Перейти до змісту

Вбивство біля нічного клубу м. Луцьк


Irochka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Алкоголізм -- це хвороба, набута добровільно. А це перекреслює всі оправдання. Але це не означає, що таким людям не потрібно допомагати. Проте в даному випадку мова йде не стільки про проп'яну людину, хоча вона була жінкою, і до того ж вагітною, а про дитину.

А про юнака ми забули :)

Про юнака ми пам'ятаємо, але мовчимо, не знаючи фактів. Домислами і (можливо) наклепами до життя його не повернеш, і батькам від того легше не стане. Варто говорити не про нього, а про причини таких випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Plum - вам колись небудь приходилося на руках тримати п"яницю, спілкуватися з ними? Мені кажеться що ні, а я знаю їх як свої два пальця, і ЗІ 100% впевниностю стверджую, що саме завдяки виправданю їхніх дії сторонніми людьми, вони і чинять свої злочини, мов "ах, він ж п"яний нічого не соображає" а соображають ще й як!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Plum - вам колись небудь приходилося на руках тримати п"яницю, спілкуватися з ними?
Уявляєте, доводилось! Чудо, правда? Сам дивуюсь, де я їх зміг знайти в світі, де ніхто не п'є, за своїх-то всього 29 років! І, на відміну від Вас, і з дороги п'яних стягував, і швидку для них викликав, щоб не замерзли зимою на вулиці, а поки швидка приїде стояв біля них і не давав заснути, і своєю машиною додому возив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна Forever Autumn - півтора року назад, моя хороша знайома, на моїх очах, так само підійшла до п"яної в стенку жінки з питанням "вам чимось допомогти". А у відповідь вона почула у свою сторону таке....... :rolleyes: ........ завершуючи свій невроз словами "ви вори клятиє" на очах багатьох людей. І якраз підїхала наша доблісна міліція, почала виясняти, що таке, що трапилося нам прийшлось годину пояснювати міліції, що дівчина тут нідочого, підійшла просто так, з почуття альтруїзму, а менти в упор невірили у добродушність людини і забрали її у "абезяник".

Хай це буде всім наука.

Знаєш, я теж багато що про себе почула від п*яного чоловіка, якого підняла з проїжджої частини біля свого дому, і якого завела з горем пополам на лавочку. І не шкодую про це абсолютно. Його не переїхала машина. І це головне.

Пан в кепці (Плюм) правий : пофігізм -- це наше найбільше зло. І воно присутнє кругом.

Хай це буде наукою тобі. Сподіваюсь з такою думкою , як у тебе, Анджело, людей меншатиме.

В мене є питання. В Трьошці / тим більше Шайбі випадки блядства/згвалтувань/пограбувань/підрізань не поодинокі і не перші. Чому люди продовжують туди ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AltoAngelo, повірте -- хто-хто, а ForeverAutumn про п'яних людей знає набагато більше, ніж Ви і я разом взяті, і не з книжок вона це знає. Можете їй не розказувати на що вони здатні і що від них можна чекати. Але я впевнений, що поки Ви будете стояти, колупатись в носі і думати, допомогти людині чи ні, ForverAutumn вже встигне двічі допомогти (в тому числі врятувати від ґвалтівника, який може ще й вдарити) і забути про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я тої ночі в Трьошці. Пускали всіх кого не лінь. 16 чи 15 років не важливо. всередині було як в консервній банці. приміщення туалету вже о 2 годині залите кров"ю. Відверто пошкодував що не поїхав у "метро".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі мої бордівці!!! Будь ласка - помиріться!!! Ну заради чого ви сперечаєтеся?! Хто скільки п"яних спас і хто глибше у цьому розбирається! Мені здається, що тема трошки невлучна!

А стосовно бидлятників, то скажу свою думку.

- я в "21 століття" і сама часом ходжу, тому що живу неподалік, це означає, що я "гопник на відстріл"? :rolleyes:

- чому оминулися увагою такі заклади як КлубНічка (біля інфекційної лікарні), "Наталка", що біля депо, та безліч інших РИГАЛОВОК (вибачте, якщо когось образила цим, але це моя власна думка)...

- потім ще один нюанс - багато хто вважає клуб "Золото" - гламурним та престижним, але (!!!!) і там вистачає бидляків, про що на власному досвіді переконалася. От так.

І загалом, я вважаю, справа не в тому який клуб, а чи варто туди ходити і як там себе вести. Якщо поведінка була провокативною, то це зовсім інша справа... Але не нам судити, для цього є відповідні органи, які повинні розібратися та встановити істину, та в решті-решт (якщо це станеться) покарати винного.

