Перейти до змісту

Вбивство біля нічного клубу м. Луцьк


Irochka

Рекомендовані повідомлення

ursa, было такое, мой батя еще участвовал с пятеркой друзей. но как-то было дело, встряли они в серьезную драку (без ножей, а доски с гвоздями, но все равно неприятно) - менты повязали участников с обеих сторон. так как "организация по защите правопорядка" была добровольная, ни к каким дружинникам не относилась, то чуть не впаяли 15 суток. хорошо еще выручили знакомые по своим каналам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В тему:

Вчора ввечері дивився новини. Розповідали, що в Києві в підземному переході зарізали хлопця ~20 років. Обставини:

Юрба (до 10 чол) пили пиво в переході, йшов перехожий, старший чоловік і хтось когось матюком (чи то косий погляд) - зав'язалася бійка. Перехожого били пляшками з під пива (4 чоловік з того гурту) копали ногами і т.д. Коли чоловік вийняв ножа 2-х поранив а одного заколов насмерть.

А тепер саме цікаве: звинувачують перехожого, якому світить до 8 років.

От вам і "оторвали лоха"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, дибільна країна, в якій навіть самозахист -- це злочин :(

Мене добивають правила застосування травматичної зброї, наприклад вимога стріляти в нападника на менш, ніж з трьох метрів. Це що ж, якщо на людину напали, то він має відбігти на три метри, і лише тоді має право захищати себе? А якщо збили з ніг і копають, то виживай як хочеш, а зброю застосувати не можна, бо підеш під суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дай бог. Країна Закону. Страшно від них стає. Фраза "Казнить нельзя помиловать" - це про нашу країну. Де кому поставлять.

Я не з тих людей, які полюбляють розслабитися методом махання кулаками. Та й розводити теревені з гопотою не в мому стилі. Якби трапилась ситуація 5 на одного, все-таки старався б уникнути її методом швидкого пересування ніг. Ну якби не вийшло, тоді мені було б побарабану чим захищатися. А таким виродкам, як ті, хто толпами соваються по підворотням та шукають жертву незалежно від віку та статі - рубав би руки. І по барабану хто б після цього лишився б винним - совість була б чиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Страна непуганых идиотов"©А.Абдулов "Гений".

Найогидніше те, що таких випадків, нажаль, побільшає. Люди озлоблені. Хоча особисто їм ніхто не завинив (із тих на кому вони ту злість зганяють). :(

Тему вважаю. варто закрити а обговорення перенести у "Криза+Гопота"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ситуації з Києвом не все так просто. Після того як чоловіка побили він не послухав охоронця і пішов дати здачі хлопцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав я все це...

Є така приказка:

"В 20 років грошей нема - в 30 будуть, в 20 років розуму немає - вже не буде..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Модери знову жгут, показуючи як їм насрать на вільне висловлювання думок :)
Модери роблять все вірно, деколи є такі ситуації коли висказатись треба матом...
А хлопчина, який помер тієї ночі, був моїм однокласником
А той що вижив був моїм однокласником. Знаючи його, впевнений що бійня почалась не просто так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 3000 все далеко нетак... я його знав. неварто перетворювати трагедію на базар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 3000 все далеко нетак... я його знав. неварто перетворювати трагедію базар...

типа Нео нашего времени?

Скажи, пожалуйста, что не так, и что означает фраза

я його знав. неварто перетворювати трагедію базар...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 3000 все далеко нетак... я його знав. неварто перетворювати трагедію базар...

То просвіти, нас, базарників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нео? ні... є люди які знають... просвітити? навіщо... щоб всі активно спорили і висловлювали ИМХО хто винуватий... це нічого незмінить. неодноразово бачив в 3000 бійки, нічого розходились, навіть потім за одним столиком бухали...

це не заслуга клубу, некриза... така людська натура. відморозки були є і будуть...сучасні вулиці України - Багдад. подивіться новини...

хлопчину жалко... на його місці міг бути кожен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oSs круто пояснив. В нас на кожному кроці страшно..

Знаєш щось - розкажи деталі.. щоб ми всі тут не будували здогадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам расскажу детали:

столкнулись две банды "домушников", не поделивших раЁны. Тырили из хат новомыслящих украинцев, забирающих всеми средствами свой баблос из банков.

Кто разочаровался в "друзьях" - се ля ви.

Умники дальше жалеют и сострадают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув що один з тих кого порізали, асман з 26 школи, правда?

Це типу - "модний парєнь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо слухи правдиві, то чоловік який зарізав - вчився зі мною в школі, один рік правда, але ж :huh:

Вроді все як сходиться.

Мда, наркотики роблять своє діло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не надо путать праведное с грешным. Если бы парня зарезали возле "дневного" кафе - давайте позакрываем все кафешки?

Клубная культура не пропагандирует насилие. Совсем другое дело, что в таких ситуациях срабатывает человеческий фактор. Охрана УВАЖАЮЩЕГО СЕБЯ клуба не должна допускать последующего развития подобных ситуаций. Сам был свидетелем того, как после непонятных разборок внутри клуба в Тель-Авиве охрана проконтролировала, чтобы одна из участвующих сторон погрузилась в такси и уехала домой - клубу не нужна дурная слава...

А здесь у охранников веская причина: "А чо я маю за таку зарплату пидставляти свою дупу?". Тогда зачем ты пришел на должность охранника?

PS: Погибшему парню пусть земля будет пухом. Такие ситуации - неизбежность, пока мы не изменим СВОЙ образ мышления...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вово

це все заслуга клубу.

того ніколи і не хожу в ХХІ. Не із-за того, що боюсь получити, а тому, що там контингент мягко кажучи не той.

в ХХІ якщо ніхто не поб"ється, то це навпаки виняток ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам бачив на власні очі ситуацію:

Починається драка на другому поверсі в ХХІ. ДЖ вимикає музику, вмикає світло. Б"ються два пацана. Всі розходяться біля них. Один дає другому під дих і той згинається. Другий бере залізного стільця і починає "мачіти" по голові іншому. Б"є, б"є, б"є. Той встає і отримує ногою в спину, пхаючи стіл, на якому була бутилка Шампанського, яка падає з другого поверха чуть не на голову людині. Охоронця не було. А може був, боявся підійти. В кінці бійки підбігає і розбороняє і шось там сказав типу: "Спокойно". Все. І пішов.

Як ви вважаєте, це нормально?

Це було близько року назад в ХХІ. Не думаю, що зараз ситуація краща.

P.S. В тому самому "Метро" за таке (хоча я ще ніразу не бачив бійки всередині!! та і за межами рідко) охоронець (Беркут) підійшов би, взяв би за шиворот і викинув би за межі закладу.

Наприклад, бачив як дуже вже п"яний хотів купити квитка в "Метро" ще на вході. Беркут підійшов нормально пояснив. Коли той почав матюкатись, взяв його і вишвирнув (в прямому смислі слова) за ворота.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

того ніколи і не хожу в ХХІ.
Сам бачив на власні очі ситуацію:

Починається драка на другому поверсі в ХХІ.

оппа ...

а насчет беркута. не всегда они есть на охране. хотя в местах массового "съема" штатных охранников никогда не хватит. штатная охрана - зачастую пенсионеры или те, кто вообще работы найти не могут. своей черной униформой они вряд ли кого испугают.

нужны профессионалы. причем правильные профессионалы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу в Метро була спроба бійки, але миттєво підбігли Беркутівці і вивели розбишаку за межі закладу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...