Перейти до змісту

Пропав пітбуль


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Розумієш, nameless, є дві категорії собак: 1) службові та бойові собаки і 2) дворові та декоративні собаки. Так ось, все, що ти описав про поведінку собак справедливо стосовно другої категорії і тільки частково стосовно першої.

Боятися слід тих собак першої категорії, які отримали якесь виховання та тренування, але не пройшли його повністю. Це означає, що вони мають відпрацьовані на тренуваннях навички нападу чи захисту, але не повністю розуміють, коли їх слід застосовувати. Тобто будь-який рух з боку людини може бути сприйнятий як загроза, і тоді нападу з боку собаки важко уникнути, тому що "недонавчений" собака може навіть не послухатись господаря. І такий собака гірший, ніж той, якого взагалі нічого не вчили. Бо останній мотивуєтсья тільки власними інстинктами, більш-менш зрозумілими для людей. У нас таких собак (які слухаються тільки власних інстинктів) більшість, інакше не втікали б вони від господаря (в пошуках сучки чи ще чогось).

Правильно натренований собака, який повністю пройшов курс собаки-охоронця, навчений ставити власні інстинкти на друге місце. І таких собак дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь
Боятися слід тих собак першої категорії, які отримали якесь виховання та тренування, але не пройшли його повністю.

Собак взагалі не варто боятися. Минулої осені був свідком, як двоє хлопчаків в садочку, озброївшись палками гонили сусідського полукровку (якась помісь пітбуля з дворняжкою, таких багато зараз), а той втікав і скавунчав.

Більше того я думаю цей топік нічим не обгрунтований. Так - собак треба остерігатись, вони можуть вкусити. Але їх треба остерігатись рівно на стільки ж, на скільки варто остерігатись машин, навіть переходячи дорогу на світлофорі чи пішоходному переході, чи скажем карієсу. Так це життя несе в собі смертельно небезпечні загрози. Але не потрібно елементарні речі перетворювати на параною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того я думаю цей топік нічим не обгрунтований. Так - собак треба остерігатись, вони можуть вкусити. Але їх треба остерігатись рівно на стільки ж, на скільки варто остерігатись машин, навіть переходячи дорогу на світлофорі чи пішоходному переході, чи скажем карієсу. Так це життя несе в собі смертельно небезпечні загрози. Але не потрібно елементарні речі перетворювати на параною.

Ось у цьому я з тобою повністю згідний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителі псів. Може, заткнетесь? http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry341280

Взагалі про село - в кожному дворі є собака а то і 2-3, жодна з них не прив"язана і тим більше ніхто не одягає нан них намордників. Масові вбивства людей собаками на селі??? Чули про таке? - Нєа.

Ти не рівняй сільську дворнягу зі спеціально виведеними бійцями-вбивцями, добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителі псів. Може, заткнетесь?

Нет! Нашу любовь не заткнешь! :)

От у нас правильная овчарка - если хозяин беседует с гостем, она его обнюхает, запомнит.. ну, максимум, полает для приличия (типа смотри, хазяин, я хорошая, защищаю тебя).

Как-то заходил kostya, трещали себе на пороге, а овчарка с прогулки пришла, хозяин сзади где-то, так она полаяла пару раз громко и убежала в буду. Выбегает на порог теща и до Кости:

- Не покусала?

Костя(удивленно)

- А шо, могла???

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2nameless

Во-первых - не тебе судить про адекватность людей. Это с твоей стороны откровенное хамство.

Во-вторых - с опасностью, которую несут собаки я встречаюсь в нашем городе намного чаще, чем с любой другой опасностью. Свежий пример - только что подхожу к своему подъезду, а из него выходит бойцовская собака (хз что за порода). Хрен его знает, что у той собаки на уме, но на всякий случай переждал пока она пройдёт мимо меня. Через секунд 30 появляеться мальчик лет 12 с поводком. Это нормально? Про другие случаи я писал выше и это ещё не всё, что я вспомнил. Почему я должен ходить по цивилизованому городу и чего-то опасаться? Почему я должен бояться за ребёнка, когда выпускаю его погулять на площадку перед домом? А если тему поддержали 16 человек, значит она интересна и актуальна. Не хочеш - не читай.

з.ы. На счёт колли в поезде - потешные ты делаеш выводы. Взял на себя вину тётки, которая не надела в транспорте на собаку намордник.

з.ы.ы. А ты никогда не пробывал отбиваться от собаки размером с телёнка, а из средств защиты у тебя только тонкий графитовый спининг? Попробуй, забавные ощущения. Сразу хочеться купить ствол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Не покусала?

