Перейти до змісту

Пропав пітбуль


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Я за те, щоб прибивати собак без намордника і повідка на місці. Причому не важливо чи це собака дворова, чи вона йде з хазяїном. Розмір не має значення. Коли на маленьку дитину починає гавкати маленька собака (а є такі падлюки, вони дорослих бояться і тільки на маленьких гавкають), дитині однаково до розміру, в неї шок.

А ще гавно за своїми собаками теж треба прибирати. Не прибрав - тиждень громадських робіт - парк прибирати, двори...

Взагалі в нас є закони, але, на жаль, вони мало кого цікавлять. Але це вже зовсім інша тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь
Р.С. Якщо хоч одна людина щось зрозуміла, на рахунок утримання та виховання собак (любих порід) в домашніх умовах, то Юлямпочці можна поставити +500

ніхто нічого не розуміє. тіко ти...

Це як називається, викакався? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Японцев хорошо дело с собачками организовано: бездомная - газенваген; без хозяина - сутки в питомнике, обратились - штраф и отдача, не обратились газенваген; без намордника - штраф, гадит в неположеном месте - штраф. Вот это я понимаю решение вопроса. А все почему, потому что кошки не сбиваются в стаи и не нападают на прохожих.

И еще, если собачку взял домой, будь любезен следить за ней и нести ответственность за ее/свой долбо**м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.С. Якщо хоч одна людина щось зрозуміла, на рахунок утримання та виховання собак (любих порід) в домашніх умовах, то Юлямпочці можна поставити +500

ніхто нічого не розуміє. тіко ти...

Це як називається, викакався? :D

хм, якщо в тебе саме такий спосіб позбавлятись від результатів життєдіяльності, то певно так. хоча сам особисто, як і більшість інших, роблю це по другому :P спробуй також!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді .. бувають випадки, коли пси втікають (в мене 2 кокери, які навіть якщо захочуть то шкоди не нароблять нікому)

але в той же час, собачкі породисті, доглянуті, з ошийниками, на яких висять кулони з інфо (телефон адреса) якшо шо ...

але часом втікають і без кулонів ... (хтось погано зачинив вхідні двері в квартиру (зазвичай це робить старенька бабуся яка приходить в гості)

+ наприклад в мене пси "бояться" підходити до сторонніх людей, брати в них якусь їжу (без дозволу хазяїна) і тд ... (просто попросив друзів, коли собачки були маленькі, вони їх легенько лякали і тд! але в мене ж то кокєри .. а пітбуля спробуй злякай ... тут ше хто кого)

З.І.

просто багато хто заводячи пса, не розуміє яку відповідальність бере на себе .... а собака, це не просто тварина.... це друг, і цю дружбу вона повинна відчувати .... тоді й проблем з нею не буде, і вона буде слухатись .. і всьо такоє ...

в мене все моє свідоме життя були пси дома ... завжди кокєри (батя мисливець ну і я потроху починаю)!

З.З.І.

чесно кажучи, якби мій пес покусав людину, або ше гірше дитину... я б поперше слізно просив вибачення в "потерпілого", а подруге я б застрелив пса, як би прикро це не звучало ...

бо якшо погриз один раз, то погризе когось і другий .... факт ..

+ володарів "бійцівських" та не тільки собак, треба притягувати до адмін. або кримінальної відповідальності, в таких випадках ... вони мають усвідомлювати і відповідати за свої дії, і дії їхнього пса ... я рахую шо це правильно...

і я вам хочу сказати, шо "поголів*я пітбулів і їм подібних псів, дуже різко зменшиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, якби мій пес покусав людину, або ше гірше дитину... я б поперше слізно просив вибачення в "потерпілого", а подруге я б застрелив пса, як би прикро це не звучало ...

отакот зразу? без разбора пальотав? бабах і все? тоді тобі категорично протипоказано тримати собак. і котів. і певно рибок теж... канарєйку? теж ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, якби мій пес покусав людину, або ше гірше дитину... я б поперше слізно просив вибачення в "потерпілого", а подруге я б застрелив пса, як би прикро це не звучало ...

