Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

або наповнюють пакет нормальними каналами

За нормальні канали треба платити і не мало! :) Вони дають у більшості (у базовому пакеті) ті канали, які є у вільному доступі на супутнику, хто не хоче ставити тарель, той підключає Волю - ринок! :) Хоч так, а хоч так, але встановлення тарелки і тюнера скільки буде коштувати? :) Так що...

Мова про те,що дане наповнення пакету не повинно коштувати 46грн.-максимум 25грн.

В датагруп в пакеті теж 78 каналів.Ціна 39грн. Але в ниж є TV1000 East,TV1000 Action,MGM,Комедия ТВ,Еврокино,Nickelodeon.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

друзі підкажіть звідки компанія воля взяла мій модільний і постійно виясняє чий в мене інтернет і тд

як отшити раз і назавжди(просто кумарять вже)?

я і так хворий лижу а тут вопросікі і вопросікі(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі підкажіть звідки компанія воля взяла мій модільний і постійно виясняє чий в мене інтернет і тд

як отшити раз і назавжди(просто кумарять вже)?

я і так хворий лижу а тут вопросікі і вопросікі(

Є три варіанта,

- змінити свій номер.

- підключити їхній інет, і користуватися ним до кінця життя.

- коли будуть звонити наступні рази, сказати що живеш в якийсь дирі, в якій взагалі нета немає, можливо після декількох дзвінків номер видалять з бази.

З.І. ну і є ще один варіант якщо користуєшся їх кабельним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- підключити їхній інет, і користуватися ним до кінця життя.

Я користуюсь їхнім нетом і телебаченням. Але все одно дзвонять стабільно) Так що не факт, що запропоновані варіанти допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- підключити їхній інет, і користуватися ним до кінця життя.

Я користуюсь їхнім нетом і телебаченням. Але все одно дзвонять стабільно) Так що не факт, що запропоновані варіанти допоможуть.

Заходиш на сторінку статистики і міняєш номер телефону на якийсь лєвий.

Додати номер в ігнор не варіант, оскільки звонять вони з багатьох номерів, та й не у всіх телефонах є така можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі підкажіть звідки компанія воля взяла мій модільний і постійно виясняє чий в мене інтернет і тд

як отшити раз і назавжди(просто кумарять вже)?

я і так хворий лижу а тут вопросікі і вопросікі(

Я особисто послав (саме туди, куди всі подумали). Наразі не телефонують...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі підкажіть звідки компанія воля взяла мій модільний і постійно виясняє чий в мене інтернет і тд

як отшити раз і назавжди(просто кумарять вже)?

я і так хворий лижу а тут вопросікі і вопросікі(

Я особисто послав (саме туди, куди всі подумали). Наразі не телефонують...

коли слідуючий раз зателефонують тре прикинутись психологом і понагружати)

доречі знайомий в таких випадках робить хитрість на незнайомі номери відповідає "майор міліціїї ....."

завжди ступор повірте, я пару раз дзвонив і втикав шо хотів спитати :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в кого пропадає зранку нет і телебачення? в мене на гордіюка бувають такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого пропадає зранку нет і телебачення? в мене на гордіюка бувають такі випадки.

Світло ж рубають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

З 1 січня зросла абонентська плата для аналогового ТВ:

пакет Соціальний - із 20 до 26грн. за місяць

пакет Легкий - із 25 до 30 грн.

пакет Базовий - тепер 46грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 січня зросла абонентська плата для аналогового ТВ:

Та вони охрініли! Вже який раз односторонньо піднімають ціни не питаючи згоди абонентів, яке вони мають право так робити? В мене з ними навіть паперового договору нема. Договір я ще з Аверсом укладав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

односторонньо піднімають ціни не питаючи згоди абонентів

А вас питали піднімати курс бакса чи ні?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 січня зросла абонентська плата для аналогового ТВ:

пакет Соціальний - із 20 до 26грн. за місяць

пакет Легкий - із 25 до 30 грн.

пакет Базовий - тепер 46грн.

Це ціни ще без ПДВ схоже вказані, бо мені за пакет "Легкий" вже пару місяців як просять 30грн, а зараз вже 36 грн виставили рахунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не проблема розірвати договір. Та самостійно підключитись до їхнього тв, абож до сусіда, головне без палєва. Хочу вас запевнити, так їхнє тв дивитися не одна сотня абонентів в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

logo.png

Підключіть кабельне телебачення від "Датагруп" та майте спокій!

