Перейти до змісту

Модератор "Куплю-продам"


Yarchik

Перспективи подальшого перебування в якості модератора розділу "Куплю-Продам" користувача Shura  

126 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

якщо забанили назавжди або на кілька років, значить людина завдяки своїм РЕГУЛЯРНИМ порушенням стала небажаною на форумі.

блін. в мене сьогодні стався такий глюк, що й мене забанили....*CRAZY*

не авторизовувало на форумі. до чого ця мова - знаю, що багатьох бішу і злю, тому якщо така світла думка прийд в чиюсь голову - хоч попереджувального листа наваяйте :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
блін. в мене сьогодні стався такий глюк, що й мене забанили....*CRAZY*

глюки с баном путать не стоит. ибо никто тебя не банил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я, особисто, і далі голосую ігноруванням найбільшого і найдосконалішого технічно форуму свого рідного міста...

Когда человек игнорирует - он игнорирует ;) А если он (цитата, согласованная с текстом, чтобы по туркменски не выглядела) "...повертається, щоб проголосувати (не створюючи клона)..." - о каком игнорировании может идти разговор? Это больше похоже на очередное "пожалейте меня, я весь обиженный" ;)

Недостаточно силы воли, чтобы не набирать в адресной строке http://board.lutsk.ua ? ;) Тогда просто вернись в семью :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував "нул воут" з декількох причин. 1. Особисто я з Шурою пересікався один раз, де він мене чемно запитав-намекнув "Про оверквотинг слышал" після чого я зразу ж пішов і прочитав - шо то таке :) 2. Згідний з тим, що читаючи теми розділу кпівлі-продажу Шура буває інколи різким, але всі ми не без гріха і любим з когось поржати ( чого варта відповідь Ярчика на питання "Підкажіть ідіоту як лазити на компах по Луцьким мережам", або вище згадана тема про домофон (Ярчик без образ) ). 3. Оскільки мало знайомий з іншими кандидатами на модератори, та й взагалі з користувачами форуму - не можу стверджувати, що хтось інший буде кращий, а ніж Шура. Але підтримую топікстартера, що модераторам варто бути більш лояльним до членів форуму (особливо нових, ну візьміть себе, ви завжди читаєте правила перед тим, як щось робити... Особисто я прочитав правила "куплю\продам" після того, як побачив скільки банів там було за їх недотримання :), хоча я не важаю себе " бепредельщиком"). Будьте більш лояльними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто знайшов з Шурою спільну мову, хоча й получив колись варнінга за невиконання правил.

І замість того щоб ображатись виправив себе. Думаю - всім ображеним треба просто

виконувати правила на форумі.

А якщо сварка особиста - створити якийсь топік а-ля "Я проти Шури" де викласти всі особисті образи і претензії,

доказати що прав, а не розказувати що він портить життя половині борди, і не путати "городну бузину" з "київським дядьком".

Куплю-продам до особистих поглядів і сварок не має відношення ніякого. А порядок там дійсно наведений.

Про клонів і писання не від свого імені я промовчу - це діло особистої порядності і поваги до співрозмовників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо сварка особиста - створити якийсь топік а-ля "Я проти Шури" де викласти всі особисті образи і претензії,

доказати що прав, а не розказувати що він портить життя половині борди, і не путати "городну бузину" з "київським дядьком".

Личные свары надо разруливать лично (ПМ, реал, асько), а не выносить на всеобщее обозрение, а то попахивает комплексом недостатка внимания к своей скромной персоне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Личные свары надо разруливать лично (ПМ, реал, асько), а не выносить на всеобщее обозрение, а то попахивает комплексом недостатка внимания к своей скромной персоне ;)

Я колись давно пробував це робити по ПМ - і отримав добу рідонлі. Від того ж таки Шури. Так що не від нестачі уваги, а з огляду на нагальну потребу. Крім того, Шуру ніколи не переконаєш - ні по асьці, ні особисто. Така це вже людина. І ті, хто його знають - підтверджують це. Але якщо людина не визнає своїх помилок - це не означає, що вона їх не допускає. А закривати очі на регулярні зловживання - неправильно. Тому й виник цей топік. І, як я бачу, питання не є простим і однозначиним типу "чорне або біле". Є всяке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе, щось я не побачив в цьму топіку відповідних слів від №: 966 зважаючи на результати та сказані слова вище.

