Перейти до змісту

Пропав пітбуль


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Там десь в інших розділах тема: пропала собака, пітбуль, неагресивний. Тема про собак вже була, але не можу не почати знову, щоб не флудити в коментах. Я розумію, що це чийсь улюбленець, і дома він не агресивний. В нас колись боксер був... неагресивний, а тічну суку(!!!), яка необережно забігла на територію, порвав в шмаття і ше один раз втік і таксисту штани роздер. Після того по вулиці його водили в наморднику і жорсткому повідку, а територію загородили більше, ніж двометровим забором. А ше, крім того, шо я не вірю в неагресивність бійцівських порід собак, які гуляють собі містом без нашийника, я не вірю, що через два місяці в тому районі не з.явиться з десяток-другий зовсім неагресивних, а шо головне НІЧИЇХ, напівпітбулів. Чесно, я б господарю того собаки надавала по голові, хоч і співчуваю його згубі, а на місці міліції ше б штрафанула добре.

Скоро в тому місті стане страшно ходити. Ну от про шо думають власники??? Дивіться ж за своїми улюбленцями. А то ж потім грошей на притулки нема, а "відстріл" - це не гуманно. Як можна пітбуля випускати самого гуляти без нашийника? Не хочеться про таке думати, але, може, хтось думав, як я (стосовно неагресивності, відсутності намордника і нічиїх нащадків) і прибив вже де?

В нас колись в дворі, де я жила, гуляло багато дітей (над сапалаївкою, біля копанок, там малосімейка є) і от один господар вівчарку вигулювати випускав... просто двері відкривав і йди, гуляй - не агресивна ж! А та собака, як дітей бачила, скаженіла. То довго тривало. Малих просто забирали з двору, поки псінка гуляла, а одного разу вона загнала двох малих (років 6-7) на дерево і не відпускала, так батько одного з них вийшов і прибив пса дрином (от вам і загубився пес), просто на очах дітей, а шо робити? нікого до дерева вона не пускала. Так потім ше до господаря з дрином ходив, аби думав. Таке от.

Звірюка собака і спокійною вона зобов.язана бути тільки своїм, інакше, ЯКИЙ ЖЕ ВОНА ТОДІ ОХОРОНЕЦЬ?! Бережіть тих, за кого відповідаєте, і відповідайте перед тим, біля кого живете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

+1

Повністю підтримую Юлямпочку. Крім небезпеки, яку несуть такі пси для людей, виникає наступна проблема - величезна кількість бродячих собак. Це - некерований потік як агресіі (особливо весною, коли вони підвищено збуджені ;) ), так і зарази. І з однієї сторони боїшся їх, остерігаєшся, а з іншої - глянеш на деяких...і серце розривається.

Моя думка, собаки і коти, які мають господарів, повинні бути стерилізовані. Щоб спонтанне потомство потім не ставало для когось проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стерилізація домашніх псів - не вихід. Як же їм тоді розмножуватись?!

А ось нагляд за вигулом собак необхідно встановлювати жорсткий і карати порушників безпощадно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ше найди того порушника, якшо він пса просто випускає самого погуляти, бо він "неагресивний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО породистих собак, які гуляють без намордника і/або поводка потрібно відстрілювати без попередження. Може тоді господарі їх будуть вигулювати правильно, жаліючи свої потрачені на собаку гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усіх собак, які гуляють без намордника і господаря, прирівнювати до бродячих (незалежно від породи)!

Відстрілювати на людях - це занадто, а усипляти і на мило - можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"-у меня проблема. моя собака гоняеться за мотоциклистами.