отакот зразу? без разбора пальотав? бабах і все? тоді тобі категорично протипоказано тримати собак. і котів. і певно рибок теж... канарєйку? теж ні

Наш домашній собака "напав" на півторарічну доньку ( скоріше за все вона вхопила його за болюче місце). "Напав" - трошки заголосно сказано, просто повалив і тримав. Шок в дитини, звичайно, був, дуже злякалась. Була думка пристрелити, але все ж не реалізували задум. Але з тих пір жодного ( тьху тьху) протягом 4 років критичного випадку не було. Сама обходжу собак десятою дорогою, особливо "небезпечних" порід, навіть не дивлячись в намордниках, на повідках чи без. Ніколи не знаєш , що в них на умі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, шо я вам скажу. Я маю здоровенну псіну, я це вже казала, бастарда виставочної вівчарки і ротвеллера. Мілєйше сущєство, чєсно... З зубами по сантиметтрику кожен і важить вона так, кілограмчиків за 50. Коняка, карочє. Раз на радостях маму з ніг збила, не запихавшись, а якби то було не на радостях... Тоість, якби то була не мама... До речі, такі да, якщо хтось колись зі мною прийшов, був обнюханий і ознайомлений, то його будуть зустрічати радісно, ну, хіба з ніг зіб.ють. Кстаті, уявіть ставлення до цієї жизнєрадосної псюхи моїх дітей, вони її бояться, шо чорт ладана. Того шо вона вже як зловить, то не випустить, хай і на радостях.

А колись ми з нею погуляти вирішили ... Прийшлося бігом іти до хати, бо радісна і лагідна домашня вівчарочка перетворилася на агресивного, бризкаючого слиною, гарчачого пса, який кидався на все, що рухалося в нашу сторону (а я всьо думала, що в наш двір перестали забігати сусідські собаки). Їй пофіг, на кого нападати, - чужий, значить чужий. Якби вона втікла, я сумніваюсь, що хтось зміг би її зловити і віддати господарям.

Живе, до речі, в вольєрі, гуляє в жорсткому нашийнику, так шо нинада мені, Борг, Осінь і решта поборників розказувати про мілєйші домашні сущєства.

В мене все життя були собаки: дворняги, пекінеси, коллі, вівчарка, боксер (теж мілєйша звірюга, ви не читали в першому пості, суку тічну загриз, не запихавшись), оце зараз Ляля. Я люблю собак, дуже люблю. Але вважаю, що люди мають нести за них відповідальність. Як би ми не любили собак, собака - тварина, а ми, тіпо, вінець творіння. І якщо собака небезпечна, то винна в цьому людина, однозначно. Так шо небезпеку від собак я, Борг, прирівнюю до небезпеки від двоногих.

Так собаки втікають, але не треба плутати кокера, який втік, і пітбуля, правда?

Я, звичайно, згодна, що якщо не боятися собаки, воан відчуватиме, хто тут влада і не нападатиме, колись мені так біля смітників довелося відбивати сестру від свори собак. Ми ше малі були, але палка, голосний крик і наступ зробили свою справу. Сумніваюсь, що якби там був дресирований пітбуль, справа пішла так само, хоча...

Карочє, пост був про то, шо за своїми улюбленцями слідкувати треба. Нє, ну я можу згадати, звичайно, шо від мене теж два папуги втікло, але ж то папуги, а не пітбулі :).

Кстаті, срач ви тут розвели, поки мене не було... М-дя. Осінь, я так і не зрозуміла, шо ти хотіла сказати? Довести свою життєву позицію, що замість "поговорити" - зразу "стріляй"? Ну, так а на х... тоді форум? в нього ж тіпо призначення таке: обговорення (по-ть, тоість). Нє, ну ладно, стояли б ми всі з рушницями на вулиці і лялякали, а ти б підішла і сказала: ідіть, замість нити, воюйте, а так... Ні панімаю. Так ти в політику зазирни і порекомендуй зразу пару танків скомуніздити і на верховну раду, ага, замість пустих балачок.

Борг, і я продовжую думати, що те, що від туберкульозу гине більше людей, ніж від укусів собак, не означає, шо другий фактор можна похєрити.

ЗІ. Я не пам.ятаю якоїсь особливої загрози від собак в свою сторону, я тільки пам.ятаю "домашню подушку" МАшку, пекінеску, в якої були щенята. Мені тоді було шось сім чи вісім років, я ж тіпо і своя, полізла в її кошика до щенятка, так Машка мене покусала. Сильно і з агресією, їй було пофіг до того, хто я і шо я. Було страшенно прикро. Стало ясно, що як би ти не любив собаку, довіряти їй не можна, бо різні ситуації бувають. Воть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. В мене, скільки я себе пам.ятаю є собаки, коти, птічки (папужки всякі), гризуни (хом.яки, миші). Так шо, хто шо з себе преставляє, знаю не з чужих слів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивують люди, які або не тримали собак, або тримали і не займались ними, називають себе спеціалістами у цій області.