Костя(удивленно)

- А шо, могла???

А як не могла - то чого б тещі було питати? Чи костя краще ту собаку знає від тещі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мій ротвелер при мені ще нікого не кусав, якщо людина прийшла зі мною.

А коли я дома, і хтось проходить повз забор він одразу чує і почанає гавкати.

Треба виховувати їх нормально, а не гнати що всі собаки вбивці, 70 % точно залежить від виховання.

Якщо собака домашня і втікла на вулицю, а не гуляє з хазяїном, вона кидатися не буде на відсотків 90%, одразу видно що вона загубилася. Я бачив тільки дворняг які кидаються на тебе. Є якісь неврівноважені але їх відсоток дійсно дуже малий.

Мій на чернишевського пару раз втікав, коли гнався за котами, зараз вже відучив, але після погоні в 2-3 хвилини, зразу прибігав назад, і ніколи я його не шукав. Крім того що я з ним на повідку гуляю, є місця де я його випускаю, там крім барані і всяких кіз нікого немає, не переживайте ви там не гуляєте, там ще тільки на конях бувають катаються. Але я на 100 % впевнений що якщо він когось побачить і хоче кинутися то по команді він стає і не рипається, перевірено не раз . ( на козах і баранах) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя знает! Эта собака на него каждое утро лает, когда он машину из гаража забирает, правда из вольера.

snight +1, у нас Инда тоже на сапалаевке гуляет, без намордника и поводка, но ей в голову не прийдет даже нагавкать на кого-то, это не ее территория.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя знает! Эта собака на него каждое утро лает, когда он машину из гаража забирает, правда из вольера.

Якщо "каждое утро" - то не плутай "собака лает" і "гречно вітається" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненене, она лает, да так, шо кажется щас вольер разломает к чертям и загрызет! :) Работа у нее такая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦКУ:

Стаття 1187. Відшкодування шкоди, завданої джерелом

підвищеної небезпеки

1. Джерелом підвищеної небезпеки є діяльність, пов'язана з використанням, зберіганням або утриманням транспортних засобів, механізмів та обладнання, використанням, зберіганням хімічних, радіоактивних, вибухо- і вогненебезпечних та інших речовин, утриманням диких звірів, службових собак та собак бійцівських порід тощо, що створює підвищену небезпеку для особи, яка цю діяльність здійснює, та інших осіб.

2. Шкода, завдана джерелом підвищеної небезпеки, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі (право власності, інше речове право, договір підряду, оренди тощо) володіє транспортним засобом, механізмом, іншим об'єктом, використання, зберігання або утримання якого створює підвищену небезпеку.

5. Особа, яка здійснює діяльність, що є джерелом підвищеної небезпеки, відповідає за завдану шкоду, якщо вона не доведе, що шкоди було завдано внаслідок непереборної сили або умислу потерпілого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не рівняй сільську дворнягу зі спеціально виведеними бійцями-вбивцями, добре?

Щось від мене вислизнув зміст цього посту.

не тебе судить про адекватность людей. Это с твоей стороны откровенное хамство.

Хамство називати людей адекватними? В чому хамство?

2yurgen По перше добрий день. Якщо вже ми перейшли на "ти"

Свежий пример - только что подхожу к своему подъезду, а из него выходит бойцовская собака (хз что за порода)

Якщо ти навіть не знаєш якої породи собака, то з чого робиш висновок, що вона бійцівська? На ній табличка висіла?

Хрен его знает, что у той собаки на уме, но на всякий случай переждал пока она пройдёт мимо меня. Через секунд 30 появляеться мальчик лет 12 с поводком. Это нормально?

Так - це нормально. Гуляти з собаками на поводку - це нормально.

Почему я должен ходить по цивилизованому городу и чего-то опасаться?

Не остерігатись, а бути обережним і уважним. Якщо наступити на граблі - вони вдарять по лобі, якщо засунути цвях в розетку - трісне током, якщо потягнути собаку за хвіст - вона може вкусити (може, але це не значить, що вкусить). Наді мною живуть сусіди, тримають вівчарку, добрі, привітні люди, я деколи заходжу в під"їзд і там стоїть жіночка з цією вівчаркою. Звичайно вівчарка насторожується. Але жіночка каже, що все в порядку - собака адекватна і не вкусить, а коли приходить ліфт, просить їхати разом і каже, що собака не зачепить. Так, я знаю, що вона не зачепить, а якщо зачепить, то можна буде пред"явити притензії хазяйці. Але я вічливо відмовляюсь і прошу спустити мені ліф. Тітонька їде до себе до дому із собакою і спускає мені ліфт. Я заходжу в нього і спокійно їду до дому. ІМХО так потрібно поступати цивілізованим людям.