- ну и что, моя тоже гоняеться

- но она же не зарывает их у вас в саду"

Шутки шутками, но собаки достали - и бездомные и с хозяевами. 1. Загадили весь двор, где дети играються. 2. Напротив меня в жэке у собак хобби с часу ночи до трёх гавкать так, что спать невозможно. 3. Пошёл на залив на рыбалку, чуть волкодав какой-то не покусал, только спининг в руках спас, думал труба, а хозяин шёл вдоль камышей и даже не обернулся. 4. При мне в парке дворняга погналась за девочкой двух-трёх лет и схватила сзади за капюшон, хороша папа её был рядом - такой пендель засадил этой скотине, что наверное рёбра сломал. Ну тд... Какая, нахрен, после этого гуманность. В газенваген всех бродячих, а за домашними пусть хозяин с пакетиком ходит и дерьмо собирает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Усіх собак, які гуляють без намордника і господаря, прирівнювати до бродячих (незалежно від породи)!

По закону так і є, аби тільки ті закони хтось виконував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запостив в топік про зниклого пітбуля, але вирішив скопіювати і сюди:

2 червня близько 13.30 біля приватного будинку на Червонозоряному проспекті, 75 німецька вівчарка на смерть загризла 8-річну Дарію Лаврову.

Трагедія сталася на очах інших дітей, повідомляє ТСН.

Лікарі "Охматдиту" 4 години рятували життя потерпілої, та нічого вдіяти не змогли.

Як пише "Газета по-київськи", Дарія з сестричкою пішли у гості до сусідського хлопчика Владика - сина господарки вівчарки.

Коли хлопчик відкрив хвіртку, на 8-річну дівчинку вистрибнула вівчарка та вчепилася у горло. Старша сестричка марно намагалася відігнати собаку, а мати знайшла Дарину вже непритомною.

За словами сусідки, швидку викликали кілька разів і приїхала вона 20 хвилин. Тому батьки і сусіди самі доставили дівчинку до найближчої лікарні, а вже звідти її привезли в "Охматдит".

Дитина померла на операційному столі. Лікарі говорили, що пес перегриз аорту.

Собака-вбивця тепер сидить у вольєрі, його господарі не виходять на вулицю. За словами сусідів, пса треба було вже давно приспати, адже це був не перший напад на людину. Ця ж вівчарка рік тому напала на іншу дитину - Сашка Ігдала. Хлопчику наклали 45 швів, три тижні він провів у лікарні.

Сусіди вимагали у господарів собаки приспати його, але ті категорично відмовилися.

Згідно з процесуальним кодексом, правоохоронці вивчатимуть ситуацію протягом 10 діб, а потім будуть вирішувати, порушувати кримінальну справу чи ні.

Однак, якщо міліція не покарає винних, то сусіди обіцяють вчинити самосуд.

За словами начальника прес-служби столичної міліції Володимира Поліщука, будь-який господар має право, щоб його пес бігав у дворі.

"Собаку ніхто не натравляв. Вона не бійцівської породи. Право будь-якого хазяїна, щоб вона бігала по дворі. Зараз проводиться збір інформації. З господаркою поговорити не вдалося. У неї такий шок, що довелося госпіталізувати до психлікарні на Фрунзе. А господаря пса не було в Києві, і зараз, до речі, теж немає", - сказав Поліщук.

Він відзначив, що оскільки собаку ніхто не натравляв, господарям світить або штраф, або 15 діб арешту.

Як відомо, до 1997 року в Київ не можна було ввозити 13 порід собак, яких вважають надто агресивними. Зокрема, американського піт-бультер'єра, грецьку вівчарку, гірську гончу, супердога.

Потім цю заборону скасували, але німецька вівчарка у цей список ніколи не входила.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, а я б відстрілювала людей, котрі можуть відрубати собаці лапу за те, що вона вкрала кусок ковбаси (реальний випадок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усіх собак, які гуляють без намордника і господаря, прирівнювати до бродячих (незалежно від породи)!

По закону так і є, аби тільки ті закони хтось виконував.

а у нас, хе-хе, все законы против тех кто неможет за себя постоять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОстила у попередній темі про пітбуля, що пропав, але запощу й тут. Хоча толку мало буде

Хочете реально щось зробити? Звертайтесь у відповідні органи.

