Перейти до змісту

Довге волосся у чоловіків


Forever Autumn

Як Ви ставитесь до довгого волосся у чоловіків? Чи носите самі?  

183 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Давненько ношу довге волосся) Спочатку було як протест проти лисо-бритоголово-ніі***ццо-рєально-крутозакручених пацанов/за що і по морді вигрібав навіть/. Потім перейшло в стиль і взагалі - дуже сподобалося. От тільки доглядати за ним з моєю роботою важкувато, бо воно дуже неслухняне і м"яке - розтріпується і плутається)) А в цілому - абсолютно позитивне відношення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Гмм... Особисто для мене, якщо в чоловіка НА ГОЛОВІ (!!!!) ВЕРХНІЙ (!!!!!!!!) нема за що схопитися, то це вже лисий!

Вуха, ніс і щоки не рахуються :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если на нижней (!!!) голове (!!!) есть за что схватиться - то это уже мутация, однако ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гмм... Особисто для мене, якщо в чоловіка НА ГОЛОВІ (!!!!) ВЕРХНІЙ (!!!!!!!!) нема за що схопитися, то це вже лисий!

о_О

я - лысый :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если на нижней (!!!) голове (!!!) есть за что схватиться - то это уже мутация, однако ;)

На нижній ітак є, за що схватитись прастітє :lol:

о_О

я - лысый :)

Ну вотЬ.

Шура сам признався :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто подобаються дуже короткі стрижки. Лисі/бриті здаються більш сексуальними, ніж довговолосі. Але відношусь до довгого волосся в мужеского пола цілком нормально, аби тільки воно гармоніювало з рештою зовнішності. Думаю, в тих, у кого шкільні роки минули за СРСР, довге волосся, скоріш за все, це виклик правилам, бунтарство, що апріорі є свідченням сильних людей, на відміну від сучасних децелів (нікого не хочу образити, зрештою, зачіска цілком індивідуальна справа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приваблюють чоловіки з довгим волоссям в тому випадку, якщо волосся стильно вкладене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто подобаються дуже короткі стрижки. Лисі/бриті здаються більш сексуальними, ніж довговолосі. Але відношусь до довгого волосся в мужеского пола цілком нормально, аби тільки воно гармоніювало з рештою зовнішності. Думаю, в тих, у кого шкільні роки минули за СРСР, довге волосся, скоріш за все, це виклик правилам, бунтарство, що апріорі є свідченням сильних людей, на відміну від сучасних децелів (нікого не хочу образити, зрештою, зачіска цілком індивідуальна справа).

хм. як на мене - навпаки. довге красиве волосся у чоловіка - це набагато сексуальніше, ніж блискуча яскрава лисина чи 5 см, що торчать в космос...

З.І. как вспомню, так и вздрогну..))

тим більше з довгого можна косички заплітати, розчесувати...ех... :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот, волосы снова доросли до той черты, когда становится уродливо. Не знаю, что делать) Стричь, или дурачком полгода ходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрийте тему: Жіночі зачіски а-ля солдат Джейн, ваше ставлення, думки з цього приводу. ))

Розкажіть, будь ласка, про ваше ставлення до жінок без "повышенной мохнатости".

Чим є коротке волосся у жінок для вас? Якщо самі носите, розкажіть, що вас спонукало до цього кроку. (Воші, тиф, наслідки Чорнобиля, а може ви феміністка чи активна лесбіянка). Якщо ставлення негативне: також обгрунтуйте.

Зрозуміло, що волосся на голові (зараз знайдеться купа розумників, котрі почнуть уточнювати, де саме волосся і т.п.)

Любі чоловіки та шановна кількісна меншість (жінки), прокоментуйте будь ласка вашу думку.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосование саботировали :D

Голосувалка для жінок

Дуже подобається довге волосся у чоловіка [ 7 ] [5.51%]

Мені якось все одно [ 9 ] [7.09%]

Фу! Патлаті мужчини на дівчат схожі! [ 12 ] [9.45%]

Я - чоловік [ 99 ] [77.95%]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрийте тему: Жіночі зачіски а-ля солдат Джейн, ваше ставлення, думки з цього приводу. ))

SunSeth, чому сам не відкриєш?  ;)

Чекаю на нову тему  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постригся нафиг)

Forever Autumn, но я еще не лысый) :D

А дарма! ;)

З довгим волоссям тебе бачили, із стрижкою бачили. Логічно було б і лисим побачити  :)

Щоб вже остаточно визначитися, що саме тобі пасує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Носил, ношу и буду носить длинные волосы.

И ЭТО НЕ ОБСУЖДАЕТСЯ !!!!!!!!!!

И МНЕ ПЛЕВАТЬ, ЧТО ВЫ ТАМ ДУМАЕТЕ !!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На полтона тише, если не трудно ;)

Понимаешь, если тебе пофиг, что они там думают, то и им может быть точно так же пофиг, что ты там кричишь - зачем тратить силы на сотрясение воздуха? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне 39, длинные волосы, ношу с 13ти, еще со времен Советской власти. Раньше доставали педагоги, пыталась остричь милиция, да и теперь достают вопросами типа: - Ну, когда ты пострижешься, так ведь уже не модно? - Когда уже на человека станешь похож?

Люди, скажите, а вам не все равно? Я вас трогаю?

Не буду стричься хотя бы потому, что не собираюсь угождать тем, кто меня к этому побуждает!!!

Не собираюсь прогибаться под мнение обывателей!!!

post-3366-1235609062.jpg

post-3366-1235609080.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ношу с 13ти

Путьом нескладних математичних підрахунків :) я вияснив що це десь 1983ий рік... Не сталінські часи, але й ще не "перестройка"

Тим більше 13 років... А це у Луцьку було?

БО я знаю що в великих містах типу Москви ще з 70х хаєра почали пускати масово, а от до глибинки довговато доходить...

Короче кажучи. Респект вам дядя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...