Перейти до змісту

Вбивство біля нічного клубу м. Луцьк


Irochka

Рекомендовані повідомлення

небіжчика жаль,

але в кантору "Шайба" нормальні люди не ходять там нічого робити крім найти на одне місце тільки "пригоди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Перше. Найбільші скупчення такої мАлАдьОжи ЗАВЖДИ біля Трьошки. І тільки в ті дні, коли там є дзіскацєка.

Друге. Про наркотики/баб і т.п. Наркотики в Трьошці є. І шалави теж. А справа власника БУДЬ-ЯКОГО клубу - це звертати на це увагу чи НЕ звертати. Незнання власника про такі події в клубі виключені. Тут сперечатися не треба. Особливо тим, хто знає власників особисто/користується такими послугами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в молодості глибокій, хіба раз я в тій трьошці накурювався в хлам? :) Чи упивався в стєльку. Але тоді там вже не пускали в спортивних костюмах та бєйсіках/кепках. Бо та гопота вічна п'яна полугола спала на диванах. (ще коли дискотеки були в коридорі а не в Великому залі.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно чути про мою зацікавленість в будь-чому, що стосується клубів, враховуючи що в самій трьошці я не був вже років зо шість (та і тоді ходив тільки грати з друзями в більярд або дартс після сауни), в шайбі, версалі, клубнічці і різних рок-хатах взагалі ні разу не був (хоча від шайби живу в п'яти хвилинах пішого ходу).

Олега Нежура знаю дуже добре з тих пір, як років сім чи вісім тому робив для них дизайн меню і винної/коктейльної карти. Тоді ми з ним дуже добре познайомились через мого давнього друга, тодішнього директора трьошки, якого я знаю ще з тих часів, коли він був директором "Буратіно" (років 11-12 тому). Нежур не один раз був в мене на фірмі в сауні, я відпочивав на його базі на Світязі, і за всі ці роки знаю його як дуже порядну, щиру і справедливу людину. Я його ні в якому разі не вигороджую, можливо він і знає про те все, про що тут казали, але я впевнений, що він нікого не заставляє тим всім користуватись. Кожен сам робить свій вибір. І юнак, який загинув, також САМ зробив свій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто, хто здається порядним для громадськості чи окремих фізичних осіб, насправді, на превеликий жаль і розчарування, може таким не бути.

Вихід який? Не ходити в подібні заклади? Писати клопотання про закриття подібних закладів? Писати звернення до власників про посилення охорони всередині і зовні?...хз.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопця шкода......

"трьошку" взагалі ненавиджу, був один раз в житті(і шкодую про це), не розумію тих хто ходить туди просто потанцювати чи відпочити. як на мене, всі хто туди йдуть, прекрасно знають що їх там може чекати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав на роботу, бачив вінок, біля ялинки.

Ялинка,між іншим, дуже близько до дороги. І от мені цікаво, звідки відомості про те, що вбивці та убитий, були саме із ХХІ століття ???

Там дійсно і Фламінго навпроти і ще безліч забігайловок.

Промайнула версія про "зальотних гастролерів" - факти є ? чи так домисли? Добре було б обґрунтувати.

Шкода батьків. Шкода вбитого 20 років ...

Навряд чи міліція когось знайде. А якщо й знайде - то чи тих кого треба? Чи просто той, в кого в кишені буде ніж стане убивцею?

Писати листи варто - всім миром- містом, двором вулицею будинком. під'їздом квартирою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все місто вже знає про те, що пацани вийшли з трьошки"парєшать" питання і начялась дракі в ході якої і почалась "поножовщина"..... А інша половина міста знає хто брав участь, хто різав, тільки цього не розголошують.... (я особисто чув розмову двох "парнєй" в маршутці які там були і як вони з захопленням про це розмовляли)

І по розповідям тих хто в ту ніч був в клубі, то вже в 2 години туалет був "затоплений" кровью!!!!))))

І не потрібно вигороджувати власника і клуб в загальному!!!!