Почему я должен бояться за ребёнка, когда выпускаю его погулять на площадку перед домом?

Боятись чи не боятись - це особисте питання кожного. Є маса факторів, крім собак, які як мінімум негативно впливають на здоров"я людини. Собаки, лінії під напругою, каналізаційні люки без кришок, протяги в кінці кінців. Всього цього треба остерігатись, але це не варто перетворювати в предмет параної.

Взял на себя вину тётки, которая не надела в транспорте на собаку намордник.

Якби я не ліз до собаки - нічого такого не трапилось би. Хоча так - вина тітоньки в цьому теж присутня.

А ты никогда не пробывал отбиваться от собаки размером с телёнка, а из средств защиты у тебя только тонкий графитовый спининг? Попробуй, забавные ощущения. Сразу хочеться купить ствол

Цієї зими годині в 10 вечора йшов до дому. На плечі висіла сумка з ноутбуком. Почув шелест в кущах - обернувся. Звідти вібігає якесь бультер"єроподобне щеня. Зняв нотік з плеча, замахнувся ним і пішов на собаку, собака залізла назад в кущі. Виникло бажання поспілкуватися з хазяїном. Але це 1 раз за 23 рочки мого не довгого життя. Тим не менше це не викликало в мене шизи і лютої ненависті до всіх собак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене цуко харять бджоли. літають без намордників, кусають! хто їх розводить?! виходжу з підїзду з дитиною, дивлюсь літає біля майданчика дитячого (до речі форменне неподобство!) - ну звідки я знаю що в неї на умі??? очі то он які не добрі. спорю що це спеціально виведені бійцівські бджоли-убивці!

і кстаті ,любителі меду, може заткнетесь? ср@ть мені що він вам добрий, я хочу щоб в цивілізованому місті не було загрози моїм дітям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене цуко харять бджоли.

Борг, тема про собак. Створи собі нову - про бджіл. Бажано тут: www.president.gov.ua , там тобі детально пояснять їх користь. А заодно і статистику загризених бджолами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу видно людей, котрі тримали/тримають собак.

Добре видно? Ти думаєш, в мене собаки не було? Був, шпіц. Три роки прожив (попав під машину, як на дівчат ходив), за все життя тільки один раз людину вкусив - підкрався ззаду до дівчинки, яка його за хвоста хапала, став на задні лапи, і легенько (навіть без крові) тяпнув за руку.

Але в той же час, коли в дворі пішла мода на собак - люди позаводили собі різеншнауцера, вівчарку, сенбернара. Сенбернар погнався за котом, а хазяйка намотала повідок на руку, і по асфальту пару метрів за сенбернаром їхала, поки в кущі не вдарилася. Вівчарка погризла руку главі сімейства - так, що перебинтована по лікоть рука кілька тижнів була. Різеншнауцеру не повезло з сином хазяїна, який міг засунути в розетку конденсатора - а потім розрядити конденсатор, перепрошую, об яйця бідолашного пса (бо там, де шкіра була вкрита волоссям - конденсатор не діставав електродами...). І був бідний різен іпанутий на всю голову - його втримати міг тільки хазяїн, але не його дружина чи син.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, в мене собаки були все життя.

difoto, а хто сказав, що винні собаки? Винні люди, але проблема від цього не зникає. Чому собаки бігають без намордників/поводків? Чому я, проходячи повз гуляючого біля хазяїна ротвейлера повинен вірити в те, що собака неагресивна, надресерована і слухається господаря? До того ж звідки я знаю, що в голові в самого господаря?

