Перейти до змісту

Довге волосся у чоловіків


Forever Autumn

Як Ви ставитесь до довгого волосся у чоловіків? Чи носите самі?  

183 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну розкажемо і про себе :)

Про довге волосся почав мріяти ще класу з 9-10 го, але так і не судилося (завжди змушували підстригтися класний керівник, вчителі та частина однокласників). Накінець в універі наважився... Носив не довго, з першого по третій курс. Зараз хоча і підстригся але знову хочу довге

волосы должны быть ухожены. не обязательно прилизаны, или каждый день на укладку. а чистыми, хотя бы...

це обов'язково

А закиди щодо свого волосся чув тільки від гопів.

Чув не обов'язково від гопів, але й від інших короткострижених... Колись за це дуже переживив, а зараз просто не звертаю уваги, або коли дуже дістануть то посилаю...

Самое уродливое - это переходной период отращивания, когда на дурачка какого-то похож)

Оце точно, найбільше проблем саме в цей період

А взагалі до довгого волосся відношусь позитивно, зрештою як до бороди і сережки, чи пірсингу :) (бо сам час від часу ношу їх...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Забув добавити -- мені не дуже подобається, як я виглядаю з довгим волоссям. Але мені дуже подобається його відчувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись таким "бавився" - мав волосся десь щось типу "каре" - зараз 3-7 мм. 3мм- після стрижки. 7 мм - причина йти стригтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрижусь відносно коротко, бо як тілкьи відпускаю довше, то воно в'ється і всі оточуючі кажуть щоб пішов постригся, бо негаорно виглядаю. А так хочеться поносити довше волосся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був патлатий три рази. Три рази стригся...... три рази плакав...... Коли волосся вже нижче плеч і ще й вється - дуже важко за ним дивитися і тримати в порядку. Тому в перукарню ішов злий з настроєм "зараз ти в мене отримаєш!!!!!".... а виходив стрижений - чогось так сумно ставало.

Але навіть стрижений дуже коротким волоссям не зловживаю. Не йде мені коротко. Упередженого ставлення до людей з довгим чи коротким волоссям не маю.

Планую довге ще відростити в майбутньому, якщо не полисію.

Проблема - дуже багато забирає часу і уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так забей на то, что им кажется, и делай то, что тебе хочется ;)

Як ти міг зрозуміти, то тут мало хто може собі дозволити таку розкіш робити те, що хочеться :)

Хм...Напевно є різниця в сприйнятті "волосся забирає багато часу". В мене наприклад воно забирає 5-15хв часу (розчесати або помити-розчесати-висушити).

А у вас?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майбутнє українського фольклору: тужливі пісні про те, як хлопець прощається з своїми косами....а його чека дівчина- типу, кам он , не реви, січас я тебе приголублю (наслідки побєди фємінізму та настання матріархату..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смаки у кожного різні, але особисто мені подобаються чоловіки з короткою стрижкою, без бороди та вусів. Хоча теж упередженого ставлення чи зневаги чи ще чогось до тих, хто носить коси не маю. Кожен має право робити те, що йому зручно і подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так забей на то, что им кажется, и делай то, что тебе хочется ;)

Як ти міг зрозуміти, то тут мало хто може собі дозволити таку розкіш як робити те, що хочеться :)

В цьому немає нічого поганого. Мені, наприклад, не подобається працювати. Таких жертв сотні щодня.

Хм...Напевно є різниця в сприйнятті "волосся забирає багато часу". В мене наприклад воно забирає 5-15хв часу (розчесати або помити-розчесати-висушити).

А у вас?:)

Розчесати - 1 хвилина, якщо нічого ніде не торчить. Мінімум 3 рази на день.

Помити - розчесати - висушити - 30 хвилин, один раз на два дні.

А ще - часто купувати шампунь, постійно носити з собою гребінець, часто дивитись в дзеркало.... а коли умови для миття не сприятливі - то це взагалі капєц. А ще - граєш ф футбол - треба повязка.... їздиш на велосипеді - треба шапочка..... резинки постійно губляться......

Дрібниці... але для багатьох чоловіків - це речі несумісні з їхнім способом життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto - а ти їх випереджай - тирь в них.. :) Типу хто раніше встав - того й резинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але для багатьох чоловіків - це речі несумісні з їхнім способом життя.