Драки там це привичне явище!!!!! і всі це прекрасно знають!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все місто вже знає про те, що пацани вийшли з трьошки"парєшать" питання і начялась дракі в ході якої і почалась "поножовщина"..... А інша половина міста знає хто брав участь, хто різав, тільки цього не розголошують.... (я особисто чув розмову двох "парнєй" в маршутці які там були і як вони з захопленням про це розмовляли)

І по розповідям тих хто в ту ніч був в клубі, то вже в 2 години туалет був "затоплений" кровью!!!!))))

І не потрібно вигороджувати власника і клуб в загальному!!!!

Драки там це привичне явище!!!!! і всі це прекрасно знають!!!!!!!!!!

згоден..... друзі які ходили на Балконского в ту ніч розказували.... спочатку все почалось в самому клюбі, а потім вийшли"побазарить" на вулицю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую все вище сказане шановним Plum-ом, про Олега Олексійовича. Я пропрацював в 3000 4 роки з 1999 по 2003, в мої часи не було такого безладу як зараз, припускаю що це пов’язане з тим, що більше в 3000 не працює колишній директор, він вмів навести порядок в клубі. І тоді беркутята були сміливі хлопці, яки не боялися не лише малолітніх, а серйозних дядьок виводили з закладу, а зараз охорона тільки для того щоб аби рахувалось.

А Олег Олесійович колись мав проблеми з тим, що хотів навчити гарним манерам одного пяного малолітнього недоумка, який шарпав дівчину і на всю більярдну поливав її матами. Коли Нежур йому дав ляща, той зі злості вибив скло в дверях на вході, його піймали і прикували наручниками до батареї, а він подзвонив батькам, і як понаїхало мам, тат, бабусь і тіток, і почали погрожувати Олегу, що він вдарив нізащо їх дитину, але за скло заплатили. Ось такі вони вуличні «герої», на беззахисних кидаються як собаки, а коли їх прижати, ховаються за спинами батьків, і батьки свято вірять, що їх дитя біле і пухнасте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую все вище сказане шановним Plum-ом, про Олега Олексійовича. Я пропрацював в 3000 4 роки з 1999 по 2003, в мої часи не було такого безладу як зараз, припускаю що це пов’язане з тим, що більше в 3000 не працює колишній директор, він вмів навести порядок в клубі. І тоді беркутята були сміливі хлопці, яки не боялися не лише малолітніх, а серйозних дядьок виводили з закладу, а зараз охорона тільки для того щоб аби рахувалось.

А Олег Олесійович колись мав проблеми з тим, що хотів навчити гарним манерам одного пяного малолітнього недоумка, який шарпав дівчину і на всю більярдну поливав її матами. Коли Нежур йому дав ляща, той зі злості вибив скло в дверях на вході, його піймали і прикували наручниками до батареї, а він подзвонив батькам, і як понаїхало мам, тат, бабусь і тіток, і почали погрожувати Олегу, що він вдарив нізащо їх дитину, але за скло заплатили. Ось такі вони вуличні «герої», на беззахисних кидаються як собаки, а коли їх прижати, ховаються за спинами батьків, і батьки свято вірять, що їх дитя біле і пухнасте.

:ohmy: цієї історії я не знав....

на рахунок директорів: нікого з них не знаю тому говорити не буду, а от про малолітнє бидло яке тікі і може шо бідну дівчину при "пацанах" обзивати... їх вже стікі розвелося....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не потрібно вигороджувати власника і клуб в загальному!!!!

Драки там це привичне явище!!!!! і всі це прекрасно знають!!!!!!!!!!

А ти знаєш хоч одне місце, доступне для масового збору молоді і де можна випити, в якому б не бувало бійок? Я не знаю. І це не власника клубу проблема, а виховання батьків.

Mayak, значить ми в ті роки бачились в клубі, я в Руслана частенько бував.

До речі, я не знаю хто там зараз директор, а за часів Руслана за бійки по нирках отримавали навіть його близькі друзі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо вы паритесь?