Будь-яка людина, що має хоч мінімальний досвід, знає, що така порода собак як пітбуль, виведена для боїв. На протязі століть агресивність до людини видалялась на генетичному рівні саме через цю причину. Призначення породи битися з подібними собі є небезпечним для тварин (саме через це решта собачників обходять їх стороною). Але не для ЛЮДИНИ. Якщо пітбуль проявляв хоч найменшу агресію до людини його відстрілювали як брак. За правилами проведення матчів перед двобоєм собак миють, причому секундант хендлера миє собаку суперника. Суддя зважує собак, беручи їх на руки. Шерсть собак перед матчем спеціальна людина пробує на смак, проводячи по ній язиком, з метою виявлення отруйних речовин. Де гарантія, що агресивна собака, при всіх цих діях сторонніх людей, не вчепиться в них? Яку ще породу можна розняти під час двобою голими руками?

Для нападу на людей виведені службові та сторожеві породи собак. У будь-якому випадку, щоб загроза була реальною, песиків ще потрібно «навчити» кусатись. Більшість собак від природи робити це так, щоб спричинити значну шкоду, не вміє. Як правило, таких собак заводять досвідчені собаководи, кінологи. Новичкам їх не рядять і частенько навіть не продають. Але бувають і винятки, і «велике бажання» завести саме таку породу собаки. Щасливий господар забуває, що собаці потрібне виховання і соціалізація. Тупо саджає її на цеп, у вольєр і т. ін., а потім, при спробі вийти з нею на вулицю, дивується, що вона агресивна, кидається, не слухається. Доречі, таким найчастіше грішать власники маленьких порід (власникам великих порід в якийсь момент часу набридає «літати» за своїм вихованцем по кущам і вони підшукують кінолога). Собачка маленька, нічого страшного, як і вкусить. А між тим саме кокер-спаніелі займають лідируючу позицію у світі по покусах господарів. Чому про це всі мовчать?

Як колишня власниця собаки породи московська сторожева, можу сказати: навчати і соціалізувати собаку будь-якої породи потрібно змалку. Тоді не виникне жодних проблем. Моєму «телятку» вагою в 50-60 кг навіть на думку не могло спасти десь рикнути без мого 40-ка кілограмового дозволу, не кажучи вже про те, щоб показати зуби.

Агресивні собаки в тих, хто не вміє їх виховувати і АБСОЛЮТНО не знає призначення породи. Не маючи бажання займатись з собакою, заведіть собі кактус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, це треба розказати тому пітбулю і, Очевидно, його господарю, які бігають в шкільному дендрарії біля мого будинку. Статистику дивився? З усіх пітбулів (так званих, бійцівських собак), тільки в районі 10 процентів попадають до спеціальних тренерів і вчаться. Чогось мені здається, що пропав не вчений собака. От таке. І не треба розказувати про людей, які не займалися собаками. Я знаю ціни на вчителів. Ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І багато той пес людей покусав вже?

Цікаво, звідки з’явилась подібна статистика? Цифри перевірялись особисто?

P.S. Доречі, ціни на «Бентлі» я також знаю... а стать людини, з якою спілкуєшся, зазвичай можна подивитись у профілі користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cotja статистику майже щодня в новинах показують, про напади собак бійцівських пород на людей/дітей. Треба часом і від екрану монітору відходити і новинами цікавитися. На днях показували жертву ще одну - без обличчя- ЗОВСІМ - склалося враження - що всі м'язи до кісток просто обглодано..

Хочеш статистики:? Тримай

Головний державний санітарний лікар міста Києва Ірина Козлова надала "Товаришу" офіційну статистику потерпілих від укусів собак в столиці. З неї випливає, що за 2007 рік до лікувально-профілактичних закладів Києва за медичною допомогою з приводу укусів собаками звернулися 4209 осіб. За січень 2008 року - 299 осіб.

Від укусів безпритульними собаками минулого року постраждали 1803 людини, в січні 2008-го - 148 осіб. В 2007 році в 2406-ти випадках укуси і обслинення були зафіксовані від домашніх собак. На січень 2008 така статистика становила 151 випадок. Протягом року спостерігається нерівномірний розподіл звернень людей по антирабічну допомогу, 63% припадає на другий і третій квартали - травень-жовтень.

