Перейти до змісту

Вбивство біля нічного клубу м. Луцьк


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Shura, вот якраз після того випадку, що я описав, я ніразу не був в ХХІ.

Музика якась не та, контингент не той.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Згідний. Давно пора позакривати нафіг всі ці місця масового скупчення гопоти. Але фіг це їх зупинить. Криза надворі, спортивні штани і бухло дорожчає, а жити весело хочеться. Скоро знов на вулиці повиходять полювати на мобілки, барсєтки, гаманці, ювелірні вироби, дублянки і т.д.

Жах. Треба озброюватись.

Со всем согласен :-) Мобилку украли с офиса вместе с барсеткой, денег не было, а телефон через месяц вернула милиция. Так что телефоны будут красть наивные люди, или нелюди :-) Телефон все равно найдут, если он будет использоваться по назначению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Страна непуганых идиотов"©А.Абдулов "Гений".

Найогидніше те, що таких випадків, нажаль, побільшає. Люди озлоблені. Хоча особисто їм ніхто не завинив (із тих на кому вони ту злість зганяють). :(

Тему вважаю. варто закрити а обговорення перенести у "Криза+Гопота"

+1

знайомий говорив в Донецьку гопники вже рулять во всю, у нас тільки варто почекати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вони повноправні хазяї міста.

Щодо теми. Охорона в першу чергу піклується про власну безпеку, бо може трапитися, що і до охоронця ввечері, дорогою додому, підійдуть 5-7 носіїв барсеток із пивом в руках і скажуть "Слышыш!..це ти мене вчора із "трьошки" викинув? 3.14здєц тобі..." і пляшка б'ється об голову.... далі сценарій всім відомий..

Часом дивлячись на "охорону" - ох***аю.. мале, бліде, в костюмі (з весілля лишився), із бейджиком - ОХОРОНА. Він може й на кнопку натиснути не встигне, для виклику ВДСО.. не кажучи про інше..

пробачте, за гумор в цій темі, але саме так і є... і поки таке буде.... то буде хреново..

img_12207516_38_6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Там вони повноправні хазяї міста.

Щодо теми. Охорона в першу чергу піклується про власну безпеку, бо може трапитися, що і до охоронця ввечері, дорогою додому, підійдуть 5-7 носіїв барсеток із пивом в руках і скажуть "Слышыш!..це ти мене вчора із "трьошки" викинув? 3.14здєц тобі..." і пляшка б'ється об голову.... далі сценарій всім відомий..

Часом дивлячись на "охорону" - ох***аю.. мале, бліде, в костюмі (з весілля лишився), із бейджиком - ОХОРОНА. Він може й на кнопку натиснути не встигне, для виклику ВДСО.. не кажучи про інше..

пробачте, за гумор в цій темі, але саме так і є... і поки таке буде.... то буде хреново..

img_12207516_38_6.jpg

:) копия меня на присяге в 94-м :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...