Перейти до змісту

сколько вы готовы заплатить за пользование board.lutsk.ua?


Shura

  

88 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ни разу не смешно.

просто, если есть тема про наказание рефералов

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=20209

то почему имеет право существовать текствоая и прочая реклама про заработок/лохотрон на обмене WMZ-EGold, например?

поэтому и задал вопрос.

может лучше платить по гривне в месяц, но не видеть этой галиматьи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і так не бачу))) У мене вся реклама порізана.

Як ти пропонуєш людям вносити бабки? Вебманями?

Недумаю, що людина з вебманями не поріже реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалка дуже швидко дасть відповідь, яка мене не здивує :0050:

Я б зрозумів, якби по пару центів за реєстрацію брали на ru-board... а тут.. ну ти подумай за шо тут платить навіть ту саму гривню?

Ясно шо за ту гривню нічого не купиш, але все одно це бред.

Якщо є ціна (навіть сама мінімальна) то повинна бути послуга, її я тут не бачу.

Двіжок форума нулений, копірайти потерті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура - відповідь очевидна :friday: Наш народ ніколи ні защо не згоден платити. Зараз тебе ще й винним зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Біллі Гейтс народився у нас - загнувся б як руда миша із своїми ідеями продажу софта народу.

Україна - не штати, і народ за те що "невозможно потрогать руками" платити (навівть 10 гр.) не готовий в принципі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби питання стояло або скидайтеся, або форум загнеться - я б полюбому допоміг би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, коли треба було, то скидались. я і ВМЗ кидав і залізом допоміг. А просто так... а смисл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по правде говоря гривны не жаль, только за что о.О

а кому некуда выкинуть лишнюю денюжку то лудьше задумайтесь что есть люди которым эта гривна помогла бы больше чем, платить кому то за отсутсвие рекламы.

Наявный пример

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б заплатив би раз в рік гривень 50 за те, щоб не бачити реклами, і щоб весь форум і його фічі були нормально перекладені на українську мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугагага... платити а потім поспорити з модером і тебе забанять нах на місяць ггг а бабки то заплатив )))))

ПРОТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугагага... платити а потім поспорити з модером і тебе забанять нах на місяць ггг а бабки то заплатив )))))

ПРОТИ

Теж логічно. Якщо вже платити - то мають існувати чіткі правила, для юзерів, модераторів і адмінів. І їх порушувати ніхто не мав би права. Порушив юзер - поніс обґрунтоване і заслужене покарання (зараз покарання вибираються наобум); порушив модер - теж відповів по всій сторогості закона. Порушив адмін... - тут складніше. В суд звертатися - трохи смішно. А от створити голосувалку, в якій дати народу обсудити, правий адмін, чи ні - було б логічно. Якщо адмін визнаний неправим - штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм-м-м...

якщо навіяно топіками про рекламу, то, скоріш за все, в Шури виникла мисля, шо бабки тре брати з тих хто там розміщує свої оголошення (от вам і послуга. тільки правила тре затвердити нормальні і нормально).

якщо хтось з адміністрації захоче брати гроші за реєстрацію чи абонентську плату - форуму стане дуже легко від тої кількості користувачів, яка залишиться. а через деякий час,можливо, і вмре

Шурік, оплату пропоную брати поповненням мобільнго - все-одно менше ніж на 5 грн не поповнюють :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугагага... платити а потім поспорити з модером і тебе забанять нах на місяць ггг а бабки то заплатив )))))

ПРОТИ

Теж логічно. Якщо вже платити - то мають існувати чіткі правила, для юзерів, модераторів і адмінів. І їх порушувати ніхто не мав би права. Порушив юзер - поніс обґрунтоване і заслужене покарання (зараз покарання вибираються наобум); порушив модер - теж відповів по всій сторогості закона. Порушив адмін... - тут складніше. В суд звертатися - трохи смішно. А от створити голосувалку, в якій дати народу обсудити, правий адмін, чи ні - було б логічно. Якщо адмін визнаний неправим - штраф.

правильно, тільки які тут правила ?? їх не було і не буде, правила лише для юзвЄрів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мысль возникла не от подраздела Реклама, а от вида баннеров и пр.

они-то тут не просто так дергаются...

вот я и подумал, чем народу резалки прикручивать на новые линки, проще ввести абонплату

и иметь вид форума как http://banker.org.ua/

например

ну и кроме того, если абонплаты нет - тогда и на рекламу пенять нефиг

главное, чтоб там не было лохотронов и порнухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, якшо уже платить, то дійсно тре знать за що. допустим ,аналогія, я стиджу на торент-трекері, багато качаю, швидкість віддачі мала. Є послуга - заплатити 20 ВМЗ в рік, отримати статус спонсора і качать всьо шо ти хош без обмежень. Я це розумію і підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, якшо уже платить, то дійсно тре знать за що. допустим ,аналогія, я стиджу на торент-трекері, багато качаю, швидкість віддачі мала. Є послуга - заплатити 20 ВМЗ в рік, отримати статус спонсора і качать всьо шо ти хош без обмежень. Я це розумію і підтримую.

підтримую +1

ггг аналогією мона булоб вимагать за те що платиш флуд без банів )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...