Перейти до змісту

Модератор "Куплю-продам"


Yarchik

Перспективи подальшого перебування в якості модератора розділу "Куплю-Продам" користувача Shura  

126 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну от і йди в Куплю-продам модером. Ти ж займаєшся торгівлею залізом - в курсі всіх нюансів, що треба тобі, що - клієнту, яка ціна і т.д. Якщо маєш час - вперед!

Ну якщо народ підтримає, то я не проти, але тільки в пару до когось, бо самому думаю розібратися буде не просто, та і коли двох можна більш адекватніше це оцінювати, порадитися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

ерунда полная... если и приходилось пару раз обсудить какой-то вопрос, то это что, прогиб?

или ты предлагаешь каждый вопрос обсуждать с админами путем создания темы в "Про форум"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть Shura и "заганяется" иногда, и слишком высоко оценивает себя -

достойной замены в модерстве по времени онлайн и качестве модерирования не вижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені Шура неприємний як співрозмовник, лише пару раз бачив його адекватним (в розділах Сім"я-Кухня він був спокійним і врівноваженим , а також коли він підсказав мені на рахунок організації "Родинне гніздо", де працювала моя жінка.По його пораді жінка звідти звільнилася, за що йому дякую, бо кантора дійсно гнила була). В інших випадках ця людина є "пуп землі", як на мене його коментарі занадто різкі і часто справи не стосуються.При найменшій спробі вказати йому на його неправоту він розкидається образами, і рідко доводить думку до кінця, так як на цьому аргументи закінчуються.Так думаю я. Голосував би за пункт 2, але випадково тицьнув на "Перегляд результатів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чмырить Шура меня не может, комплекция не та, но поподсырать , опять же, благодаря расстоянию, старался, как мог. Будь он поближе, был бы и адекватней немножко б. Или хотя бы отвечал за свои слова, что ли.

Yurikа я тоже поддерживаю на модераторство. Корекция для следующего поста ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чмырить Шура меня не может, комплекция не та, но поподсырать , опять же, благодаря расстоянию, старался, как мог. Будь он поближе, был бы и адекватней немножко б. Или хотя бы отвечал за свои слова, что ли.

Yarikа я тоже поддерживаю на модераторство.

Ти мав на увазі Yurika? :)

Себе я в модери "Куплю-продам" не пропоную. Це має бути хтось юний, який днює й ночує в неті, і в якого є вільний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильная голосовалка, третий вариант нафиг не нужен. У людей назрел вопрос, требующий решения - и решение должно быть однозначным: твёрдым "да" или твёрдым "нет". Всякие "не знаю" и "пофиг" - это не позиция.

Ну и судя по результатам голосования "комплейн" поддерживает меньше половины (13 против 28, 8 "просмотревших" - слабаки, не могущиеся определиться ;)). И что, будут перевыборы? У нас локальное демократическое меньшинство тоже решает всё, как и в стране в целом? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевибори мають бути тоді, коли будуть кандидатури на пост. :) Хочеш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано при видалені повідомлення вказувати "Видалено модератором", опціонально - з вказуванням причини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано при видалені повідомлення вказувати "Видалено модератором", опціонально - з вказуванням причини :)

Це має бути обов'язково, а то мої пости не раз терлись :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Угу і будете платити модерам за роботу, тому як на основну у них часу не залишиться, "а кушать надо."

Може модери повинні ще телефонувати і запитувати у вас "Чи не були б ви такі люб'язні дозволити видалити вашу тему тому що це флейм чистої води, дякую."?

Судячи з [65.91%], Шура і надалі, я дуже на це сподіваюсь буде слідкувати за порядком.

Але і дивлячись на [34.09%] думаю що можна зробити висновки.

Я дуже на це сподіваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано при видалені повідомлення вказувати "Видалено модератором", опціонально - з вказуванням причини :)

Це має бути обов'язково, а то мої пости не раз терлись :angry:

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=282860

йаркий пример...

что мне написать?

"написаную херню я потер и написал эту херню"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо.є принцип причини і наслідку.Цей топік є наслідком,причина-певне незадоволення роботою модератора.Прочитавши пости підсудного мені здалась у його постах певна voluntas auctoritas(жажда власти).Так що маю пропозицію-докази неправомірності модера в студію(підсудний не важається винним допоки не доведено протилежне)

на місці адміністрації,взяв би це питання під особистий контроль.Диму без вогню не буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано при видалені повідомлення вказувати "Видалено модератором", опціонально - з вказуванням причини :)

Це має бути обов'язково, а то мої пости не раз терлись :angry:

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=282860

йаркий пример...

что мне написать?

"написаную херню я потер и написал эту херню"?

Вибачте за оффтоп, але ж...

