Перейти до змісту

Довге волосся у чоловіків


Forever Autumn

Як Ви ставитесь до довгого волосся у чоловіків? Чи носите самі?  

183 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Розкажіть будь ласка про ваше ставлення до чоловіків з "повышенной мохнатостью".

Чим є довге волосся в чоловіка для вас? Якщо самі носите, розкажіть, що вас спонукало до цього кроку. Якщо ставлення негативне: також обгрунтуйте.

Зрозуміло, що волосся на голові (зараз знайдеться купа розумників, котрі почнуть уточнювати, де саме волосся і т.п.)

Любі чоловіки та шановна кількісна меншість (жінки), прокоментуйте будь ласка вашу думку.

Якщо якісь пункти в голосувалці бажаєте додати/забрати - пишіть. Зауваження приймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Подправь голосовалку, поставь нейтральные варианты - "Я жінка" и "Я чоловік", иначе не будет работать - т.к. по правилам движка форума голосовать нужно в обеих пунктах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іва, пресує за дєвучку теж голосувати. а я тіко за сібя можу

А ващє я лояльно ставлюсь, аби чисте було. хоча сам коротко стрижусь, часом навіть голив голову

Іва, а перший женскій голос "за"- твій?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

днина волоса - фигня.

волосы должны быть ухожены. не обязательно прилизаны, или каждый день на укладку. а чистыми, хотя бы...

надо дать возможность мульти-выбора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякуючи модераторам і Урсі , перша в моєму житті голосувалка виправлена. :) Працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив патлатим дуже довго. рік тому обридло і постригся. зрозуміш шо для мене то дико і знову потрошки відрощую хеір :)

ще по ходу варто зробити голосовалку "як ви ставитеся до коротких зачісок у жінок" :)

А закиди щодо свого волосся чув тільки від гопів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

днина волоса - фигня.

волосы должны быть ухожены. не обязательно прилизаны, или каждый день на укладку. а чистыми, хотя бы...

+1

Тільки уточнення ! Дуже страшне видовище - довге волосся з лисиною :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, класс! :) Впринципі тобі прикольно і так, і так. З довгим в тебе більш романтичний образ, тобі ще лати і меч - і будеш лицар Круглого Столу. Я сам носив довге ще в школі, за що мене постійно сношали директор і завучі, які були ще людьми старої закалки і вважали, що учні повинні виглядати стандартно (хоча я на них не ображаюсь). Далі носив хаєр в університеті всі курси, після випускного постригся, але через 4 роки знов відростив і зараз знов ношу :) Так мені якось комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця, аби до лиця :)

Я взагалі людина ідейна, тому не думаю про такі матеріальні цінності до тих пір поки вони не начинають заважати, тому стайл міняється приблизно раз в 2 місяці :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ношу относительно длинные волосы (как для мужчины)...

согласен с теми кто пишет - главное чтобы были ухожены! Это факт!!!

Добавлю от себя, что это героизм ходить с длинными волосами... сколько с ними хлопот...порой думаешь....взять бы и побриться.... но всегда что-то останавливает....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое уродливое - это переходной период отращивания, когда на дурачка какого-то похож)

Вот он меня все время останавливает)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто зовсім не подобається коли мужик патлатий,але це зовсім не впливає на відношення до людини.Головне не зовнішнє,а внутрішнє

(бути людиною). Але довге волосся теж можна розуміти по різному.Одному 9 см це ще вже довге,а другому 20 см ще коротке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn ну ти гониш

Голосувалка для чоловіків

Терпіти не можу, коли у особи чол. статі на голові волосся довше 4мм

Відношусь лояльно, але сам не ношу.

Якось не звертав на це уваги взагалі

Носив хаєр в молодості. Зараз - це для мене тільки приємні спогади.

До цих пір ношу довге волосся

Хвоста не ношу, але моє волосся довше, ніж 5мм :)

Я - жінка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Swit01-14.jpg

Один из них - ursa :)

Несколько лет так ходил, потом постригся. Иногда хочется снова отрастить, но понимаю, что больше не прёт :)

Отношение к "патлатым" - нормальное. Как уже говорилось, главное - что у человека внутри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене довге волосся, хотів його мати ше з дитинства, коли став нефором, то тоді почав відрощувати волосся :)

зараз ношу і радуюсь, воно в мене десь по плечі

до ursa (по-моєму ти зліва) ти був схожий на Пола Гілберта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене волосся і не довге і не коротке. До плечей ще не дітсає, але намотати на палець можу вже два повних оберта

До того ж воно в мене в'ється, і якщо помити і витерти насухо рушником, то получаються "локони-пружинки" :0024:

Висушуватись феном і укладувати волосся не люблю, мені більше до душі "в міру творчий безлад". Ніякими гелями/мусами не користуюсь, лише шампунь і вода :)

Як на мене, довге волосся не йде зовсім худим хлопцям, бо вони тоді починають виглядати як чахоточні, особливо якщо осанка "комп'ютерна" і сутулі плечі. Ну але знову ж таки -- головне щоб охайне було, чисто вимите, а не жирне і смердюче. Ще не розумію, коли хлопці фарбують волосся. ІМХО це перебор, лишається ще помаду на губи і вазилін в задницю :0024:

P.S. Терпіти ненавиджу дреди! ФУУУУУУУУУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відростив патлики зразу після армії,але коли почав купатись в 25-градусні морози,то волосся миттєво перетворювалось на бурульки.Прийшлось підстригти.Зараз стрижусь майже на лисо і розумію,що коротке волосся мати чоловікові практичніше,ніж довге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отношение скорее позитивное. Ибо сам слегка патлатый:)

Однако принципиального значения не имеет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротке волосся мати чоловікові практичніше,ніж довге.

Я раніше завжди стригся досить коротко, і лише з рік тому вирішив трошки попатлатіти :)

Але літом в мене не вистачило терпіння, і я обстригся. І тоді я помітив, що трішки патлатим літом бути краще, ніж стриженим -- менше нагрівається голова від сонця. Після того як я постригся, в мене почались головні болі після буквально кількох хвилин перебування під сонцем (шапки/керпки/бейсболки ношу вкрай рідко, від них в мене чолова чухається :)). Та і зимою з довгим волоссям практичніше -- тепліше (якщо, звісно, не купатись в 25-градусний мороз ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау, не думала, що Ваша світла голова самостійно здатна на таке геніальне рішення.

В голосувалці участі не брала, оскільки сама її створювала.

Думка. Патлатих (чисте і здорове волосся) просто абазяю... Колись це було просто візуальна "любофф", а тепер бачу, що це просто розкованіші та вільніші люди, котрі не бояться, що на них якось не так подивляться, котрі не трясуться над власним іміджем. З такого досвіду коротко-прекоротко стрижені чоловіки складають таке легеньке враження таких, котрі насильно намагаютьс ятримати себе в рамках. Ось :)

Женя, як підказали, так і зробила.

З.І. "Я й без плану гоню" (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три рази відрощував і три рази стригся :) Було і панком і як хош :) Саме довше на шо хватало терпіння - відростити нижче лопаток, а потім шось як переклинило і пішов постриг... Зара зачіска досить коротка... як знов шось найде то відрощу назад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...