А то тільки ниття, непотрібна статистика і вякання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запостив в топік про зниклого пітбуля, але вирішив скопіювати і сюди:
2 червня близько 13.30 біля приватного будинку на Червонозоряному проспекті, 75 німецька вівчарка на смерть загризла 8-річну Дарію Лаврову....
:(

ні і? так, трагедія. але скільки дітей гине від рук не собак, а інших двоногих - я вже не буду постити, бо зара зразу "фумля! шозанах! дочоготутце!". але випадків буде думаю 1000:1

а саме головне багато двоногих не просто вбивають, вони бажають доставити жертві максимум страждань, вони мордують та катують... а це... це просто жах. жоден звір на таке не здатний... тільки людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, никто не спорит, что в мире огромное количество опасностей, подстерегающих не только детей.

но зачем к вариантам "метеорит упадет" добавлять и собак-убийц?

ведь от такого варианта можно запросто избавиться (хозяйские собаки исключительно в намордниках, бесхозных - в расход)

в Латвии за выгул без намордника - штраф 25 лат

в неположенном месте - 25 лат

без поводка - 25 лат

справление нужды в неположенном месте - 50 лат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки дітей гине від рук не собак, а інших двоногих - я вже не буду постити, бо зара зразу "фумля! шозанах! дочоготутце!"

Правильно, давайте заб'ємо на небезпеку від собак, нехай собі бігають і гризуть наших дітей, а ми в той час будемо слідкувати, щоб до них бодай не підкрались якісь двоногі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОстила у попередній темі про пітбуля, що пропав, але запощу й тут. Хоча толку мало буде

Хочете реально щось зробити? Звертайтесь у відповідні органи.

А то тільки ниття, непотрібна статистика і вякання.

Хоті в би я почути щоб ти вякала коли їдучи з дитиною (6 років) по крайній правій полосі дороги і на вас зі тротуару побігла б собака з гавкотом, будь-яка чи то той пітбуль чи то якась шавка дворова, і дитина з переляку різко вивертає руля відповідно в другу сторно (природня реакція самозбереження я вважаю, а не порушення ПДД і т.п.), тобто на зустрічну. Це щастя що ні ззаду ні по зустрічній ніхто не їхав. Наслідки б могли б бути непередбачувані. Реальний приклад.

Думками та ідеями треба ділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, Forever_Autumn, вас в дитинстві кусали собаки? Ви знаєте що це таке, коли величезна туша шерсті, зубів і агресії несеться на вас з відкритою пащею? Ви хоч уявляєте яку психологічну травму отримує дитина, коли на неї кидається собака? Мого старшого сина колись, граючись, збив з ніг наш пудель. Після того ще довго, кілька років, в дитини була істерика, коли до неї підбігало щось більше за кота. А що казати про дитину, на яку напали не граючись, яку пошматували до костей?

За більш ніж три роки володіння зброєю мені довелось лише раз її застосовувати. Проти собаки, яка кинулась до мене, коли я ввечері повертався з роботи. І жодного разу за цей час не траплялось, щоб мені хотілось чи знадобилось використати зброю проти людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що? Вкакався зі страху? І тепер отакі пости пишеш?

Собаки кусали - хіба по мені не видно, що без прививки від сказу обійшлась?:)

Просто з очевидних речей трагедію роблять слюньтяї і ті, хто звик жити в тепличних умовах. А раніше люди як жили?

Вахь, какіє ми нєжниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тебе цікавить, коли у мене ПМС, то заведи собі на мене окремий календарик.

Срати першим почав ти - в темі про зниклу собаку.

Я- висловила свою думку, що не варто робити трагедії з речей, котрі періодично трапляються. А якщо собаки на вулиці викликають у когось панічний страх - то або до психіатра походити, або власноруч відстрілювати (бажано не в присутності будь-кого крім виконавця), або писати звернення-скарги до відповідних органів, вимагати контролю.

А не базар розводити гнилий.

Тільки от напевно до психіатра піду я, щоб мене подібні женоподобні пости не бісили, і щоб подібний маразм навчитися сприймати пофігістично.

Удачі.

З.І. Шура, другий мінус в репу можна вліпити тільки через 1 добу. Какая досада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з очевидних речей трагедію роблять слюньтяї і ті, хто звик жити в тепличних умовах. А раніше люди як жили?