©

Вчорашня Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки з числа постраждалих покусали невиховані собаки породи пітбуль (покус відбувся з вини собаки)? Прошу навести відсоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що ви всі такі розумні і вчені. А скільки людей так досконало знає про поведінку собак? Більшість людей зовсім по-іншому ставляться до чужих собак. Чому люди, які собак не люблять і бояться, повинні втискатись в стіни, завмирати або впадати в істерику, коли біля них пробігає чи підбігає обнюхати неприв'язаний собака без намордника? В той час як хазяїн йде за 15-20 метрів від нього і спокійно каже "Не бійтесь, він не кусається". Чому я повинен вірити, що собака не агресивний? Тому що якомусь любителю собак хочеться, щоб його питомець "відпочив від чотирьох стін"? Що важливіше -- комфорт собаки, чи комфорт оточуючих людей?

Хочеш, щоб твоя собака вільно бігала -- купи гектар поля, обгороди його триметровим забором -- і хоч сотню собак там заведи.

Кажуть, акули, змії, тигри і інші тварини теж не є небезпечними, якщо з ними правильно поводитись. Але вони, чомусь, не є жаданими гостями в суспільстві людей.

Якщо водій збиває перехожого не на пішоходному переході -- водій всерівно винуватий, і в випадку смерті пішохода йому загрожує тюрма. Бо не передбачив ситуацію, не був достатньо обережний. Якщо ж втікає собака і вбиває перехожого, то хазяїн не несе практично ніякої відповідальності (невеликий штраф і 15 діб ув'язнення -- дрібничка в порівнянні з життям людини).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придурків вистачає всюди. От тільки не потрібно відразу ставити клеймо на невідомій Вам породі і вважати її втіленням зла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Cotja А тут конкретную породу не обговаривают, если вы не заметили. Мелькали и ротвеллеры, и овчарки, и колли.

Если мне нравится БМВ, я все равно не буду яро отстаивать, что "машина хороша - это хозяин придурок". Так что уроки про прелестных питбулей и иже с ними можете читать своим детишкам, а здесь все останутся при мнении, что собака, как и автомобиль(даже Феррари и Астон Мартин!) - это источник повышенной опасности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пані кінолог та спеціаліст у розведенні собак та виведені порід?

То просвітіть нас нетямущих та темних. Що то за порода "Бультер'єр" "Пітбуль" і які породи називаються бійцівськими.

Я ярий ненависник собак! Не дай Бог попадеться мені в руки рушниця а поруч собака (яка когось скривдить), буде купа собачого м'яса. І потім я над тим м'ясом ще хвилин 15 знущатися буду. Це пані усвідомлює? І якщо ж поруч виявиться власник м'яса, то йому удар прикладом рушниці в область круглого предмету під назвою голова - забезпечено! Це пані теж повинна усвідомити.

Хочете статистики- прапор у руки і в управління статистики, там нададуть саму правильну інформацію.

Або ж користуйся Гугльом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо ж поруч виявиться власник м'яса, то йому удар прикладом рушниці в область круглого предмету під назвою голова - забезпечено! Це пані теж повинна усвідомити.

вот это нужно в первую очередь делать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот это нужно в первую очередь делать

Як відповів би Shkoder анекдотом "Вот и сейсас ти убил не ту суку!".. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ярий ненависник собак! Не дай Бог попадеться мені в руки рушниця а поруч собака (яка когось скривдить), буде купа собачого м'яса. І потім я над тим м'ясом ще хвилин 15 знущатися буду. Це пані усвідомлює? І якщо ж поруч виявиться власник м'яса, то йому удар прикладом рушниці в область круглого предмету під назвою голова - забезпечено! Це пані теж повинна усвідомити.

:ok:

В мене враження, що якщо мені дати рушницю, а поруч буде собака без повідка-намордника, яка навіть нікого не скривдить, то буде купа м'яса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то если я случайно неудержу в руках бутылочку пива и она, падая со фторого этажа, упадёт комуто на голову...

на кого следует обижатся на бутылку или на того кто не удержал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То просвітіть нас нетямущих та темних. Що то за порода "Бультер'єр" "Пітбуль" і які породи називаються бійцівськими.
Я не кінолог. Але про породи і поведінку тварин знаю побільше тебе. Якшо цікаво, читай тут про любу породу, а тоді подискутуємо.
Я ярий ненависник собак! Не дай Бог попадеться мені в руки рушниця а поруч собака (яка когось скривдить), буде купа собачого м'яса. І потім я над тим м'ясом ще хвилин 15 знущатися буду. Це пані усвідомлює? І якщо ж поруч виявиться власник м'яса, то йому удар прикладом рушниці в область круглого предмету під назвою голова - забезпечено! Це пані теж повинна усвідомити.
А я люблю тварин і це не заважає мені засуджувати тих господарів, які виховують в свох собаках агресію по відношенню до людини. По цій цитаті можу сказати, що ти більш небезпечний для суспільства, як та тварина, над якою ти збираєшся знущатися. На таких як ти, треба намордника вдягати.
Хочете статистики- прапор у руки і в управління статистики, там нададуть саму правильну інформацію.

