Перейти до змісту

Модератор "Куплю-продам"


Yarchik

Перспективи подальшого перебування в якості модератора розділу "Куплю-Продам" користувача Shura  

126 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На мою думку Shura справно справляється з модерацією, занадто справно. Очевидно, що він фанат цього діла і тільки цим і живе.

Якже пояснити здоровим глуздом, що молодий чоловік... далі цитую з профіля:

33 years old

Born Feb-2-1975

Joined: 12-12-2006

7,199 posts (10 per day)

Проте коли справою займаються фанатики, це ніколи не приводить до нормальних результатів. Що маємо на даний момент? В розділі може порядок, проте люди незадоволені.

Питання - що головніше? Розділ сам по собі чи люди...

Манера спілкування показує дуже велику пихатість, нахабність та схильність до приниження.

Ну шо ж, в 33 роки живучи бордою.... А що ви хотіли?

В любому випадку треба мати спільну мову з людьми, мати в них і до них повагу, а не тупо задовільняти власні комплекси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
пришёл модер, сделал виноватым топикстартера (бат вай?), пригрозил РО и закрыл тему(не потёр оффтоп, а именно закрыл тему). Пипец.

акуеть!

шо не знав - то збрехав...

ты не хочешь написать топикстартеру и спросить у него, была ли к нему хоть одна претензия от меня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На мою думку Shura справно справляється з модерацією, занадто справно. Очевидно, що він фанат цього діла і тільки цим і живе.

Якже пояснити здоровим глуздом, що молодий чоловік... далі цитую з профіля:

33 years old

Born Feb-2-1975

Joined: 12-12-2006

7,199 posts (10 per day)

Проте коли справою займаються фанатики, це ніколи не приводить до нормальних результатів. Що маємо на даний момент? В розділі може порядок, проте люди незадоволені.

Питання - що головніше? Розділ сам по собі чи люди...

Манера спілкування показує дуже велику пихатість, нахабність та схильність до приниження.

Ну шо ж, в 33 роки живучи бордою.... А що ви хотіли?

В любому випадку треба мати спільну мову з людьми, мати в них і до них повагу, а не тупо задовільняти власні комплекси.

Чесно, за цей пост я б дав по морді.

Ти що психоаналітик?

Тему закриваю, це вже маразм а не обговорення з голосуванням.

Психоаналітики тіпа цього, "в сад" (с) Spider

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах топік стартера, який затіяв цю всю бодягу – вважаю за нормальне, якщо я й сам її закінчу. Отже, що ми маємо?

Перше. Чимала кількість народу висловилася про те, що Шура веде себе не лише некоректно, видаляючи безпричинно пости, топіки, а й дозволяє собі зверхність та пиху по відношенню до інших. Я не стану тут описувати синдроми, притаманні багатьом комп’ютерщикам – коли повнота влади над комп’ютерним світом переноситься на світ реальний. Але факт є фактом: Шура веде себе некоректно. Причому толерантність свою Шура проявляє лише до адмінів та окремих модераторів, і внаслідок цього в останніх виникає хибна думка про Шуру, як адекватного співрозмовника. До переважної більшості форумчан (а зокрема, якщо вони не погоджуються з Шурою, чи критикують його) - Шура проявляє неабияку зверхність. Я не перший, хто створив подібний топік – колись Зіберс створив голосувалку, в якій виявилося, що Шурою невдоволена найбільша кількість юзерів. І хоч Зіберс – не авторитет, але голосували всі, хто цього хотів.

Друге. Чи достатньо цього, аби позбавити модератора прав? Думаю, так. Адже майже 45% юзерів проголосували за те, і не факт, що ця цифра не збільшилася б, якби топік не закрили. Крім того, окремі юзери, які вже відчули «руку» модератора на собі – побоялися проголосувати проти, і такими фактами (принаймні, двома) я володію. Але я про інше. Я про те, що якщо vanus зберіг свої повноваження завдяки третині всіх, хто висловився під час голосування за модератора «Політики» – то, думаю, 45% невдоволених однозначно може стати причиною відставки.

Третє. Однак модератор не зміниться. Хіба що він сам цього захоче – але, вивчивши Шуру, я певен, що він цього не зробить. Тому що він живе владою. Та я й знав, що модератор не поміняється. Про це я ще в першому пості писав, що не дуже вірю в успіх цієї затії. І треба віддати належне адмінам, що вони практично не використали «адмінресурсівські» повноваження, аби істотно вплинути не волевиявлення юзерів. Більше того, з аналізу топіка вбачається, що адміни «взяли до уваги» ситуацію – респект їм.