Вахь, какіє ми нєжниє.

отлично жили. появилась на улице собака которая на людей кидается, взял прирезал или пристрели и всё. ещё и спасибо скажут. а ща, на тебя вылетает собака с лаем и уж явно без намерения поиграть со мной в палочку, ты ей лусь по морде, и сразу, куча идиотов со всех сторон, "как ты мог ударить собаку, это братья наши меньшие."

всех этих защитников животных, надо в саванну, и посмотреть как будут львы защищать их права, когда есть захотят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тенденція, панове.

Як хтось і Вашого ВІП кола може собі дозволити нахамити комусь з маловідомих форумчан - як Ярчик інколи полюбляють чи Шура - то це нормально.

А якщо когось з вашої кагорти присадиш на місце - відразу від собутильників мінуси в репутацію сипляться.

Починаємо відлік :)

А що до собак - так, багато бездомних і агресивних. І не обов*язково слухати всіляких там захисників тварин і т.п. Можна вирішувати це питання по-своєму. Але ВИРІШУВАТИ, а не розводити ля-ля і жалітися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо когось з вашої кагорти присадиш на місце - відразу від собутильників мінуси в репутацію сипляться.

Нахамити людині це значить "присадити на місце" ?? Не знав.

Знаєш, я таки часом шкодую, що не можу забанити тебе на місяць-другий. Бо ти своїми постами лише провокуєш до таких дій.

P.S. хоча, знайшов я спосіб тебе забанити. відлік почався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, шановні, не менші хами, ніж я. Але вам це з рук сходить. Чомусь.

Ви вважаєте, що маєте право нахамити, похерити, образити людину привселюдно, бо вона щось не так у темі запостила. А от коли подібне відбуваєтсья проти якогось із вас- то все! Паніка! Як таке можливо?!

Знайшов спосіб позбавити мене можливості "срати" на форумі? Бань, дарагой! Легше дихати стане. Бо зникне нікому непотрібний фактор )))))

Справді, який з мене толк? Вічно є своя думка, яка НЕ ТАКА, як у більшості (і більшість це харить).

Вічно проти, вічно щось не так.

Будячок серед вас квіточок)))))

Поперли Зіберса - мало вам?

Молодець. Попроси Шурчика або Пламчика і постав собі за геніальну ідею пам*ятник з анальних шариків.

І зроби голосувалку "ПОгнати Осінь нахрін з форуму і Варіанти відповіді: "Так, погнати" / "Ні, нахрін її звідси "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю такі пости з"являються від обмеженості і темноти людської. Людям природньо боятися того, чого вони не розуміють: собак без намордників, отруйних змій в каналізації, крокодилів, павуків-убивць.

Мене декілька разів кусали собаки. Перший раз - коли я був малим. Ми їхали в поїзді, біля нас сиділа якась тьотінька, вона везла коллі. Мені її (коллі) захотілось погладити - погладив, собака оскалилась (це я зараз розумію шо вона оскалилась), я подумав шо їй подобається і вона посміхається - погладив ще раз, вона мене за руку цапнула - кров, крики, всі діла. Сам винен - не треба було лізти, тим більше, що собака досить однозначно про це сама дала зрозуміти.

Другий раз - вселі, коли до сусіда на подвір"я заходив, його тузік мені штани ізкромсал - знову ж таки природня реакція собаки - захист своєї території.

Взагалі про село - в кожному дворі є собака а то і 2-3, жодна з них не прив"язана і тим більше ніхто не одягає нан них намордників. Масові вбивства людей собаками на селі??? Чули про таке? - Нєа.

Взагалі, я можу дати 100% гарантію, що жодна собака сама по собі просто так - без причини на людину не кинеться. А якщо вже собака напала, то на те обовязково є причина, інша справа, що люди обмежені і не взмозі цього зрозуміти.

Коротше дурницями займаєтеся, шавні, b0rg і Іванка - мало не єдині адекватні люди в цьому топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...