Одна бригада домушников, грабящих квартиры на пике кризиса(золотое дно! люди-то баблос дома держат!) выяснила "сферы влияния" со второй. При чем там 3000 и иже с ними??? Разборки - они и в гондурасе разборки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив та вчився в німеччині, на вихідні їздив до свого друга в інше місто. ( бо в мому діскотеку закрили бо там зчинилась бійка і винуватців не затримала охорона) Так от там супер порядок на рахунок бійок, да наркота присутня і туалет після першої години перетворюється на засраний і зариганий пивний клуб. НО бійки різко припиняються і винуватців фотографують, розводять в часі (тобто одного в таксі, через 15 хв. другого) і більше туда не пускають. Знаю я трьошку (постійно друг там торчить, шукає любов) і що там робиться - а робиться там бардак (правда не такий як в шайбі) НО бардак там в 99% випадків створюється нацвирканими мажорчиками між собою, ну або зачепили когось. І охорона там пасивна. А якщо хочу добре потанцювати хожу в Майдан, на крайняк Золото чи Версаль і то тошнить.

Такшо на мою думку охорона дискотеки повинна бути і всередині і метрах 50 навколо, принаймні до зупинки Тр чи таксі, а так гріш ціна такому закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тезка, +1.

і це проблема клубу, якщо там є бійки.

любов шукає? ииии...багато хто її знаходить, чи не так?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно треба закривати такі клуби до вияснення всіх обставин. Тим більше, що сталося вбивство. Власники клубів мають нести відповідальність, за те що там твориться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивцю 19-річного юнака, який загинув 14 грудня від ножових поранень у Луцьку біля нічного клубу «ХХІ століття» затримано. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Як вже повідомляли у «ВП», днями дискотечні розваги серед молоді закінчилися бійкою. Внаслідок з’ясовування стосунків загинув один юнак і двоє хлопців опинилися на лікарняному ліжку.

Представники закону розповідають, що це банальні «дискотечні розборки». Мовляв, дві компанії чогось не поділили, а конфлікт вирішили на вулиці «як годиться» – бійкою та різаниною. Учасники побоїща були приблизно одного віку. Охорона нічного закладу, вочевидь, дозволила хлопцям розібратися по-своєму, принаймні інформації від керівництва клубу щодо правопорушень міліціянтам не надходило. На сьогодні убивця та хлопці, які влаштували дебош перебувають під слідством.

Заступник начальника УМВС у Волинській області Василь Куць з цього приводу зауважив: «Мене дуже турбує дозвілля молоді. Ми вимагатимемо посилити контроль та охорону в нічних закладах. Міліція патрулює до другої ночі. Власники клубів повинні дбати, щоб подібних інцидентів не траплялося».

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивцю 19-річного юнака, який загинув 14 грудня від ножових поранень у Луцьку біля нічного клубу «ХХІ століття» затримано. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Як вже повідомляли у «ВП», днями дискотечні розваги серед молоді закінчилися бійкою. Внаслідок з’ясовування стосунків загинув один юнак і двоє хлопців опинилися на лікарняному ліжку.

Представники закону розповідають, що це банальні «дискотечні розборки». Мовляв, дві компанії чогось не поділили, а конфлікт вирішили на вулиці «як годиться» – бійкою та різаниною. Учасники побоїща були приблизно одного віку. Охорона нічного закладу, вочевидь, дозволила хлопцям розібратися по-своєму, принаймні інформації від керівництва клубу щодо правопорушень міліціянтам не надходило. На сьогодні убивця та хлопці, які влаштували дебош перебувають під слідством.

Заступник начальника УМВС у Волинській області Василь Куць з цього приводу зауважив: «Мене дуже турбує дозвілля молоді. Ми вимагатимемо посилити контроль та охорону в нічних закладах. Міліція патрулює до другої ночі. Власники клубів повинні дбати, щоб подібних інцидентів не траплялося».

©

Я взагалі не розумію, для чого потрібні ці клуби і дискотеки в нічну пору? Хіба не досить до 11 години вечора? Чого соватися так пізно??? Не хочеш спати - йди в нічну зміну працювати на благо вітчизни. Не можеш спати вночі - тоді бери мітлу і підмітай вулиці Луцька! Пропоную форумчатам писати в газети на радіо і телебачення, вимогу, щоб нічні клуби позакривали! Щоб усі розважальні заклади працювали лишень до 11 години вечора. Спасемо одного - спасемо націю!