Четверте. Шура необхідний. Хтось мені скаже – «Ти крейзі?» Ні, я не крейзі, принаймні в даний момент. Давно потрібна була людина, яка, сподобляючись Гераклу, взялася б розчистити Авгієві конюшні. Адже в розділі «Куплю-Продам» реально був бардак. І Шура став тим бульдозером, який незважаючи на протести, став крушити і валити направо й наліво, між іншим наводячи порядки. Ми можемо не погоджуватися з його окремими методами, критикувати їх. Але це ми винні, що ще тоді, коли появилися перші обурені, ніхто з нас не запропонував адміністрації дати для Шури в компанію якогось адекватнішого модератора, який би зміг відфільтровувати окремі Шурині ініціативи. Станом на зараз сомодератором є Плам, в адекватність якого я вірю настільки, що готовий ініціювати його кандидатуру на посаду Президента України, причому навіть без зобов’язань з його боку після обрання дати мені пост міністра юстиції :) Тому я щиро вірю, що в подальшому Шура, якщо і не змінить свого ставлення до людей – він стане більше радитися з своїм напарником по тих чи інших питаннях.

П’яте. Я знову пишу про те, в що не вірю. Але дуже хочу в це вірити, адже із-за цього я й затіяв цю тему. Отже. Я приблизно знав, що будуть писати форумчани. Я сам не раз спілкувався з Шурою і в реалі, і в асьці, і на сторінках борди. Я його трохи вивчив, як і значна частина бордівців. Я намагався не раз йому вказати на те, що йому потрібно змінити трохи своє ставлення до людей. Я не раз йому робив зауваження за те, що він абсолютно не визнає критики в свою адресу та своїх помилок – а це неприпустимо, адже святих серед нас немає, і помиляємося ми всі. Я не раз просив Шуру припинити самодурство і ментовсько-військові ідіотизми. Однак цього не сталося.

Як виявилося, в своїх судженнях відносно персони Шури я виявився не одним – мене підтримали інші форумчани. Значить, я все-таки правий був, коли затіяв цю тему. Чому? Та тому, що я щиро надіюся, що Шура візьме до увагу думку інших людей, а не лише мою, і «виховна функція» топіка матиме позитивні наслідки. Шура, звертаюся до тебе. Я дійсно дуже сподіваюся, що ти трохи поміняєшся, і перш, ніж зробити щось на форумі – задасиш собі питання: «Чи принесе ЦЕ користь форуму і його мешканцям?» Ти не будеш слідувати гіпотезам про те, що «база не резиновая», і не намагатимешся заставити всіх «марширувати в ногу» - тручи пости та роздаючи бани за якесь відхилення від правил. Я в це вірю, як Морфеус в Нео вірив. :) Адже і так ти став менше роздавати банів, РО та попереджень, ніж на початку своєї ери модераторства в «Куплю-Продам». Значить, раз ти зумів перебороти свою жагу до демонстрації влади – ти зможеш змінити себе й в іншому. Не забувай, що ти залишився модератором не тому, що голоси розділилися 55%/45%. Ти залишаєшся модером із-за відсутності конкуренції. Але ти повинен розуміти, що тепер увага деяких юзерів до тебе може зрости, а точніше – не до тебе, а до твоїх помилок. І не виключено, що ці помилки фіксуватимуться, а потім виставлятимуться на привселюдний огляд (так, ти можеш витирати свої повідомлення, і таким чином замітати сліди. Але скріншотів ти не витреш). І тобі буде дуже прикро, коли ти наведеш порядок, вдосконалиш правила форуму – а тут появиться конкурент, який зможе зайняти твоє місце лише тому, що ти кілька разів оступився. А нова людина прийде на все готове, підготовлене тобою. Тобі таке потрібно? Думаю, ні. Тому я дуже надіюся на те, що ти винесеш позитивні уроки з цієї теми.

Останнє. Я не знаю, як ставляться до цього адміни, однак особисто я вважаю, що слід припинити практику видалення топіків у «Куплю-Продам» – незалежно від їх дати. Ці топіки і повідомлення теж є тілом форуму, його інформацією – в тому числі корисною. Зрештою - ми колись святкували кількість постів, в яких були й «Куплю-Продажні», пили за них… Багато хто звертається до тем, які проскакували раніше – здебільшого, щоб взнати ціну на той чи інший товар. Звісно, останнє слово за адмінами. Але, якщо немає конче технічної необхідності – просив би припинити це.

Всіх вітаю зі святом!

Шура, мир? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, если позволишь - то я отвечу по вот этому...

голосовалку Зиберса я просто опущу в своих рассуждениях. тут за меня пусть Plum выскажется :)

тема Harddriver была снесена во Флейм за свое содержание и оформление. мои личные претензии к нему тут были ни при чем

голосовалка про плату за форум... это была отчасти шутка, отчасти всерьез. ведь ты сам недавно сильно возмущался рекламой. и постоянно ею возмущаешься.

тема "обмен валюты" была создана. не сразу, а после обдумывания ее формы и содержания.

да, я считаю, что сначала лучше прикрыть какое-то нововведение, до его обмозгования.

ибо когда вопрос касается денег - вопрос может стать очень болезненным для человека

и хорошо, что эта тема у нас чахленькая.

