Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

Бо вже набридло, що воля піднімає ціни

Ну не виключено, що ВСІ будуть піднімати ціни, бо за контент таких груп каналів як Viasat і Discovery платиться у валюті, а ситуація ви самі знаєте яка.:( Їх теж можна зрозуміти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

а це ідея - перейти на Дата груп.

Якщо є технічна можливість , то переходьте і не думайте !

з.і. свого часу "спригнув" з "Волі" і не пожалкував, якість краща і каналів більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки аналогове тв від датагрупа мало в яких будинках є, в основному на гпз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потрібно переналаштувати ТВ

Раніше пробував таке робити, але вони часто міняли канали місцями і це стало марним. Зараз теж багато каналів буде уходити з українського ринку і у Волі знову будуть зміни каналів і частот! Залишається автоматом просканувати ВСЕ, а потім ручками переналаштувати на потрібну кнопку!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам знаю що мені робити

А навіщо грубити? Вам обмалював як особисто робив, тут у кожного, кого цікавить, є своя думка і методи, я обмалював своє, подобається - сприймайте, ні - лаконічно відповідайте, а ви таким чином... то ви грубіян невихований!!!! Не подобається - звоніть у Волю!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ForZa, без образ, я не грубив, просто не люблю коли на запит інформації мені дають поради як робити. Якби я не знав як це зробити, я запитав би. 2lord - дякую за ссилко, трохи раніше це сам знайшов, А більш розширеного списку ніхто не зустрічав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дають поради як робити

Якщо уважно прочитати, то я порад не робив, а написав як я особисто робив! Без образ! "Ребята - давайте жить дружно!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є у когось список частот Волі ? Потрібно переналаштувати ТВ.

http://lutsk.volia.c...ort/tv/setup/f/

То шось не то. Там 60 каналів, в мене 75. хм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шось не то. Там 60 каналів, в мене 75. хм...
.Там рівно 75 каналів.

Уважно порахуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шось не то. Там 60 каналів, в мене 75. хм...
.Там рівно 75 каналів.

Уважно порахуйте.

Пардон. Думав перша колонка номерація. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня! Маю вдома аверс, крім аналогових показує ще 32 цифрові канали. Вчора їздив оплачувати за послуги, то сказали що має показувати 40 з копійками цифрового тб. Но при налаштуванні більше 32 не находить. В кого скільки цифрових каналів показує від аверса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Маю вдома аверс, крім аналогових показує ще 32 цифрові канали. Вчора їздив оплачувати за послуги, то сказали що має показувати 40 з копійками цифрового тб. Но при налаштуванні більше 32 не находить. В кого скільки цифрових каналів показує від аверса?

Жінка при певних маніпуляцій з пультом знайшла 111 цифрових канали та 54 аналогові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ви чим понаходили ті цифрові канали? Телевізором з тюнером dvb-c?

Може кабельний оператор дав свою приставку(тюнер) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може 5-6 дублів, 5-6 закодовані, каналів 20 а то і більше суто расєйскі. Ось бумажка яку дали в аверсі для ручного налаштування цифрового тб, в авто не находить.

post-5013-0-94240700-1426441890_thumb.jp

post-5013-0-48726700-1426442137_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який тарифний план у Вас?

Наприклад, у батька - аналоговий пакет "Соціальний" від "Волі" - за 26 грн/міс. Телевізор, здається, має вбудований тюнер. У його ситуації, напевно, треба змінювати тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж соціальний, теж зі встроєним тюнером, но там потрібно в пошуку змінювати якусь швидкість і вручну вводити ті цифри, під кожною частотою є певна кількість каналів, і це потрібно робити декілька раз. Я неробив, недогнав як. Жінка зробила, сам в шоці..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж соціальний, теж зі встроєним тюнером, но там потрібно в пошуку змінювати якусь швидкість і вручну вводити ті цифри

то все ж таки, у Вас "Аверс" чи "Воля"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26

1000% шо 15.. я там працюю) ціни підняли з 12 до 15 грн... пару місяців тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...