В мене є травматичний пістолет. І до нього існує сила-силенна різних вимог по зберіганню і застосуванню. І це при тому, що ненароком загублений (читай: випущений на волю) пістолет сам по собі нікого не застрелить. Собака ж -- це також своєрідна травматична зброя, яку можна використовувати і для самозахисту, і для нападу. До того ж собака, яка сама по собі бігає, може і покалічити, і вбити. Чому за їх неналежне "зберігання" ніхто не несе відповідальності? Чому не створений реєстр потенційно небезпечних для людини собак, чому не дається дозвіл на їх утримання/виховання точно так само як на зброю? Чому у власників собак РЕГУЛЯРНО не перевіряють паспорт на собаку і ветеринарну довідку, що ця собака здорова? Для того щоб отримати дозвіл на пістолет потрібна довідка від психіатра і нарколога, а також рапорт з характеристикою по місцю проживання від дільничого міліціонера. Чому таких довідок не вимагають від власників потенційно небезпечних порід собак? Чи якийсь псих/нарк/гопнік не може надресирувати собаку на вбивство і використовувати її як зброю? Чому мисливську зброю можна транспортувати тільки розряджену, з запобіжником на курку і в чохлі, в той час як пітбулі бігають по вулиці без поводків і намордників, а іноді і без хазяїв (випадків, коли собаку випускають з під'зду погуляти -- маса)? При тому що рушниця сама не вистрілить, а собака вкусити може. Собака, абсолютно неагресивна вдома в присутності хазяїна, може бути абсолютно неконтрольованою, коли потрапляє в "чуже" середовище. Хто знає, що саме може зненацька роздратувати собаку? Різкий рух дитини, гучний крик чи сміх, біг, ненароком влучивший в собаку м'яч, дитина на велосипеді? Як можна випускати собаку гуляти з дитиною? ЩО дитина зможе зробити, коли собака вирішить на когось напасти?

Собаки не винуваті, так само як не винуваті і рушниці, з яких вбивають людей, автомобілі, якими їх давлять і т.д. Але це не знімає відповідальності з їх власників. Чи по-твоєму 15 діб арешту за смерть 8-річної дівчинки це достойний вирок? Я вважаю що за таке потрібно судити як мінімум по статті "вбивство по необережності", а собака без наморника/поводка повинна розцінюватись як "неналежне зберігання зброї". На сьогоднішній день ти можеш нацькувати на когось собаку, собака його вб'є, а ти потім скажеш "собака втік, я нічого не знаю, я його не цькував" і відсидиш за це 15 діб. Як в анекдоті -- "з пістолета з глушником -- це не вбивство"?

Я нічого не маю проти собак, але в їх утриманні і вихованні повинні дотримуватись суворі правила (в першу чергу це стосується потенційно небезпечних порід, я не кажу про всяких шавок по 20 см в холці).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот Plum в своей тираде и сказал главную мысль данного топмка.

Тему считаю закрытой. Идиотам не понять, а остальные суть уловили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в новинах сказали, що від укусів домашніх собак люди звертаються частіше, а ніж від укісів дворовими собаками. Як вам така статитстика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в новинах сказали, що від укусів домашніх собак люди звертаються частіше, а ніж від укісів дворовими собаками. Як вам така статитстика?

Дворові, вуличні собаки бояться людини. Одні - тікають, інші - на животі повзуть, лащаться, аби людині не спало на думку копнути того пса. Задача вуличного пса - вижити, навіщо йому лишній ворог? А домашні собаки - вони з людьми більш "корєшаться", їм більше дозволено. От так і виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ви знаєте, на велосипедистів кидаються як дворові шавки різного калібру (деколи біжать зі швидкістю 30 км за годину за тобою щоби тяпнуть) так і породисті звірюги які ситі і треновані по самі вуха.

Так от які шанси у велосипеиста відбитись від роздратованого тренованого звіра?

Шавки боягузливі, але налітають зграйками. Дресировані ж звірюги ніфіга не бяться, відчувають у собі силу порвати те чудо на колесах. :)

Так що візьму травматика, і буду стріляти по тих зубастих тварюках при першому кривому ГАФ в мою сторону.

А якщо треба то і по хазяїнові, в виховних цілях.

Ясна б%я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в новинах сказали, що від укусів домашніх собак люди звертаються частіше, а ніж від укісів дворовими собаками. Як вам така статитстика?

Дворові, вуличні собаки бояться людини. Одні - тікають, інші - на животі повзуть, лащаться, аби людині не спало на думку копнути того пса. Задача вуличного пса - вижити, навіщо йому лишній ворог? А домашні собаки - вони з людьми більш "корєшаться", їм більше дозволено. От так і виходить.

Виходить що люди до дворових собак відносяться більш лояльніше аніж домашні улюбленці (бійцівський та охоронних порід) до людини. І чому це їм більщ дозволено??? Тому що хазяїн не усвідомлює тієї загрози яку таїть в собі та собака, випущена погуляти бех намордника??? Шкода що зняли заборону, яка діяла при Совєтах, ввозити собак таких порід в міста.

Р.С. Якщо хоч одна людина щось зрозуміла, на рахунок утримання та виховання собак (любих порід) в домашніх умовах, то Юлямпочці можна поставити +500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.С. Якщо хоч одна людина щось зрозуміла, на рахунок утримання та виховання собак (любих порід) в домашніх умовах, то Юлямпочці можна поставити +500

ніхто нічого не розуміє. тіко ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...