Або ж користуйся Гугльом

А ти не гугляй, конкретні цифри для України наведи. Це ститистика в Берліні 9 років тому, до речі, зверни увагу хто на 1-ому місці. Я не захищаю собак, які кидаються на людей (ще раз читай пост №60). Я хочу сказати те, що пітбулів безпідставно зробили монстрами №1, хоча є породи за них небезпечніші. В агресивності тварини, насамперед, винуватий хазяїн, з нього треба питати.
А тут конкретную породу не обговаривают, если вы не заметили. Мелькали и ротвеллеры, и овчарки, и колли.

Если мне нравится БМВ, я все равно не буду яро отстаивать, что "машина хороша - это хозяин придурок". Так что уроки про прелестных питбулей и иже с ними можете читать своим детишкам, а здесь все останутся при мнении, что собака, как и автомобиль(даже Феррари и Астон Мартин!) - это источник повышенной опасности.

В наш час платної освіти я не збираюся нікого нічому вчити. Давайте називати речі своїми іменами (підтвердженням того є статистика Берліну). І з німецької вівчарки можна зробити монстра, хоча від природи вона дуже добре ладить з дітьми. От чого ж тільки ніхто не кричить: "БМВ (Феррари и Астон Мартин) виїхав на дорогу! Він з'їсть мій моск розчавить мене прям зараз!"
Більшість людей зовсім по-іншому ставляться до чужих собак. Чому люди, які собак не люблять і бояться, повинні втискатись в стіни, завмирати або впадати в істерику, коли біля них пробігає чи підбігає обнюхати неприв'язаний собака без намордника?
якщо водій збиває перехожого не на пішоходному переході -- водій всерівно винуватий, і в випадку смерті пішохода йому загрожує тюрма. Бо не передбачив ситуацію, не був достатньо обережний. Якщо ж втікає собака і вбиває перехожого, то хазяїн не несе практично ніякої відповідальності (невеликий штраф і 15 діб ув'язнення -- дрібничка в порівнянні з життям людини).
Цілком підтримую. Собакам треба виховання, а якщо не тямиш, то найми кінолога або взагалі нікого не заводь.

Я проти того, щоб до тварин відносилися як до іграшок. Перш за все, це - жива істота і величезна відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю тварин і це не заважає мені засуджувати тих господарів, які виховують в свох собаках агресію по відношенню до людини. По цій цитаті можу сказати, що ти більш небезпечний для суспільства, як та тварина, над якою ти збираєшся знущатися. На таких як ти, треба намордника вдягати.

Ви, шановна пані, мене абсолютно не знаєте і судити про мене по одній лише цитаті - як мінімум не виховано. І вкрай безглуздо. І де, доречі, я сказав, що не люблю тварин. Обожнюю просто. Але не убивць. Ще не один кіт, як мені відомо, чи хом'ячок не загриз людину насмерть.

А ти не гугляй, конкретні цифри для України наведи. Це ститистика в Берліні 9 років тому, до речі зверни увагу хто на 1-ому місці. Я не захищаю собак, які кидаються на людей (ще раз читай пост №60). Я хочу сказати те, що пітбулів безпідставно зробили мострами №1 хоча є породи за них страшніші. В агресивності тварити насамперед винуватий хазяїн з нього треба питати.

Оперую тим, що є під рукою, додзвонюся в статистику приведу конкретні цифри, зараз не маю часу на таке. Щодо "зверни вагу хто на першому місці", то тепер я скажу, у країнах Європи діє заборона на утримання собак *буль* порід. А на Вівчарок немає. Тому їх там і багато і напади вони скоюють більше. Пост№60: нічого нового не взнав. Виховання воно і в Африці виховання. Є приказка на родна "Собаці - не вір" . Бо ніхто не знає, що в неї на умі. "В агресивності тварити насамперед винуватий хазяїн з нього треба питати" - Вам же сказали - спросу з нього штраф і може 15 діб, якщо не відкупиться.. а життя не повернеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...