да, кстати... моя "толерантность" к сильным форума объясняется весьма просто: с ними выпито столько килолитров еще до создания форума, что это просто неизбежно. для меня эти люди прежде всего не админы и модераторы тут, а те, с кем проведено огромное количество часов на пиве/шашлыках/озерах. и здесь я вряд ли поменяюсь. сорри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І так. База поки резинова. Буде тормозити, будем оптимізувати. Так що топікі не трем, вонисамі відійдуть на задній план по часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

проголосував за "Shura довів свою неспроможність адекватно і об'єктивно модерувати розділ, і його слід позбавити прав модератора цього підфоруму."

Спеціально повернувся на форумі ще раз щоб проголосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за "Shura довів свою неспроможність адекватно і об'єктивно модерувати розділ, і його слід позбавити прав модератора цього підфоруму."

Спеціально повернувся на форумі ще раз щоб проголосувати

херасе... феникс...

Posts: 2

Thank(s): 0

Joined: Today, 00:22

тебе чего не нравится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XDE

Який логін залишити? :)

согласно правил должно быть удалено оба, если я не ошибаюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XDE

Який логін залишити? :)

согласно правил должно быть удалено оба, если я не ошибаюсь...

шо удалити і шо нетак?

ХДЕ в бані на скікі я пригадую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував проти Користувача №: 966.

Неодноразово порушуав права користувача (які неіснують в повному вигляді).

P.S. мені незрозуміло. Якщо користувач забанений, і має наміри далі бути користувачем форуму, які мусять бути його дії і дії адміністрації до таких випадків ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо удалити і шо нетак?

ХДЕ в бані на скікі я пригадую?

Бан для того і дається, щоб людина не могла писати на форум. Правилами форуму заборонено створювати "клонів", тобто одному користувачу заборонено мати кілька облікових записів на форумі, навіть якщо один (чи кілька) з них забанені. Забанили -- чекай поки пройде термін покарання, а не створюй новий обліковий запис з новим ніком.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я повернусь, щоб проголосувати (не створюючи клона ;) )

Yarchikу - мільйон респектів за тему і ґрунтовний аналіз того, що відбувається :0011:

Розумієте, є гарна книга - дадзибао українського імперіалізму. Відкинувши зайвий епатаж, суть її в тому, що люди поділяються на "танунахів" - толерантних до рівних собі, та ієрархічно спрямованих "ахтунгів" (за тамошньою класифікацією ;) ), здатних діяти лише метом сили і розуміючих лише силовий вплив.

Знакова картинка звідтам:

4f77175e08ef.jpg

:smoke:

В мене до Шури буде тільки одне питання - що з тобою відбулося за цих останніх 10 років, що ти став таким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забанили -- чекай поки пройде термін покарання

Це стосується бана назавжди, або на кілька десятків років ? (немає пояснення терміну дії)

а по друге хотілось почути відповідь від адміністратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо забанили назавжди або на кілька років, значить людина завдяки своїм РЕГУЛЯРНИМ порушенням стала небажаною на форумі. Це стосується Zibers'а.

kmd, підтвердь людині, бо мені не вірить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі запитання безглузде!!! Аж розізлило коли таке побачив :angry:

Та ви глянь наскільки налагоджений і читий розділ Куплю\Продам\. Все це заслуга модератора! Навіщо ці тупі пости! Ти б краще задумався чи ти б справився з такою роботою, чи міг би кожен день розгрібати пости оформлені не потемі, або ж взагалі які не несуть смислу!.. Звісно якщо хтось думає що до нього ставились дуже жорстоко, тоді вчіть правила форуму, а собстно щодо розділу Куплю\Продам\...

Тому, Shura - самий кращий, суворий, але і найсправедливіший модератор якого я взагалі бачу на борді (не в обіду іншим)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б краще задумався чи ти б справився з такою роботою, чи міг би кожен день розгрібати пости оформлені не потемі, або ж взагалі які не несуть смислу!..

А це до кого було звернуто? Якщо до топікстартера, то він також модератор одного з підфорумів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за "Shura довів свою неспроможність адекватно і об'єктивно модерувати розділ, і його слід позбавити прав модератора цього підфоруму."

Спеціально повернувся на форумі ще раз щоб проголосувати

Відповів)

А щодо топікастера - так і тема як на мене фігня повна! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного - своя правда. Одна статистика не помиляється, але на жаль "людський фактор" наявний і там.

І моє імхо таке - людина, що викликає роздратування у майже половини форумчан (зареєстрованих! ;) ) не має морального права далі модерувати.

А адміністрація, підігруючи ШурІ робить тесаме, що Меркель та Росія роблять в газовому питанні. А крайні як завжди ми з вами.

Тому я, особисто, і далі голосую ігноруванням найбільшого і найдосконалішого технічно форуму свого рідного міста, який вщент зіпсувала всього одна людина.

До-речі, він не тільки з куплю-продай горазд теми кілять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половина це ті 37 користувачів? Не подобається, то йди, тим більше давно зібрався йти і знову вернувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...