухомість - вони завжди займають найкращі місця в великих містах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фіг там. головна цінність макдонадьдів - їх торгова марка (як і кукукола, як і майкрософт і т.п.). а на рахунок нерухомості нонсенс, переважна більшість точок працює по франчайзингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу, будуть ходити тільки заради того, щоб сказати "я там був", а діти те гидоття навіть їсти не хочуть. Мала в Ялті захотіла, жінка завела, то той біг-мак-чікен-шото-там-іще, мала їсти не захотіла, за те має цяцьку, яку до того біг-шото-там давали.

І все. Діти підуть заради цяцьок. дорослі ж витративши хх чи навіть (ххх) грн похолодіють, скажуть дарма - їжа говно, а цяцьку і так можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ: 2 RaZoReX: Як не намагався знайти хоча б приблизну логіку у приплутуванні тут ЧСВ, так і не зміг.

ой как жаль, я опечален

сорри за оффтоп)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Маці адин єдиний раз десь років 7 тому на ЖД в Києві.

Нічого особливого. Все що сподобалось це кола з льодом, яку я можу купити будь-де і за менші гроші.

Їжа подгулявша, брав якийсь там ...бургер, фігня вдавитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Маці адин єдиний раз десь років 7 тому на ЖД в Києві.

Якось теж був там, роки 2 назад. Зайшли з другом, взяли по Мак-фіг-зна-шо, і пішли в Дрова нормально поїли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На каналі "Explorer" показували експеремент: звичайного американця-вегетаріанця посадили тільки на фаст-фуд на 30 днів...

Він мусив їсти 3 р. вдень + пити їхні напої.

Спочатку, його рвало від такої їжі...

Потім, його шлунок почав звикати.

Виявилось, що він за місяць:

- поправився більше ніж на 10 кг

- став менше рухатися, став апатичним

- став їсти більше ніж було потрібно, так як більші порції - дешевші.

Від такого стає страшно...

А китайці давно придумали кару: щодня людину годували м'ясом. Не сирим, замітьте, а приготованим. Смаженим.

Так от людина довго таку кару не витримувала, помирала від завороту кишок. Теж дуже страшно.

Висновок - не їжте люди м'ясо щодня. Розбавляйте його ще якимись продуктами. Теж саме стосується гамбургерів, чизбургерів та ін. фаст-фуду. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ви вз'їлися так на макдональдс. У всьому треба знати міру, і шкоди буде мінімум. У їжі (як і багато в чому) повинно бути різноманіття. Так само шкідливі помідори, що продаються в березні, кавуни, які продаються в червні, і т.д. Шкода у всьому, що ми їмо. І не треба зациклюватись на всесвітньому злі - МакДональдсі.

Мені особисто подобається макдональдс. Коли трапляється попасти в Київ самому, то заходжу в МД і беру даблчизбургер і картоплю фрі. Причому їм їх одночасно: чизбургер - як м'ясне, а картопля - як гарнір. Дуже мені смакує це поєднання. :) Коли ж приїжджаю в Київ з друзями/знайомими, то йдемо в "дрова", бо там можна взяти ще й хортицю. :) Таке буває 1-3 рази в рік. А якщо МД відкриється в Луцьку, то заходитиму туди аж 5 разів в рік. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А китайці давно придумали кару: щодня людину годували м'ясом. Не сирим, замітьте, а приготованим. Смаженим.

Так от людина довго таку кару не витримувала, помирала від завороту кишок. Теж дуже страшно.

вареним а не смаженим, помирали корчившись в страшних муках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде жити доки вся волинь його не відвідає.

ну я ж кажу-3 роки

просто треба дозволити "приносити і розпивати" або найкрайняк своє продавати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мак рахується студенською забігайлівкою для розпиття алкоголю.

Варіант закусити виходить майже найдешевший.

А алкоголь спокійно доливається в закритий стакан з колою (фантою, спрайтом, для екстрималів - з чаєм). :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...