ту Урса

Личные свары надо разруливать лично (ПМ, реал, асько), а не выносить на всеобщее обозрение, а то попахивает комплексом недостатка внимания к своей скромной персоне
це точно, я це побачив, коли був створений топік в розділі для одмінів де №: 966 ізригав свою "лічную непріязнь" до №25

Але мені всеодно пофіг, шо цікаво так це те що цей топік ожив :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, кому дорікати Шурі, тільки не тобі, бо ти сам як модер, ще набагааато далі від ідеалу, ніж він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я це побачив, коли був створений топік в розділі для одмінів де №: 966 ізригав свою "лічную непріязнь" до №25

ты решил номерами померяться?

не стОит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты решил номерами померяться?

не стОит...

типова відповідь на кожне справедливе зауваження

кароче закрийте тему це нічого не дасть ні юзерам ні користувачу №: 966 Хоча інші модери задумаються над своїми діями.

кому дорікати Шурі, тільки не тобі, бо ти сам як модер, ще набагааато далі від ідеалу, ніж він
-слова людини що нафлудила в кожному розділі - але і він частково правий проте я усвідомлюю це і стараюсь удосконалювати свою майстерність
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча інші модери задумаються над своїми діями.

не понял твой колейдоскоп, но, надеюсь, ты тоже задумаешься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче закрийте тему це нічого не дасть ні юзерам ні користувачу №: 966 Хоча інші модери задумаються над своїми діями.

А чо так? Злякався, що мова про тебе зайшла?

-слова людини що нафлудила в кожному розділі - але і він частково правий проте я усвідомлюю це і стараюсь удосконалювати свою майстерність

Пробач, майстерність у чому? У роздачі банів і закритті тем без причини? Твоя ідея з тролями не проканала, то ти затягнув свою стару волинку про флуд. Ти хоч заглядав, що написано під назвою розділу, який ти модеруєш?

Політика і тд і тп

Політичний флейм.

З такою підназвою, які можуть бути дорікання у флуді?

Порийся в вікіпедії, може нову причину для банів і безпричинного закриття тем знайдеш. Я вже мовчу про твою явну політичну заангажованість і просто грамотність, так таку дрібницю. Якщо так, як ти пише простий юзер, то це одне, але коли модератор розділу Політика, патріот пише, як учень третього класу, то це вже привід задуматись нам, юзерам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... людина завдяки своїм РЕГУЛЯРНИМ порушенням стала небажаною на форумі

якби я захотів я би і не видавав себе хто я є, якби я хотів вернутись то вернувся зразу на наструпий день, але причина цеї реєстрації я вже вказав.

Я ніде РЕГУЛЯРНО не порушував правила, в мене яка була репотація на ХДЕ в відношенні до кількості повідомень?, багато "-", небажаний на форумі??

В мене були і Є конфікти з шурою, чесно кажучі на мене в нього алергія, я його непереварюю і його правила, то шо іза того я тут став враг народу, до того НІХТО взагалі НІДЕ не банив і не дає мені бани. Я зара користуюсь багатьма форумами і маю хороші відносини з адміністрацією

ІМХО давати повний бан, тількі через те що з якімось модератором, якогось одного розділу, не знайшов спільної мови це трохі бред, якщо я не був ворогом форуму вцілому

Личные свары надо разруливать лично (ПМ, реал, асько), а не выносить на всеобщее обозрение, а то попахивает комплексом недостатка внимания к своей скромной персоне

за ПМ я отримав перманентний бан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно вам... всі хто отримує хоч якусь владу, пробує нею скористатися. А коли нема настрою, або якісь проблеми, то взагалі всім влетить хто під руку попадеться. В мене 6 попереджень особисто які були давно, але це не мішає зараз їх не отримувати! Є такі модери як Шура, я вже давно помітив таку ланку людей і якби він жив у Луцьку, то можливо і більшість конфліктів і в реалі рішались... ех... на Візорі такий самий завівся ) Такі люди роблять свою роботу краще за звичайних, але треба деколи пити Персен (не реклама, знаю по досвіду в фармацептії). Всі люди різні і нічого з цим не поробиш (тіко підкоректуватися можна). Не в обіду нікому, але я думаю треба трошки адекватніше ставитися до використання прав у своїх цілях і все. Порушено правила форуму чи розділу, тоді адекватні міри покарання з поясненнями на ПМ чи як в мене в порушеннях з описом причини, а якщо особиста образа, то тільки в ПМ і спілкуватися, а не відразу РО чи бан, чи щось типу того! А ще краще ігнорувати тих що всяку образливу фігню пишуть... всерівно всі залишаться при своєму )

З.І. Голосував "ЗА" Шуру, бо нема пункту про "зловживання модерством у власних цілях". А так дійсно нормальний порядок навів і зараз комфортно бути в цьому розділі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...