Для повноти картини дайте відповідь, за що було видалене моє повідомлення в темі про купівлю модема, де я вказав плюси придбання ADSL модема з вбудованим WiFi, гарантійного, перевіреної часом моделі, і навіть дав координати продавців (один з них mix_forever)?

Невже модери тут для того, щоб заважати людиням вибрати найбільш підходящий варіант, беручи до уваги досвід інших, і не дати можливості заробити форумчанам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, конечно, на память не жалуюсь. но тут не упомню.

кстати, тот же mix_forever вряд ли нуждается в рекламе на данном форуме.

он и сам регулярно читает-пишет в разделе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А причому тут "нуждается" чи "не нуждается", тут обговорюється інше, а саме: чому був потертий пост.

Шура, без особистостей, але ти постійно таким чином від теми відходиш.

Це не є правильно для користувача, а тим більше для модератора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин, я понимаю, что каждому пользователю ценно каждое его сообщение.

но, если что-то удалено - на 99% оно так и должно было быть.

ибо не несло никакой ценной информации. или вообще было оффтопом.

ты посмотри, сколько тем вообще в разделе и сам ответь на вопрос: я их все могу помнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все зрозуміло.

Я за те, що користувачів потрібно повідомлювати, що ваш пост потертий, чи ви в РО по такій-то причині, згідно правила такого-то. І все.

В мене була ситуація коли потерли один мій пост (за всю мою форумну історію). І це було без пояснень. Мені незрозуміло, наприклад, що я порушив. Тому я за пояснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

№37 (в этой же ветке)

кроме того, чистка тем зачастую проходит по просьбам топикстартеров...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от сижу, читаю це все і думаю собі - а якшо взяти і посадити модерувати розділ когось із вищевідмітившихся невдоволених (не в образу нікому) форумчан, і почати вимагати від них дотримання "жилєзногО" порядку, як вони це тут роблять, і всі притензії щодо "за шо, нашо і чому без пояснень" пред'являти їм (причому кожен користувач думає лише про себе, про свої пости і т.д., а модер має пам'ятати все), я б тоді глянув на скільки б часу їх тут хватило, і як би вони себе вели!? Впевнений, що в кожного після цього відпало б бажання комусь на когось жалітись, чи створювати нікому не потрібні теми "за шо потерли мій пост, чи тому подібне", причому, як правило, ці пости були потерті справедливо, а ці теми є нічим іншим, як тільки бажанням заявити про себе, показати своє "цабе", або (в окремих випадках) просто за шию давить маленьке і зелене! Це все звісно ІМХО, але я вже був модером в куплю\продам і добре знаю як воно тут. Тому пропоную всім, хто не довольний діями модератора відразу виставляти свою кандидатуру на його місце. Я голосую за те, щоб Шура і надалі залишався модером. Ще раз повторю - це все моє ІМХО.

п.с. такі притензії можна пред'явити кожному!!! модеру на борді, але Світ чомусь зійшовся клином саме на Шурі, хоча воно і не дивно - куплю\рподам сама популярна тема і "мусору" тут найбільше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин, я понимаю, что каждому пользователю ценно каждое его сообщение.

но, если что-то удалено - на 99% оно так и должно было быть.

ибо не несло никакой ценной информации. или вообще было оффтопом.

ты посмотри, сколько тем вообще в разделе и сам ответь на вопрос: я их все могу помнить?

Ценная информация была, не оффтоп, без матов и оскорблений. Нормальное информативное сообщение.

Может, форум периодически "откатывают", и я "попал в момент"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждому пользователю ценно каждое его сообщение.

но, если что-то удалено - на 99% оно так и должно было быть.

ибо не несло никакой ценной информации. или вообще было оффтопом.

Сообщения то ладно, но темы закрывать?! Яркий пример - пацанчеги разместили рекламу про комп.магазин (за перлыной который), для форумчан даже предложили дисконт какой-то - вроде усё пучком. НО - набежали "дедушки" и "духов" начали чмырить. Дескать, магазин дерьмо, и откуда скидки такие, и тд и тп. Естественно топикстартер встал на защиту своей рекламы, вследствии чего развели кучу флуда, но пришёл модер, сделал виноватым топикстартера (бат вай?), пригрозил РО и закрыл тему(не потёр оффтоп, а именно закрыл тему). Пипец.

Я ужё писал про двоякое отношение на форуме - "Что положено Юпитеру (админу, модеру, випмемберу), за то быка (простого юзера) обычно банят".

Товарисчи! Уважайте любого жителя этого ресурса, независимо от репы, возраста и пола!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обовязково щоб модератор був один чи два. можна назначити набагато більше. хтось відмовиться сам, від декого відмовляться користувачі. тут головне шоб при будь-якій дії модератора було видно хто це зробив.

незадоволені були і будуть завжди.

ось я наприклад не задоволений наразі, тому голосую за 2й варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...