Перейти до змісту

Аверс -> Одеко -> Воля


ChB

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Аверс - Одеко -Воля - екс-Аверс (Інтернет технологія) все просто.

Женя, в мене договір з Аверсом 13 років, а обслуговує його Воля, раніше Одеко. Я на цю тему підписаний, тому що хочу бути в курсі подій СВОГО провайдера. Нахєра мені читати в цій темі про якусь там Інтернет-технологію, якщо вони мені фізично не можуть надати послуг? Тільки через те, що Аверс раніше належав тому самому власнику що і ця Інтернет-технологія? То давайте вже всіх кабельних операторів тут будемо обговорювати, наприклад Датагруп, а чо, ну логічно же, тим більше що в мене кент перейшов з Волі на Датагруп працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, в мене договір з Аверсом 13 років, а обслуговує його Воля

Все починалося з Аверса. І ним і закінчується.

Це я особитсо міняв назву теми на таку ,яка вона зараз. Оскілька Аверса, як такого, на той момент, уже не існувало. Одеко, закінчувало своє існування, і на зміну прийшла Воля.

Хоча ні з Одеко, ні з Волею, я особисто не підписував НІЯКИХ договорів. У мене був договір з Аверсом. Звідки Одеко і Воля взяли мої дані у Аверса, можна лише здогадатися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все починалося з Аверса. І ним і закінчується.

Це я особитсо міняв назву теми на таку ,яка вона зараз. Оскілька Аверса, як такого, на той момент, уже не існувало. Одеко, закінчувало своє існування, і на зміну прийшла Воля.

Хоча ні з Одеко, ні з Волею, я особисто не підписував НІЯКИХ договорів. У мене був договір з Аверсом. Звідки Одеко і Воля взяли мої дані у Аверса, можна лише здогадатися!

Я це все знаю, але якщо не рознести "Волю" і "ІТ" в окремі теми, то і надалі буде плутанина при обговоренні тарифів (тим більше, що вони ще й по назвах бувають однакові), акціях і т.д. Знову повторюся, але після рознесення клієнтам Волі не прийдеться читати про ІТ, а клієнтам ІТ не прийдеться читати про Волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось можливо знає спрощену процедуру розірвання договору (який навіть не підписував з ними, а кільканадцять років назад з аверсом) від Волі.. Той хто підписував не може фізично звернутись, тому потрібно виходити з того є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Як тільки сильний дощ чи густі хмари, як от зараз, зразу у Волі пропадають канали :0156: Вони що там зовсім ламєри? Не можуть точно свої антени налаштувати на супутники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки сильний дощ чи густі хмари, як от зараз, зразу у Волі пропадають канали :0156: Вони що там зовсім ламєри? Не можуть точно свої антени налаштувати на супутники?

там не ламери там просто стоять дешеві головки а я знаю ту людину що їх налаштовує руки в нього з правильного місця просто начальство ЖЛОБИ.

Професійна головка приблизно 100 - 120$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...