хлопця шкода......

"трьошку" взагалі ненавиджу, був один раз в житті(і шкодую про це), не розумію тих хто ходить туди просто потанцювати чи відпочити. як на мене, всі хто туди йдуть, прекрасно знають що їх там може чекати....

Щоб знат що твориться в трьошці досить лише запитати таксістів що стоять там! Вони вам такого понарозказують що жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію, для чого потрібні ці клуби і дискотеки в нічну пору? Хіба не досить до 11 години вечора? Чого соватися так пізно??? Не хочеш спати - йди в нічну зміну працювати на благо вітчизни. Не можеш спати вночі - тоді бери мітлу і підмітай вулиці Луцька! Пропоную форумчатам писати в газети на радіо і телебачення, вимогу, щоб нічні клуби позакривали! Щоб усі розважальні заклади працювали лишень до 11 години вечора. Спасемо одного - спасемо націю!

кароч, усем учить батанику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивцю 19-річного юнака, який загинув 14 грудня від ножових поранень у Луцьку біля нічного клубу «ХХІ століття» затримано. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Як вже повідомляли у «ВП», днями дискотечні розваги серед молоді закінчилися бійкою. Внаслідок з’ясовування стосунків загинув один юнак і двоє хлопців опинилися на лікарняному ліжку.

Представники закону розповідають, що це банальні «дискотечні розборки». Мовляв, дві компанії чогось не поділили, а конфлікт вирішили на вулиці «як годиться» – бійкою та різаниною. Учасники побоїща були приблизно одного віку. Охорона нічного закладу, вочевидь, дозволила хлопцям розібратися по-своєму, принаймні інформації від керівництва клубу щодо правопорушень міліціянтам не надходило. На сьогодні убивця та хлопці, які влаштували дебош перебувають під слідством.

Заступник начальника УМВС у Волинській області Василь Куць з цього приводу зауважив: «Мене дуже турбує дозвілля молоді. Ми вимагатимемо посилити контроль та охорону в нічних закладах. Міліція патрулює до другої ночі. Власники клубів повинні дбати, щоб подібних інцидентів не траплялося».

©

Я взагалі не розумію, для чого потрібні ці клуби і дискотеки в нічну пору? Хіба не досить до 11 години вечора? Чого соватися так пізно??? Не хочеш спати - йди в нічну зміну працювати на благо вітчизни. Не можеш спати вночі - тоді бери мітлу і підмітай вулиці Луцька! Пропоную форумчатам писати в газети на радіо і телебачення, вимогу, щоб нічні клуби позакривали! Щоб усі розважальні заклади працювали лишень до 11 години вечора. Спасемо одного - спасемо націю!

хлопця шкода......

"трьошку" взагалі ненавиджу, був один раз в житті(і шкодую про це), не розумію тих хто ходить туди просто потанцювати чи відпочити. як на мене, всі хто туди йдуть, прекрасно знають що їх там може чекати....

Щоб знат що твориться в трьошці досить лише запитати таксістів що стоять там! Вони вам такого понарозказують що жах!

якце нашо нічні клуби?????

Я наприклад мало уявлаю собі своє життя без клюбу......ходжу туди тількі заради того щоб добре потанцюлкати, набратись позитивних емоцій, і спокійно зранку поїхати додому..... дуже люблю дискотеки, а дригати сідницями з 21:00 до 23:00 якось малувато........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Шайбу хожу :) в Версаль теж, в Трьошку колись ходив, подобалась за те, що там багато місця. Скажу так, якщо провокувати "двіжняк" то він полюбому виникне, за виключенням ситуацій що вже нікуда діватись. А так краще спригнути (розцінюйте це слово як хочете) чим "подрасказувати" комусь прав він чи не прав, по типу 90 роках "слышыыыш" і так далі :) придурків хватає скрізь.