Абсолютно вірно, я не приділяв і ніколи не буду приділяти свому волоссю стільки уваги, в мене й часу про нього думати нема, не то що доглядати. В мене наприклад ніколи не було гребінця, а в зеркало я дивлюсь раз в день(і то для того щоб констатувати який же я насправді гарнюня :D )

Хай я виглядую не настільки охайно, як ті - хто годинами стирчить перед зеркалом і довго думає що ж йому сьоня вдіти, але це мій цілком свідомий вибір(про який більшість людей які мене бачать і не здогадуються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, ты собралась замуж за длинноволосого афроамериканца? ;)

(судя по твоим последним темам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горіла сосна і явір

Горіла сосна і явір

Стояв під ними кавалір

Стояв під ними кавалір

Під ними кавалір стояв | (2)

З косами ніжно розмовляв | (2)

Під ними кавалір стояв

З косами ніжно розмовляв | (2)

Ой коси коси ви мої | (2)

Довго служили ви мені | (2)

Ой коси коси ви мої

Довго служили ви мені | (2)

Більше служить не будете | (2)

Під гостру бритву підете | (2)

Більше служить не будете

Під гостру бритву підете | (2)

Під гостру бритву з лезами | (2)

Я вас окроплю слезами | (2)

Під гостру бритву з лезами

Я вас окроплю слезами | (2)

Під гостру бритву під станок | (2)

Був з вами гарний парубок | (2)

Під гостру бритву під станок

Був з вами гарний парубок | (2)

Як свічка явір догорів | (2)

Парубок голову поголив | (2)

Як свічка явір догорів

Парубок голову поголив

Парубок коси взяв тай збрив

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, ото вже!...

дя. :wub:

Осінь, ти прото ще не жила сім"єю в однокімнатній квартирі.

І не буду. Я ж за негрика заміж зібралась. Поїду в сонячну Африку. Там однокімнатних квартир нема :lol:

*задумалась, яку б то ще тему створити для розрива мозку і для введення чєстнога народа в пущєє заблуждєніє* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все життя хожу з довгим волоссям ...

найкоротше волосся яке в мене було ... 2 см ... найдовше ... понад 35. ...

зараз ... см 15 напевно ... ну поміряти не виходить =) ну кончік чьолкі я можу вкусити =)))

ніколи не розчісуюсь, не користуюсь феном і тд ...

мій причухан схожий на шолом для лижників сноубордистів коли я довго не стрижусь

да і взагалі .. довге волосся це роскіш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був патлатим (стрижка полубокс) до сьомого класу, а потім по кіноальманаху почали крутити фільм про шаолінських монахів (молодий Джет Лі знімався), я поспорив з одним однокласником, що пострижусь і постригся на лисо, більше мама волосся сина вже не бачила, ох і пережив я, в той час це була стрижка виключно або зеків, або педикульозників, і тільки потім вже рекетьорів. Стрижка триндець зручна, вже купу років стрижу себе сам, зекономив купу грошей, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, и голову классно мыть - шампуня почти не надо :)

А вытирать - вообще сказка: провёл туалетной бумагой - и она сухая :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, и голову классно мыть - шампуня почти не надо :)

А вытирать - вообще сказка: провёл туалетной бумагой - и она сухая :D

туалетною ніззя - на голові може статися туалетна перука :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроде, в восьмом классе, меня водили к директору за длинные патлы. :) потом в 10-м подстригся, но на выпускной уже был с патлами :)

потом опять стригся, потом опять отращивал :) ходил и с ирокезом, и бритый.

больше всего мороки с 1,5-3 см волосами. с утра поправляй, зачёсывай. с длинными же взмахнул патлами и всё гуд :)

на счет мытые не мытые. это мои патлы, хочу мою хочу нет, зависит от настроения. а общественное мнение меня не сильно то и заботит, я же не полощу свои патлы в их супе :)

наличие пател у собеседника мне абсолютно пофигу :)

больше всего харили, когда сидишь, попиваешь пивко и подходит какое-то чудо, и давай рассказывать что он тоже патлатый, вот только вчера подстригся и такое всякое...

во время одной прогулки в сторону горотдела, один мелициянт мне сказал:

-я вот тоже был патлатый, а потом пошел в армию и поумнел

-та таким хреновым патлатым ты был или в армии мозги отбили (мой ответ)

остаток дороги он чего-то со мной не желал дискутировать :)

а ща мне сказали, что мы отращиваем волосы. так что хай растут, мне пока не мешают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, и голову классно мыть - шампуня почти не надо :)

А вытирать - вообще сказка: провёл туалетной бумагой - и она сухая :D

туалетною ніззя - на голові може статися туалетна перука :D

я на вас подам скаргу в Товариство захисту Лисих, за образи та насмішки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[ я на вас подам скаргу в Товариство захисту Лисих, за образи та насмішки:)

Не переживай, наступна тема буде : лисі чоловіки. Що в цьому еротичне? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі лисий і підстрижений під нуль це різні речі.

Лисий може бути і з волоссям, але це тоскливе видовище

стрижка під нуль, там на голові купа волосся залишається, це розумієш коли починаєш себе брити, правда брити себе самого це не просто і купа крові тому про бриття я забув десь з 17 років і вже купу років хожу стрижений під нуль.

Щампуню йде на миття голови так само, змивати голову потрібно два рази, але з сушкою проблем нема, то правда. За станом голови треба слідкувати не меньше ніж патлатому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...