82 канали в хорошій якості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 січня зросла абонентська плата для аналогового ТВ:

Та вони охрініли! Вже який раз односторонньо піднімають ціни не питаючи згоди абонентів, яке вони мають право так робити? В мене з ними навіть паперового договору нема. Договір я ще з Аверсом укладав.

Дзвониш до них і кажеш,що хочеш розірвати угоду,бо тебе незадовільняє їхній контент за такі гроші.Вони запропонують знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ВОЛЯ начинает трансляцию первого в Центральной и Восточной Европе музыкального HD канала

16 января 2015 года лидер рынка развлечений компания ВОЛЯ начинает эксклюзивно транслировать украинский телеканал RU Music HD.Это первый в Центральной и Восточной Европе, а также на просторах СНГ музыкальный канал, который зрители могут смотреть в формате высокой четкости.RU Music HD − оригинальная HD версия уже доступного в эфире одноименного популярного украинского телеканала. Впервые он вышел в эфир в марте 2005 года. Название канал получил в честь своего основателя и владельца Рудольфа Кирноса. В аббревиатуре RU также заложен принцип подбора эфирного содержания: R – русскоязычные, U – украиноязычные исполнители популярной музыки.

– Мы сильно рисковали, начиная в 2005 году проект нового музыкального телеканала с абсолютно новым для музыкального телевидения форматом, в котором весь эфир был отдан русско- и украиноязычным исполнителям из стран бывшего СССР. Через 10 лет нашего вещания мы остаемся верны выбранному формату, и даже появились несколько иностранных телеканалов-подражателей. Но зрители всё так же нас любят и смотрят, а мы, в свою очередь, хотим подарить им возможность смотреть любимый музыкальный канал в идеальном качестве, Full HD 1920x1080. Сейчас, в тяжелейший для всего украинского бизнеса период, мы снова идём на риск, открывая первый в Центральной и Восточной Европе музыкальный телеканал в стандарте высокой чёткости. Мы были первыми в этой нише телевизионного вещания − первыми и лучшими останемся, - сказал Рудольф Кирнос, владелец телеканала RU Music.

В эфире RU Music представлены популярные композиции, актуальные новости мирового шоу-бизнеса, премьеры видеоклипов, хит-парады песен, а также развлекательные программы и шоу. Много внимания телеканал уделяет молодым украинским исполнителям.

– HD уже давно стал общепризнанным стандартом качества среди мировых лидеров сферы развлечений, в частности, в области платного телевидения. Аудитория потребителей этого формата постоянно растет и в Украине, при этом зритель становится более требовательным к качеству телевизионной картинки и звука. Такой тренд стимулирует нашу компанию постоянно двигаться вперед, инвестировать в развитие HD как с точки зрения технологий, так и с точки зрения контента. Мы всегда готовы поддержать тех наших партнеров, которые также инвестируют в будущее. ВОЛЯ, как лидер рынка развлечений, всегда первой предлагает зрителю новинки и инновационные технологии. И мы рады, что благодаря сотрудничеству с RU Music у нас появилась возможность снова подтвердить свое лидерство в этом направлении: в Украине музыкальные передачи в инновационном формате высокой четкости можно смотреть только в пакетах ВОЛИ, − отметила директор по маркетингу компании ВОЛЯ Виктория Цомая. Телеканал RU Music HD будет доступен абонентам цифрового и интерактивного телевидения в пакетах «Воля HD», «Power Time», «Оптимальный HD», «Премиальный HD» и в дополнительном пакете «Воля Extra HD».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку ще війну треба вести з москалями, щоб, накінець, припинити засилля псячої кацапської мови на різних RU MUSIC, Шансонах, Наших Радіо і.т.д.? Скільки треба ще, щоб загинуло українців для того, аби плебеї перестали слухати та дивитись подібні канали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку ще війну треба вести з москалями, щоб, накінець, припинити засилля псячої кацапської мови на різних RU MUSIC, Шансонах, Наших Радіо і.т.д.? Скільки треба ще, щоб загинуло українців для того, аби плебеї перестали слухати та дивитись подібні канали?

Всередині нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є кабельне в місті

"Аверс" свою діяльність не звернув і на 40 и 33-му надає свої послуги. Конкретне покриття вже в них треба питати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...