Висловлюю щире співчуття батькам, родичам та близьким людям загиблого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все і не треба оправдовувати, головне лікувати, в т.ч. ізолятивно. Їм наше оправдання до СРАКИ, та й рідним вбитого до СРАКИ, тому треба ЛІКУВАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче всі дружно стартуєм акцію : "Протяни руку п'яному в усрачку сусіду і протяни його на горбу додому, а також накінь пару гривень на опохмел"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вельме Шановна Forever Autumn пофігізм і бажання не вступити у гівно, це "две большие разницы". Бо з твоїх слів, циганам які живуть недалеко біля мого дому, теж треба помагати, особливо, коли вони під градусом(чи під ширкою) луплять палками на смерть одне одного на дорозі, попробуй їм допоможи і залишся живою.

P. S. Якщо хочеш спасти світ, спаси спочатку себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та годі Вам всім!!!

Ситуації це не змінить.. посварилися лише..

це особиста справа кожного і його совісті - допомагати чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче всі дружно стартуєм акцію : "Протяни руку п'яному в усрачку сусіду і протяни його на горбу додому, а також накінь пару гривень на опохмел"

:D:friday: +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Plum - вам колись небудь приходилося на руках тримати п"яницю, спілкуватися з ними?
Уявляєте, доводилось! Чудо, правда? Сам дивуюсь, де я їх зміг знайти в світі, де ніхто не п'є, за своїх-то всього 29 років! І, на відміну від Вас, і з дороги п'яних стягував, і швидку для них викликав, щоб не замерзли зимою на вулиці, а поки швидка приїде стояв біля них і не давав заснути, і своєю машиною додому возив.

Таких як ти поважаю! Але якби мені довелося щось подібне - напевно перш подумав би як це все зробити! Уяви собі - їду а посеред дороги лежить пяний - що робити??? Стань біля нього - відразу в когось виникне думка - збив... Не доведи Господи він ще й помре - тоді не доберешся біди! В мене було одного разу - біля кладовища в Гараджі зупинився дівчині о 3 годині ночі - чуть на капот не лягала - не покинь - відвези додому, мене згвалтували! Коли сіла в машину - стала благати везти її в міліцію щоб заявити. Ну я й Завіз на її Грибоєдова - давала там покази 2 години сонним і повільним ментам, а потім виявилось що я її підібрав не на їх території а на районній. Повіз на ГПЗ в районний відділ. Там та сама процедура! Все по новому стали писати і мої покази брати. Думав здурію, думав ще мене зроблять винним і гвалтівником... Короче провозився я з нею до 6 ранку покинув там на ГПЗ ... Приїхав тільки додому впав в ліжко і через пів години дзвонять і кажуть - завези де взяв.... Я думав що скажу про них усе що думаю....

Ось така буває допомога Альтруїста....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче всі дружно стартуєм акцію : "Протяни руку п'яному в усрачку сусіду і протяни його на горбу додому, а також накінь пару гривень на опохмел"

+1 :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата Гитлера з фильма "Гитлер восхождение зла" -

Но у нас сейчас сложные времена, наша армия сейчас в тряпках,... економика разваливается,.... но наша проблема не в слабости,... она в безразличии. Вот проблема в наши дни, всем всеравно,... неудивительно что мы столкнулись с вымиранием. Гордость - это оружие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уяви собі - їду а посеред дороги лежить пяний - що робити??? Стань біля нього - відразу в когось виникне думка - збив... Не доведи Господи він ще й помре - тоді не доберешся біди!

н-дааа.... вот в пятницу в Згоранах пьяный идиот посреди дороги лежал - сам отползти не мог, и его никто не оттащил. Что из этого получилось? Три ребёнка погибли, пять человек в больнице...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alto Angelo, ай да я. І коня на скаку остановіт...

Не хочу сваритись.

Ех ви. Помагати треба. Тільки при цьому треба думати головою.

Можливо, тому хлопцеві також отак хтось не допоміг, бо побоявся. Таке часто буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум, щось я нічого з твого посту не зрозумів, можна прямим текстом?
А що тут розуміти - вони були самою що не нає справжнісінькою бандою! І людей вони також не раз на вулиці перестрівали, і грабували і т.д. і т.п. А хлопчина, який помер тієї ночі, був моїм однокласником (сім'я в нього, до речі, віруюча!!!!!!, є 2 сестрички менших), і почалось все не просто так, а це була запланована бійка, і всі вони прекрасно (я маю надію) усвідомлювали, на що йдуть; аля "район на район", щоб визначити хто крутіший і правіший. От і визначили... Вот... Завтра, до речі, похорони на 12 годин...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один цікавий нюанс. Підрізали двох... один побіг до таксі, щоб в лікарню відвезли, а друга свого кинув помирати... Так виходить.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ти від них чекала - кожен за себе, особливо коли одного б'ють шестеро.

Шестеро вони герої - а коли 1на 1 то воно кричить дядьку не бийте я ж ще малий ... тьфу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть шо побили їх друзі ДіДжея які приїхали в шайбу музику крутити. Менти сказали шо тих діджеїв шукати не будуть. такі слухі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...