Відповідь "молоді нема куди подітись", брехня зараз все що тобі хочеш, й корти, качалки, й так далі. Скажете нема грошей, думаю що на спорт майданчиках шкільних ще гроші не беруть за те що на турніку "вісиш". В бібліотеку взагалі безкоштовно, ну може там якась символічна плата. Просто народ нехоче ні цікавитись нічим, ні гроші заробляти. Тільки й дивляться вовками, мол на крутій тачці рассєкає, а я тут в стрючків мєлочь тирю, чи грузчиком працюю, так хто тобі заважає шукати щось інше, чи хоеться легкої наживи, все й одразу. А може той хто рассєкає на тачці, вкалував перед тим, чи ночами не спав щоб придумати бізнес, а зараз.

Поспілкуйтесь в форумах, чи в чатах, краще в чате Бізарре там з Луцька сидять, так почитайте общак, що там пишуть взагалі.

Може просто зробити жорсткий комендантський час, я перевіряти хто шастає по ночам, а ті хто "сині й не базарять взагалі" штрафувати конкретно, але прикро що деякі так звані ППСніки бояться втрьох в деякі подворотні Луцька зайти, їм простіше когось нормального "цепанути", який випив трохи, й нікого не трогає, йде до дому сам, чим компанію дебоширів, бо можуть по пиці настріляти й розбігтися, й шукай потім їх :) Хоча найти можна будь кого, я певен було б конкретне бажання, Луцьк це велике село, якщо копнути то всі один одного знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да треба фоткати цю "малолєтню блатату" й взагалі потім не пускати ні в які клуби, а хтось правильно сказав, охорона має проводити всіх, хто виходить до таксі, й за це відповідати, тільки ж як тут бути, якщо в когось на таксі бабла нема, чи він грой хоче сам пройтись додому щоб "освіжити" свою голову :) Може після диско грузити всіх в автобуси, й розвозити по хатам :) Чи може віддавати батькам, тим хто молодше 25 років :)

Як правило двіжянк й сквозняк в голові до 25 років, далі просто пропадає смєлость кудись, вже меньше п'ється, менше хочеться по носі комусь дати й тимпаче получити. Більше хочеться на свої зароблені гроші просто відпочити, відволіктись від робочого будня чи то тижня. Й буває дивує, хтось наступить на ногу, й каже потім "вибачте", якось незвичайно.

А та вся "блатата" крута тільки коли їх толпа бігає, а коли приїзжають дяді на крутих тачках, й пресують в багажники, ті зразу розуміють, що краще б дяді міліціонери забрали, б може відмазатись би вийшло, а так по гриві всі получать точно.

Чув маршрутці прикол: двоє говорять, десь по років 17:

Перший: "Чуєш, ми вчора лаха атаравали"

Другий: "А скільки вас було"

Перший: "Пятеро"

Я вот думаю, ну да він ж лох, він один, а їх пятеро, а може б один-на-один, той лох би настреляв би так кожному рідна мама б не взанала.

Так що не будьте "лахами" не ходіть самі, краще щоб було 20 чоловік :) а то мало лі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, молодець! описав проблему у всій красі! навіть трошкі розсмішив :D :D :D :D

не знаю як там в кого, а мені ніколи не хотілось "двіжувать", ну не того сорту я людина, було б добре якби після діско проводили)))

Чув маршрутці прикол: двоє говорять, десь по років 17:

Перший: "Чуєш, ми вчора лаха атаравали"

Другий: "А скільки вас було"

Перший: "Пятеро"

тут я чуть під стіл не впав) хоча сміятись не має чому бо так воно і є! нажаль дітвора так і полює по ночах...

зберуться бандою, бахнуть горілочкі без запівона, для сміливості, і гайда показувати які вони сильні, і модні якомусь бідному хлопцю чи мужику, якій мав нещастя там проходити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В девяностых какое-то время практиковали такую штуку: взрослые дядьки (типа локальное дворовое ополчение) ходили вечером по улицам и тупо разгоняли подручными средствами любую толпу, которая насчитывала больше трёх человек. На какой-то период после таких облав наступало затишье...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...